מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כפר סבא הירוקה – שמה הולך לפניה

מספר פרויקטים חדשים ומעניינים נבנים במתחם כפר סבא הירוקה, הכנו עבורכם סקירה קצרה על הנבנה בכפר סבא.

כפר סבא הירוקה – שמה הולך לפניה


שכונת כפר סבא הירוקה היא השכונה הראשונה בישראל שהוכרה על ידי משרד הפנים כשכונה ירוקה, וזה אומר הכל. השכונה הייחודיות  מחויבת לאמנה סביבתית, ומחייבת בכך את  כל תושביה ואת החברות הבונות בה  להקפדה על סטנדרטים סביבתיים קפדניים. . השכונה הוקמה בעקבות החינוך שמקפידה עיריית כפר סבא להנחיל בנושא  איכות הסביבה ופיתוח נושא הקיימות. השכונה החלה להבנות בעשור הראשון של המאה ה- 21, ו היא משתרעת על פני שני מתחמים עיקריים: מתחם כס/80, מרחוב מנחם בגין עד לצומת רעננה צפון, ומתחם כס/60,  שמיקומו צפונית ומערבית לבית החולים מאיר. את שני המתחמים יחבר גשר תחתי הנבנה בימים אלה.

פרויקטים חדשים


שכונה ירוקה זה מחייב שכונה המעוניינת להיקרא שכונה ירוקה חייבת לעמוד בטנדרטים גבוהים מאוד מבחינת תוכניות הבתים וארגון תשתיות. בין התוכניות העיקריות נמצא מחזור מים, הפרדת אשפה, מערכות בידוד מתקדמות בבתים, חיבורי גז למערכת שכונתית, רחובות ירוקים, מסלולי הליכה ואופניים מוצלים, חניות תת קרקעיות ועוד. אין ספק שאיכות החיים בשכונת כפר סבא הירוקה מובילה לכך שתושבים רבים, צעירים וותיקים כאחד, נמשכים לגור בה.

נהירת תושבים אל כפר סבא הירוקה

היות ורוב הפרוייקטים נמצאים עדיין בבנייה, ההשערה היא כי בשכונה ייבנו כ-- 200 בנייניים בסך הכל, הכוללים כ- 5000 יחידות דיור עבור 20,000 תושבים. במקביל לכך, יוקדשו 150 אלף מ"ר  לבניית מרכזי מסחר ותעסוקה שיקיפו את בנייני המגורים וישרתו את התושבים. אכלוס השכונה עתיד להסתיים בשנים הקרובות, בתוך בעשור השני של המאה ה- 21.

פרוייקטים שמתפתחים

בשנים האחרונות מוקמים פרוייקטים איכותיים בשכונת כפר סבא הירוקה המתפתחת, בהם מושקעת מחשבה מקצועית רבה:

  •  פרוייקט "בוטאניקה", הנבנה על ידי חברת "משכנות אורבניקה",  מכיל 4 בנייני מגורים למשפחות. הפרוייקט ממוקם  בסמוך לגן הבוטאני ולפארק גדול, הכולל מתקני משחקים לילדים, מתקני כושר ומסלולי הליכה ועוד.  כמו כן, כחלק מהבנייה הירוקה, תוכננו בשכונה גשרונים למעבר בטוח של ילדים, כך שאין צורך במעבר כבישים כלל. הסביבה הירוקה והטבעית של השדות שמקיפים את דירות הפרוייקט, מהווה מקור להנאה עוצרת נשימה.
  • פרוייקט היוקרה של "ספיריט בוטיק" בכפר סבא הירוקה מגיע לסיומו בימים אלה ממש. בפרוייקט נבנים דופלקסים, דירות גן ודירות של 4 ו- 5 חדרים. מתחם המגורים חדש, מתקדם ונגיש לכל השירותים החשובים בעיר. הפרוייקט נבנה על ידי חברת הבנייה קאלש פלוס, מחברות הבנייה המנוסות באיזור כפר סבא והשרון.
  • פרוייקט "גרין בוטיק" נבנה בימים אלה בכפר סבא הירוקה הוא בניין בן 6 קומות המתאפיין בבנייה מוקפדת מאוד. אפשרויות הבחירה מגוונות וכוללות דירות גן, פנטהאוזים ודירות 4 ו- 5 חדרים. בניין הבוטיק ממוקם בסמוך למרכזי חינוך, מסחר, בריאות ובילוי ויש ממנו גישה לכל צירי התנועה המרכזיים. הפרוייקט הוקם על ידי קבוצת נגר כדורי, חברה שבנתה בשנים האחרונות אלפי דירות בצורה איכותית ומתוכננת היטב.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט