מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מיטות זוגיות מעוצבות ובריאות

מיטות זוגיות מגיעות בכל מיני צורות, עיצובים וריפודים. הכנו לכם סקירה על סוגי המיטות והיתרונות של כל סוג. חלק שני: מיטות זוגיות מעוצבות.

מיטות זוגיות מעוצבות ובריאות


שלל רגעים עוברים עלינו בחדר השינה, מאהבה לוהטת ועד לרגעים של ריחוק. מיטות זוגיות מעוצבות עשויות להעניק השראה ומרחב נוח לכל הרגעים המיוחדים בזוגיות. מיטות מעוצבות ובריאות יעניקו לנו שפע של שעות מנוחה איכותיות ויאפשרו להתחיל את היום ביעילות ורעננות. האם מומלץ לבחור מיטה מעוצבת על פני רגילה? מדוע חשוב שלא נתעלם מבריאותנו ומה נרוויח אם נעשה את ההחלטות ביחד? על כל זאת במאמר הבא.

מיטות זוגיות מעוצבות

מיטה רגילה או מעוצבת – מה עדיף?

מגוון מיטות זוגיות יש בשפע. מהמיטות הפשוטות ביותר והמזרנים הזולים ביותר, ועד למיטות היוקרתיות והאורטופדיות. מדוע, אם כך, כדאי להשקיע מחשבה, זמן וכסף ברכישה של מיטות זוגיות מעוצבות? אם אנחנו רוצים אווירת נוחות מקסימלית בחדר השינה, כדאי לבחור סגנון שיגרום לנו לחוש ביטחון ורוגע. ייתכן וזו תהיה מיטה מרופדת מבד נעים או מיטה עם ראש מיטה אלכסוני עליו נוכל להישען. אם אחידות והרמוניה חשובה לנו, נוכל לעשות התאמה בין העיצוב הייחודי של המיטה לארון ולשידות שבחדר השינה. בחירת מיטה מעוצבת מאפשרת ליצירתיות שלנו ולאופי שלנו לבוא לידי ביטוי ולהשפיע על האווירה שניצור בחדר.

עיצוב זה נפלא – לא על חשבון הבריאות

החלטנו לרכוש מיטה מעוצבת. מה השלב הבא? מלבד דפדוף בקטלוגים ופנטוז על עיצובים מדליקים, מומלץ שנהיה ריאליים. מיטה, נועדה, בראש ובראשונה, לשינה.עשרות מחקרים נערכו, ועדיין מתבצעים, אודות הקשר בין איכות השינה לבין תנודות במשקל, מידת פעילות גופנית ורמות מתח נפשי. כאשר השינה לא איכותית מספיק, אנשים נוטים לאכול יותר מתוקים, להיות כעוסים על בני משפחתם, לעסוק פחות בספורט ויעילותם בעבודה נפגעת. מיטה, מעוצבת ככל שתהיה, צריכה להיות, קודם כל, נוחה ולהעניק תמיכה טובה לגוף הישן. שני בני הזוג צריכים להרגיש בנוח עם המזרון ועם מידות המיטה. כאשר הבריאות עומדת לנגד עינינו, הבחירה היא מושכלת ויצירתית גם יחד.

בחירה משותפת של מיטות זוגיות מעוצבות 

תהליך בחירת המיטה עשוי להוות הזדמנות חשובה לשני בני הזוג לתרגל שיתוף והקשבה. בשוק נפגוש עשרות עיצובים, החל ממיטות זוגיות עגולות עם מגשים לצידן, דרך מיטות זוגיות מעוצבות עם מסגרת גלית מתכתית, ועד למיטות עם ראש מיטה מרופד. את תהליך בחירת העיצוב אפשר לעבור יחד,  וללמוד להכיר טוב יותר את בני הזוג ואת ההעדפות אחד של השני, את החומרים והצבעים שאוהבים  על בני זוגנו ומרגיעים אותם ועוד.  מעבר לכל, בחירת המיטה הזוגית היא הזדמנות לתרגל את יכולת ההקשבה לבן הזוג, לשמוע את דעותיו ולהיות מסוגלים למצוא פשרה. בסופו של דבר, על המיטה הזאת ישנים שני בני הזוג וחשוב מאוד ששניהם ירגישו נוח עם הבחירה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט