מוקד שירות לדייר: 072-2222191

הובלת דירה - לעשות את זה רגוע

הובלת תכולת הדירה, במהלך מעבר דירה, יכולה לעבור בצורה טובה במידה ונבחר את המוביל הטוב ביותר עבורנו ונגיע איתו להסכם ברור לפני ההובלה. ריכזנו עבורכם כמה טיפים להובלה רגועה.

הובלת דירה - לעשות את זה רגוע


בשעה טובה החלטתם לעבור דירה. מצאתם בית, סגרתם עסקה, התחלתם לארוז ובקרוב תזדקקו לשירות הובלת דירה. רק המחשבה מלחיצה אתכם. האם המובילים יגיעו בזמן? האם הם יגרמו נזק לרהיטים? כמה כסף הם ידרשו בסוף ההובלה (למרות שסגרתם איתם מחיר מראש)? שאלות אלו ועוד רבות אחרות מטרידות רבים לפני מעבר דירה. המומחים שלנו ישתדלו לענות על כל השאלות המטרידות.

הובלת דירה

מישהו לסמוך עליו

בחירת מוביל היא משימה לא פשוטה. אמנם, ישנם מובילים רבים המציעים את שירותם לכל דורש, אך האם תוכלו לסמוך עליהם? אין ספק, בחירת מוביל אמין ואחראי היא הפעולה הראשונה והחשובה ביותר שתצטרכו לבצע לקראת המעבר. לכן, כדאי מאוד להעזר בהמלצות חברים או קרובי משפחה שהשתמשו בעבר בשירותי המוביל, או לבדוק באינטרנט, האם יש המלצות על המוביל. אם כן, כדאי לשוחח בטלפון עם מספר ממליצים.

מחיר קבוע מראש

לפני ההובלה, סגרו עם המוביל את המחיר וחתמו על חוזה. עדיף לקבוע פגישה, להציג למוביל את תכולת הדירה, כמה ארגזים אתם מעריכים שיהיו, לפרט מהו הריהוט הקיים ולכתוב חוזה ביניכם, הכולל את המחיר שישולם עבור הובלת דירה, לפי מה שסיכמתם מראש. יתכן ותבחרו להשאיר טיפ למוביל ולצוות ההובלה, אך כמובן שאין חובה לעשות זאת.

היום הגדול!

יום מעבר הדירה עשוי להיות יום מלחיץ ולא נעים לרובנו. כדי לעבור את היום בשלום, כדאי להחליט על ההתנהלות שלכם מראש. נסו להעזר בחברים או בני משפחה שיוכלו להתלוות אליכם ביום המעבר. בקשו מהם להצמד למובילים ולבדוק שהריהוט והארגזים מגיעים למשאית ולבית החדש בשלום ולוודא שאף חפץ לא נשכח. חפצים קטנים או שבירים, או, לחלופין, דברים היקרים מאוד לליבכם, עדיף לקחת איתכם במכונית. רשמו על כל ארגז לאיזה חדר הוא מיועד, ובקשו מהמובילים להניחו בחדר המתאים, דבר שיקל עליכם בהמשך, כאשר תסדרו את הבית.

זכרו- תהליך הובלת דירה יכול להיות ארוך ומתיש, אך אם תקפידו על הכנה טובה מראש, התהליך יכול להיות פשוט, מרגש, ואפילו נעים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט