מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מקררים מומלצים

האם יש בכלל דבר כזה מקררים מולצים? אנחנו לא בטוחים בכלל. על כך המאמר הבא.

מקררים מומלצים


חיפוש אינטרנטי אחר מקררים מומלצים מוביל אתכם, בהכרח, להבנה כי מדובר בפיקציה, ואין כזה דבר מקרר מומלץ באופן גורף. לכל אחד מאיתנו צרכים משלו והעדפות משלו, ולכן אין מקרר אחד שמומלץ לשימוש עבור כולם. ישנם, כמובן, יצרנים מסוימים המומלצים יותר מיצרנים אחרים, מסיבות שונות, אבל המלצה חד משמעית על מקרר אין.

נפוץ מול נוח

נתבונן בדוגמא הבאה:
מקרר בעל תא הקפאה עליון הוא הדגם הנמכר ביותר בישראל, ותופס קרוב ל- 50% מנפח השוק. כאשר בוחנים את נוחות השימוש, מתברר שלרוב האנשים דווקא נוח יותר להשתמש במקרר בעל תא הקפאה תחתון. מדוע זה כך? לכל אחד מאיתנו יש הרגלים שרכש בבית הוריו ולחלקנו קשה לשנות אותם, לעיתים פער המחיר גורם להעדפת המקרר הקלאסי, ולפעמים חלוקה פנימית של התאים. האם אחד המקררים בהכרח עדיף על השני? לא.

בחירת מקרר

כאשר אתם באים לבחור מקררים מומלצים, כדאי לבדוק, כאמור, מהם הצרכים שלכם ואיזה מקרר ישרת אותם בצורה הטובה ביותר.

  • נפח המקרר חייב להיות מותאם למספר בני הבית. ישראלים אוהבים לקנות הרבה אוכל ולארח, וישראל היא כנראה המדינה היחידה בעולם בה מכניסים את הסירים למקרר, ולכן, הרבה פעמים, רוכשים הישראלים מקררים גדולים, של 700 ליטר ויותר.
  • חלוקה פנימית של מדפי המקרר היא אחד השיקולים שנראים זניחים, אבל יכולים להפוך מקרר למומלץ מאוד עבור מישהו אחד ולבתי נסבל עבור מישהו אחר. מקררים בעלי שתי דלתות, לדוגמא, לא יתאימו למי שאוהב להכניס למקרר סירים ומחבתות, ואנשים מסודרים יעדיפו תאים ומדפים רבים ככל האפשר.
  • מקרר מקולקל מוביל לעוגמת נפש גדולה יותר מכל קלקול במכשיר חשמלי אחר בבית. לכן, בדקו מראש מהו תוקף האחריות שניתנת לכם ומי נותן את האחריות.
  • עוצמת הרעש עלולה להפוך מקרר למומלץ עבור אחד ולא מומלץ עבור מישהו אחר. בדקו מהי עוצמת הרעש שהמקרר מפיק בעת עבודתו וודאו שאתם יכולים לעמוד בה.
  • רוב המקררים החדשים מדורגים בצריכת אנרגיה A  או B, שמשמעותה צריכת אנרגיה נמוכה. עבור רוב האנשים מקררים חסכוניים הם מקררים מומלצים.

לסיכום, המקרר המומלץ עוברכם הוא המקרר שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ולכן כדאי שתדעו מה אתם צריכים, מה אתם אוהבים ומה יהיה נוח עבורכם.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט