מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מכונת כביסה מומלצת – אין חכם כבעל ניסיון

עומדים לרכוש מכונת כביסה? הכנו לכם כמה טיפים איך לבחור את מכונת הכביסה המתאימה ביותר עבורכם וגם בונוס קטן: טיפים לכביסה מוצלחת ושמירה על חיי המכונה.

מכונת כביסה מומלצת – אין חכם כבעל ניסיון

חושבים על רכישת מוצרי החשמל לדירה? 

לחצו כאן והצטרפו לקנייה קבוצתית במחירים ותנאים מיוחדים: יום מכירות מיוחד שלנו לרכישת כל מוצרי החשמל עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


קיימים קריטריונים רבים כיצד לבחור מכונת כביסה מומלצת, וחשוב שנכיר את האופציות השונות כדי להיות קונים חכמים. מאידך, עודף מידע עשוי גם הוא לבלבל, ולכן כדאי לשאול חברים ובני משפחה, להתייעץ ולאסוף דעות של אנשים שחיים כבר שנים עם סוג מסויים של מכונה או מרוצים מחברה מסויימת. אין חכם כבעל ניסיון.

מכונת כביסה מומלצת

מכונת כביסה מומלצת – פתח קדמי או עליון?

לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. הדרך בטוחה היא לחקור וללמוד מניסיון של אחרים. מאוד מומלץ לשאול חבירם ומכרים על היתרונות והחסרונות של מכונות הכביסה שיש להם, אלה עם הפתח הקדמי ואלה עם הפתח העליון. מכונת כביסה עם פתח עליון נוחה מאוד לשימוש, כיוון שאינה דורשת להתכופף כדי להכניס או להוציא את הבגדים, ולרוב מדובר במכונה צרה יחסית שאינה תופסות שטח רב. מכונה עם פתח תחתון מתאימה אם רוצים להניח עליה גם מייבש כביסה, נפחה גדול יותר והיא יכולה להכיל כמות גדולה יותר של כביסה. מומלץ להמשיך לחקור את היתרונות והחסרונות כדי להיות בטוחים בקניית מכונת כביסה מומלצת. 

פשטות ההפעלה

לא לכולנו יש חוש טכני מפותח ורובנו נעדיף כמה שפחות פעולות בכמה שפחות זמן. אם מכונת הכביסה כוללת כפתורים מעטים להפעלה, זו יכולה להיות הקלה משמעותית. מאידך, לא צריך להיבהל מלוח בקרה דיגיטלי, שעשוי להיראות מפחיד אך עלול להתגלות כפשוט מאוד להפעלה, ומבטל את הצורך לזכור בעל פה את סוגי התוכניות השונות. חשוב שתהיה נגישות והבנה לפעולות העיקריות של המכונה: בחירת הטמפרטורה, מהירות הסחיטה, ביטול הסחיטה, הפעלת המכונה וכיבויה בעת הצורך.

טיפים לכביסה מוצלחת

גם אם רכשנו מכונת כביסה מומלצת, כדאי שנכיר כמה טיפים לכביסה מוצלחת וטובה:

  •  לא למלא את מכונת הכביסה יותר מדי. חשוב שהבגדים ינועו בחופשיות במכונה כדי לקבל תוצאות טובות.
  • מיון הבגדים מראש לבהירים וכהים או לפי צבועניות חשוב כדי לשמור על איכות הצבע. רצוי לחלק את הכביסה לשלושה: כביסה לבנה, כביסה צבעונית בהירה וכביסה צבעונית כהה.
  • לכיבוס תחתונים וגרביים מומלץ להשתמש בשקיות רשת השומרות על הפריטים יחד.
  • לפני הכביסה מומלץ ליישר את כל השרוולים, לרוקן את הכיסים ממטבעות ופתקים ולסגור רוכסנים.
  • כאשר אין על הבגדים כתמים קשים אפשר גם לכבס, גם לחסוך בחשמל וגם לשמור על הבגדים טוב יותר על ידי הפעלת מכונת הכביסה על טמפרטורות נמוכות.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט