מוקד שירות לדייר: 072-2222191

עיצוב סלון מודרני – בחירה מלאת השראה

מה משפיע על הבחירה שלנו בעיצוב הסלון שלנו? מאיפה כדאי לנו לקחת השראה? כמה נקודות למחשבה.

עיצוב סלון מודרני – בחירה מלאת השראה


מה עוזר לנו לבחור עיצוב לסלון שלנו? האם נלך אחר המלצות של מומחים, אחרי הביטוי האישי שלנו או אולי דווקא נתרשם מעיצוב סלון מקורי שראינו בביקור אצל חברים? מילת המפתח היא שילוב. עיצוב סלון מודרני הוא תהליך ויש צורך לקבל השראה מכמה מקורות כדי להגיע לתוצאה הרצויה והמתאימה עבורנו. במאמר הזה נעלה את המודעות למה בדיוק משפיע על הבחירות שלנו בחיים, אילו מקורות השראה קיימים עבור העיצובים המודרניים ונטעם כמה רעיונות מרכזיים לעיצוב הסלון הפרטי שלנו.

עיצוב סלון מודרני

מה משפיע על הבחירות שלנו?

אם ניכנס קצת לעולם המחקרים, נגלה משהו מרתק. ניקולאס כריסטאקיס, רופא ואיש מדעי החברה, חקר במשך שנים איך גורמים חברתיים ואינטראקציות בין אנשים משפיעים על בריאותנו, על הבחירות שלנו ואפילו על תוחלת חיינו. יחד עם עמיתו המדען ג'יימס פאולר, הוא חקר השפעה של רשתות חברתיות על התפשטות של תופעת ההשמנה, עישון סיגריות ומידת האושר של האנשים. מסתבר שהמעגלים החברתיים שלנו מעצבים את חיינו. האנשים סביבנו משפיעים על מידת הבריאות שלנו, על רצוננו להתחתן, על מה שאנו לובשים ועל המשכורת שאנחנו רוצים להרוויח. אם כך, גם עיצוב סלון מודרני או חדר ילדים יהיו מושפעים מהקשרים שלנו עם אחרים.

עיצוב סלון מודרני – מקורות השראה

גם הסטנדרטים והרעיונות של עיצובי הסלון מושפעים מתהליכים המתרחשים בחברה. הסלון בסגנון מודרני קיבל את השראתו מתהליך המודרניזציה, שהגיעה אלינו מהמהפיכה התעשייתית. תחומים רבים הושפעו מתהליך זה ביניהם החינוך, הבריאות, התעבורה וכמובן הבנייה ועיצוב הבית. הכל הפך להיות מהיר יותר, פונקציונאלי ובעל קווים ישרים. הסלונים המודרניים לרוב יכללו שילובים של מספר חומרים. אלו יכולים להיות עץ מלא בעל גוונים חמים יחד עם מתכת המשדרת משהו ישיר וקריר יותר. המראה המודרני לרוב יהיה נטול קישוטים מיותרים, אך יכלול את כל הפריטים והרהיטים בהרמוניה מושלמת .

רעיונות לעיצובים מודרניים בסלון

כפי שצויין קודם, אנו לומדים הרבה מסביבתנו. מספיק דפדוף בקטלוג או ביקור אצל חברים בעלי סלון בסגנון החדש, כדי לתת לנו רעיונות למימוש בביתנו הפרטי. אחת ההמלצות היא לבחור פריטים גדולים המשדרים נוכחות, כגון תמונה גדולה אחת במרכז הסלון. ניתן לעשות שילוב מדוייק בין הצורות הגאומטריות של הרהיטים בסלון. למשל, שילוב של ספה גדולה בצורת האות ר' עם שולחן עגול ומזנון מלבני. בחירת הצבעים ושילובם חשוב גם הוא. עיצוב סלון מודרני לא בהכרח חייב להיות בצבעי שחור, לבן, אפור ואדום. ניתן להיות יצירתיים ולשלב צבעי שמנת ועץ, המעניקים לו תחושה חמימה יחד עם צורת הארגון המיוחדת של סגנון זה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט