מוקד שירות לדייר: 072-2222191

חיפוי זכוכית למטבח – השראה ופרקטיקה גם יחד

לא סתם חיפוי זכוכית הפך להיות החיפוי המועדף למטבח. הכנו לכם סקירה על היתרונות שבדבר

חיפוי זכוכית למטבח – השראה ופרקטיקה גם יחד


טרנד חדש נכנס בשנים האחרונות לביתינו – חיפוי זכוכית למטבח. בני הבית והאורחים מקבלים מכך השראה גדולה, ורבים מדווחים על הקלה בתחזוקה של החיפוי, על השמחה שנכנסה לבית ועל המראה היוקרתי והמבריק. מעבר ליופי, חיפוי הזכוכית הוא פרקטי מאוד, מבליט את מה שחשוב למשפחה ומשרה אווירה חדשנית על המטבח כולו. מומלץ להכיר את עולם העיצובים המרתקים, שילובי הצבעים והיתרונות הפרקטיים של חיפוי מסוג זה.

ניתן לראות דוגמאות ולקבל הצעות מחברות מטבחים שונות.

זכוכית למטבח

מה פרקטי בחיפוי זכוכית?

אנו רגילים שהדברים המבריקים שבירים ויקרים. להפתעתנו, חיפוי זכוכית למטבח ממוסס את התפיסה הזאת. חיפוי שעשוי מזכוכית הוא פרקטי מאוד. הזכוכית החלקה קלה לניקוי בהשוואה לקרמיקה, שיש בה חריצים הדורשים שפשוף וניקוי מיוחד. זכוכית שעברה תהליך חיסום חזקה ועמידה בפני טמפטורות גבוהות, וכיום חיפויי זכוכית הפכו לפופולריים גם בזכות עלותם, שכן הזכוכית אינה יקרה ומהווה פתרון פרקטי שמתאים לכל לכיס.

עיצוב חיפוי זכוכית למטבח

עיצוב הבית משקף את האופי שלנו ואת הדברים שאנו אוהבים. פרחים צבעוניים, פירות עסיסיים, גלים של ים וערים מפורסמות בעולם – כל אלו עשויים למצוא את מקומם על גבי חיפוי הזכוכית במטבחנו. למי שמחפש את המקוריות ואת הביטוי האישי, אין גבול ליצירתיות. התהליך פשוט מאוד: בוחרים תמונה ברזולוציה טובה, סומכים על המומחים ומקבלים חיפוי זכוכית עם תמונה מלאת השראה. לאוהבי הפשטות ולמי שמעוניין לחסוך בעלויות, ניתן להותיר את הזכוכית ללא הדפסה ולאפשר למראה השקוף פשוט להיות נוכח.

ומה לגבי הצבע?

מעצבי הבית המובילים ממליצים לבחור בצבע דומיננטי לבית או לכל חלל בבית. היות והצבע משפיע על מצב רוחנו, מומלץ שלצבע שנבחר תהיה השפעה חיובית על בני הבית. החוקיות שעליה כדאי לשמור היא בחירת צבע מוביל ב-70% מחללי הבית והוספת גוונים נוספים ב-30% הנותרים, כך שתחושת ההרמוניה תישמר. דוגמא לשילוב של צבעים היא פרחים אדומים שמתבלטים על רקע המטבח הלבן, עיר לילית כהה שאורותיה משלימים את צבעי השיש הבהירים או גווני ירוק המשתלבים עם צבעי הארונות הירוקים. מומלץ להתייעץ עם בני המשפחה על הצבעים ולאפשר לכל אחד לתת את ביטויו האישי. כך התוצאה שתתקבל תהיה לשביעות רצון כולם.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט