מוקד שירות לדייר: 072-2222191

בחירת מערכת אזעקה לבית

לצערינו כיום כל בית זקוק למערכת אזעקה. איזה מערכת אזעקה כדאי להתקין, איך מערכות אזעקה עובדות ובכלל למה זה כדאי. הכל על מערכות אזעקה לבית

בחירת מערכת אזעקה לבית


תחושת חוסר הבטחון האישי חילחלה כבר מזמן מהמרחב הציבורי למרחב הפרטי, והתקנת מערכות אזעקה לבית הפכה לעניין שבשגרה, בבתים פרטיים ובדירות. התקנת האזעקה בבית מעניקה לדייריו שקט נפשי בזכות הגנה נוספת שהיא מספקת. המומחים שלנו מסביירם כל מה שצריך לדעת כדי לבחור מערכת עזעקה לבית שלכם.

אזעקה לבית

מדוע אנחנו צריכים אזעקה לבית?

כבר הזכרנו את העובדה כי אזעקות מותקנות בשל תחושת חוסר הבטחון באקלים העולמי האלים בו אנו חיים, אך כדאי לחדד את הנושא ולהבין בדיוק את הצרכים שלנו מהאזעקה כדי להתאים אותה בצורה הטובה ביותר לבית ואלינו. האם האזעקה נועדה להתריע בפני הגנבים ולמנוע מהם לנסות לפרוץ? האם אתם מתקינים אזעקה לבית בגלל שבשכונה שלכם נערכו לאחרונה מספר פריצות ויש לכם חשש ממשי מכך? האם זוהי דרישה של חברת הביטוח? לכל סיבה, וישנן סיבות נוספות, כמובן, מערכת אזעקה שתשרת אותה בצורה הטובה ביותר, וכדאי התייעץ עם בעלי מקצוע בלתי תלויים בתחום טרם הקנייה וההתקנה. 

איך זה עובד?

באופן כללי, רוב מערכות האזעקה לבית עובדות בצורה דומה: בלבה של כל מערכת אזעקה קיים מרכז בקרה, אליו מחוברים כל אמצעי המיגון, ואליו מתנקזים כל הנתונים מהגלאים השונים. כאשר ישנה בעיה, הגלאים שולחים איתות למרכז הבקרה, ולעיתים גם מופעלים צופרים רמים במטרה להניס את הפולשים. חלק ממערכות האזעקה מפעילות שיחת טלפון אוטומטית לבעל הבית, ובמידת הצורך גם מזעיקות למקום סיור של חברת האבטחה.

להתקין או לא להתקין... מה השאלה?

נכון שלא תמיד נדרשת מערכת אזעקה משוכללת, מורכבת ויקרה, וברוב הבתים ניתן להסתפק במערכות פשוטות, ללא מצלמות, עם גלאים פשוטים במקומות אסטרטגיים בלבד. אך אם אתם מרגישים חסרי בטחון בביתכם, דואגים בכל לילה לפני השינה וחוששים לנסוע לחופש ולהשאיר בית ריק, אין כלל מה להתלבט. חפשו חברת אבטחה אמינה שיש לכם עליה המלצות, והתקינו מערכת אזעקה לבית, ולו בשביל השקט הנפשי.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט