מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מיטה לילדים – שילוב של בריאות ויצירתיות

מיטה לילדים היא לא בחירה קלה, ישנם מספר גורמים שיש להתחשב בהם במהלך הבחירה. הכנו לכם סקירה על כל מה שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים מיטות

מיטה לילדים – שילוב של בריאות ויצירתיות


הרגע שבו אנחנו מתחילים לחשוב על מיטה לילדים, ובמיוחד לילד הראשון, הוא רגע מרגש. זה סימן לכך שהוא מספיק בוגר וגדול בשביל שתהיה לו מיטה משלו, בעיצוב שמתאים לו ולאופיו. במידה ואנו חושבים על בחירת מיטה עבור שני ילדים יחד, ישנו מגוון אפשרויות למיטות קומותיים בעיצובים מקוריים ביותר. טרם הקנייה, כדאי מאוד שנכיר את הקריטריונים החשובים לבחירת מיטה עבור ילדינו, נרחיב את הידע אודות חשיבות השינה בגיל הילדות ונתפעל ממגוון הסגנונות המוצעים כיום למיטות ילדים, מבלי לשכוח את העיקר – הבריאות.

קריטריונים לבחירת מיטה לילדים

  • כהורים, אנחנו מרגישים אחריות רבה לבריאותם של ילדינו ודואגים ששעות השינה שלהם יהיו איכותיות. מסיבה זו בדיוק חשוב לשים לב למזרן של המיטה. על המזרון להיות לא רך מדי ולא קשה מדי, כדי למנוע בעיות ביציבה ובגב.
  • החומרים מהן עשויה מיטה לילדים חשובים גם הם, היות והילד שוכב על המיטה או שוהה לידה מספר בלתי מבוטל של שעות ביום, בזמן השינה ולעיתים גם בזמנים אחרים. לכן, מומלץ שהמיטה תהיה עשויה מעץ מלא ומחומרים שאינם רעילים.
  • מקום לאכסון מצעים ובגדים שלא בשימוש הוא דבר נפלא ולכן כדאי לבחור מיטה עם מגירות.
  • ומה עם בטיחות? מעקה הבטיחות קריטי לשנת הילדים כיוון שהם זזים הרבה בשנתם, וחשוב שניתן יהיה להסיר את המעקה כדי שהמיטה תשמש אותם לכשיתבגרו.

מיטת ילדים

חשיבות השינה בגיל הילדות

אולי אנחנו דואגים מדי? למה לא לבחור מיטה שהילד פשוט יאהב ותהיה מיוחדת מבחינה חיצונית? ובכן, מסתבר שלשינה יש תפקיד מאוד חשוב ואל לנו לזלזל בה. חוקרי מעבדת השינה לתינוק ולילד באוניברסיטת תל אביב חקרו את הנושא והם מספרים שלשינה חשיבות גדולה בהתפתחות הילד ובתפקודו השכלי והרגשי. הם מכוונים אותנו למחקרים רבים נוספים, המגלים כי הפרעות בשינה עלולות לגרום לבעיות בלמידה, בקשב, בריכוז ובמצב הרוח של הילדים וההורים. שינה טובה יוצרת מאגר אנרגיה חשוב להתפתחות תקינה. חשוב שהשינה תהיה טובה לא רק בכמות אלא גם באיכות, ומכאן החשיבות של בחירת מיטה נוחה שתתרום לבריאות ילדינו.

סגנונות אפשריים

ניתן לחלק את המיטות לשלוה סוגים: מיטת יחיד, מיטת מעבר ומיטת קומותיים. עולם הילדים הוא מלא דמיון ומעצבי הרהיטים משתדלים להכניס זאת אל תוך עיצובי המיטות, וכל אחד מסוגי המיטות מגיע במגוון דגמים רחב. נוכל למצוא מיטות בצורת משאית כיבוי אש, מיטות קומותיים עם מגלשה צמודה המזכירה מגרש משחקים, מיטה בצורת ארמון מלכותי ועוד צורות מיוחדות ויצירתיות. מה שחשוב לזכור הוא שלא נתפעל רק מהצורה החיצונית של המיטה, אלא נתעמק ביתרונות הבריאותיים שלה ונהיה הורים חכמים ויצירתיים גם יחד. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט