מוקד שירות לדייר: 072-2222191

עבודות צבע בבית מכניסות צבע לחיים

אומרים לצבוע את הדירה? הכנו לכם כמה טיפים איך להכניס לבית קצת צבע עם צבע

עבודות צבע בבית מכניסות צבע לחיים


אחד הדברים הראשונים שאנו חושבים עליהם כאשר אנחנו מתכננים שיפוץ בדירה, הוא צביעה של הדירה או חלק ממנה. אפילו צביעה של קיר אחד בבית משנה את האווירה הכללית ונותנת תחושה של התחדשות. כדי שתוכלו לבצע עבודות צבע  איכותיות ומקצועיות בביתכם, בעצמכם או בעזרת בעל מקצוע, כדאי להקפיד על מספר פעולות, אותן נסביר מייד.

עבודות צבע

שלב ראשון- תיקונים

לפני שצובעים את הבית, רצוי וכדאי לתקן סדקים, חורים ושאר ליקויים בקיר שאותו תרצו לצבוע. לאחר שהתיקון בוצע, יש לשפשף את הקיר כולו בנייר זכוכית, כדי למנוע גבשושיות שיפריעו לצבע להידבק לקיר.

שלב שני- בחירת סוג הצבע והכמות

אחרי שסיימתם לתקן וללטש, הקפידו לבחור סוג צבע מתאים לקיר. לחדרים רגילים לדוגמא, יתאים סוג צבע מסויים, בעוד שלחדרי האמבטיה הנוטים להיות לחים ורטובים, יתאים סוג צבע הדוחה לחות ועובש. לחדרי ילדים, כדאי להתאים צבע שקל לנקות ולרחוץ. חשבו את הכמות הנדרשת לביצוע עבודות צבע בביתכם, והוסיפו עוד כ-30% צבע ליתר בטחון.

שלב שלישי- באיזה צבע לצבוע?

לבן זה ישן? לא בהכרח. לבן הוא צבע נייטרלי, המתאים לכל סוג של ריהוט או ריצוף. קיימים סוגים שונים של לבן, כמו שמנת, לבן מט, לבן מהודר ועוד. כמובן, שתוכלו לבחור צבע אחר לצביעת הבית או חלק ממנו, בהתאם לאופי שלכם, לריהוט או לתחושה שתרצו ליצור באמצעות הצבע. חשוב לזכור: צבע בהיר מאפשר לחדר להיות מואר יותר ויוצר תחושה של מרחב, בעוד שצבע כהה יוצר תחושה הפוכה- מרחב קטן יותר וחשוך יותר.

שלב רביעי- לעבודה

לאחר שהחלטתם איך יראו הקירות החדשים שלכם, הגיע הזמן להתחיל לעבוד. הצטיידו בדברים הבאים לביצוע עבודות צבע בביתכם: סולם, מברשת צבע או רולר אם תרצו חיים קלים יותר, מברשת קטנה לתיקונים, ניילון לכיסוי הרהיטים והרצפה ונייר דבק עבה לקיבוע הניילונים לרצפה ולריהוט. הקפידו למלא אחר הוראות היצרן הרשומות על הצבע.
כל שנותר לנו לאחל לכם, בהצלחה והתחדשו!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט