מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מיטות זוגיות מרופדות – חמימות ומקום לחידושים

מיטות זוגיות מגיעות בכל מיני צורות, עיצובים וריפודים. הכנו לכם סקירה על סוגי המיטות והיתרונות של כל סוג. חלק ראשון: מיטות זוגיות מרופדות.

מיטות זוגיות מרופדות – חמימות ומקום לחידושים


מה מסמל עבורנו חדר שינה? רוב התשובות ינועו סביב מקום למנוחה ולזוגיות תומכת. מיטות זוגיות מרופדות הן הסגנון החדשני שנותן את המענה הטוב ביותר לתחושת החמימות והנוחות המצופות. ריפוד רהיטים הוא תחום ותיק ביותר, והמיטות המרופדות הן תחום חדש יחסית של ריפוד, ההולך ותופס נפח שוק גדול יותר ויותר.המיטות המרופדות מעוצבות בשלל סגנונות וניתנות להשגה בקשת רחבה של צבעים. בואו לגלות  עולם שלם שמוסיף חן לחדר השינה.

מה כוללות מיטות זוגיות מרופדות?

מיטות זוגיות מרופדות כשמן כן הן – מיטות המרופדות מכל עבר בבד או בעור. הייחודיות במיטות אלו היא התוספת של ריפוד ראש המיטה, כך שאפשר להניח את הראש, להישען בנוחות, לקרוא, לצפות בטלוויזיה או לשבת ולשוחח בנוחות. הריפודים של ראש המיטה הם לרוב אלה ההופכים מיטה מסויימת לייחודית על פני האחרת.  רוב המיטות המרופדות כוללות ארגז מצעים ענק המיועד לאכסון. ניתן להזמין עיצוב מרופד תואם לשידות בחדר השינה ובכך להגדיל את תחושת ההרמוניה בחדר.

מיטות זוגיות מרופדות

על טעם ועל ריח

לכל אחד מאיתנו טעם שונה, ומה שיכול לעזור לנו לקבוע איזה סגנון ריפוד אנו אוהבים הוא דיפדוף בקטלוגים של החברות המציעות מיטות זוגיות מרופדות , לשאול חברים ובעיקר לפקוח עיניים. לאוהבי הסדר ישנה אפשרות למיטה עם ראש מיטה מרובע בסגנון קשיח,  הרומנטיקנים יוכלו לבחור בסגנון המלכותי, למי שאוהב מתוק, מחכה ראש מיטה בצורת קוביות שוקולד, ועוד. מיטות זוגיות מרופדות מבחר העיצובים הוא גדול ולעיתים הצעד הראשון בבחירה הוא להחליט דווקא מה אנחנו לא רוצים ובהדרגה להתקדם למה שכן.

צבעים מרגיעים

צבע הוא אחד האלמנטים העיקריים בעיצוב. היות וחדר השינה הוא המקום אליו אנו מגיעים כדי לישון, להירגע ולצבור כוחות, מומלץ שעיצובו יהיה בצבעים שקטים ורכים שגורמים להרפייה. לפי תורת הפאנג שוואי, המסייעת ליצור הרמוניה במגורינו באמצעות בחירת צבעים וחומרים, צבעי הכחול, הסגול והירוק הם צבעים מרגיעים שמומלצים לחדרי שינה. גם החום יכול להתאים, היות והוא מסמל יציבות, אמינות וקרקוע – תכונות חשובות בזוגיות. עם הידע הזה אנחנו יכולים להתחיל לבחור מיטות זוגיות מרופדות בצבעים הנכונים ובעיצוב שאנו אוהבים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט