מוקד שירות לדייר: 072-2222191

טיפים בנושא צביעת חדר שינה

חדר השינה שלכם זקוק לריענון? אם גם אתם הגעתם לנקודה שבה מתחשק לכם לעשות שינוי עיצובי בחדר השינה, הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו טיפים בנושא צביעת חדר שינה שיסייעו לכם להפוך את המלאכה לקלילה, כיפית ונעימה.

טיפים בנושא צביעת חדר שינה


 המומחים של צוות "סוגרים הכל לדירה" חולקים עמכם מידע שיעזור לכם לצבוע את חדר השינה שלכם בקלות ובמקצועיות רבה. בנוסף, הם סבירו לכם איך גם אתם יכולים להשיג את התוצאות הרצויות לכם בלי מאמצים מיותרים ובלי להשקיע כסף רב.

צביעת חדר שינה

בררו ובחרו את הקונספט המתאים עבור צביעת חדר שינה בביתכם

טיפ מספר אחד: אל תתחילו לעבוד לפני שתכננתם הכל עד הפרט האחרון ועד כמה שאפשר ביתר דקדקנות. עבודה נכונה מתחילה בתכנון נכון. צביעת חדר שינה זו אינה מלאכה של מה בכך ולכן יש להתכונן לכך מראש ולהחליט מה בדיוק רוצים לעשות ומהי בדרך הטובה ביותר לעשות זאת. ראשית, הביטו על חדר השינה אותו אתם רוצים לצבוע - מה הייתם רוצים לשנות בו? מה הייתם רוצים שהוא ישדר? כמובן שמומלץ להתייעץ עם מעצב פנים  מקצעוי לבחירת הצבעים והעיצוב הכללי.

ערכו רשימת ציוד מדויקת ומפורטת

לאחר שהתאמתם את הגוונים שיתאימו לחדר השינה שלכם, יש לערוך רשימת ציוד. הרשימה תכלול בין היתר את חומרי הגלם הדרושים, כלי הצביעה, אביזרי עזר אם צריך ואנשי מקצוע דרושים (במקרה ויש צורך בעבודות נלוות לצביעת החדר). השוו את הרשימה מול מחירון שיפוצים על מנת ליצור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. ניתן למצוא מחירונים כאלו בשפע וללא עלות ברשת. כעת יש לכם רשימה ותקציב דרוש, כל שנותר הוא לבצע את הרכישה ולהתחיל לעבוד.

לקלף ולצבוע

הכינו את הקירות לצביעה על ידי קילוף צבע ישן ובצעו את תיקוני השפכטל הדרושים עד לקבלת קיר חלק ואחיד. לעתים דרושים תיקונים עמוקים יותר, ולשם כך דרוש בטון ועבודה מקצועית. כשהקיר סופסוף מוכן ויבש, התחילו צביעת חדר שינה. ראשית, יש לכסות את תכולת החדר בניילון ולרפד את רצפת החדר בעיתונים כדי להימנע מנזקי צבע שונים. לאחר שהחדר מוכן, טבלו את הרולר בצבע הרצוי וסחטו אותו בכלי הפלסטיק המכיל את הצבע על מנת שהוא לא יהיה רטוב מדי. רולר רטוב מדי יגרום לצבע להתקלף. כעת, החליקו את הרולר על הקיר מלמעלה למטה. עברו לפחות פעמיים על כל מקום. הגיעו לכל הפינות ביסודיות והשלימו את הפינות בעזרת מברשת מתאימה. יש לחזור על הפעולה פעמיים ולחכות שהקיר יתייבש בין הפעם הראשונה לשנייה. כעת הקיר שלכם מוכן.
תתחדשו!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט