מוקד שירות לדייר: 072-2222191

המדריך לרכישת ביטוח לדירה

ביטוח דירה הוא כיום בגדר חובה. רגע לפני שאתם רצים לעשות ביטוח לדירה החדשה שלכם, הכנו לכם כמה עצות בנושא, מניסיון כמובן.

המדריך לרכישת ביטוח לדירה


רכישת ביטוח לדירה היא אחת ההשקעות הכלכליות החשובות ביותר שאנו יכולים לעשות, הגם שבשרך כלל לא נזכה לתשואה, וטוב שכך. האפשרויות לרכישת ביטוח דירה הן רבות, אך דבר אחד בטוח - אם וכאשר יקרה אסון, חס וחלילה, דאגה אחת לפחות תרד מאיתנו, והיא הדאגה לכיסוי הנזק הכלכלי. לפניכם מספר טיפים חשובים לבחירת פוליסת הביטוח לדירה שלכם.

אל תנהגו בפזיזות

אז כן, ביטוח דירה הוא חובה לכל בעל דירה, אך חשוב מאוד לבדוק את ההצעות ולהשוות את תנאי פוליסות הביטוח השונות המוצעות לכם, ולבדוק מה רלבנטי יותר לצרכיכם. השקיעו זמן בבדיקה והתעמקו במשמעויות של כל פוליסה. במידת הצורך היעזרו באנשי מקצוע כדי להגיע להחלטה מושכלת ונכונה עבורכם.

ביטוח דירה

התאמה אישית

צרכי הביטוח שלנו משתנים בהתאם לגודל הדירה, מיקומה, מספר הנפשות החיות בדירה, מידת ההשקעה בה, רמת האבזור של הדירה ועוד. התאימו את הביטוח לצרכים שלכם. כדאי לבדוק את התאמת הפוליסה לצרכים מדי שנה או שנתיים ולעדכנה בהתאם לצרכים המשתנים במהלך החיים.

היקף הכיסוי

ככל שהיקף הכיסוי גדול יותר, כך גדלה הפרמייה, כלומר התשלום החודשי שעליכם לשלם. לכן, כדאי לבדוק מהו היקף הכיסוי הריאלי הדרוש לכם במקרה של נזק לדירה ולרכוש שבה, ולא לבטח את הדירה בסכומים גבוהים מדי. אחרי הכל, גם אתם וגם חברת הביטוח מקווים שלעולם לא תידרשו לכסף הזה.

השוואת מחירים

מי שלא מתעצל יכול להשיג מחירים טובים יותר בשוק התחרותי. עובדה זו נכונה בכל רכישה, וגם בתחום ביטוח לדירה. שוק הביטוחים הוא שוק תחרותי ורווי, לכן מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר ממספר גורמים שונים, להשוות ביניהן, ולהשתמש במידע שקיבלתם כדי להתמקח עם סוכני הביטוח ולהשיג מחיר טוב יותר ותנאי פוליסה טובים יותר.

בדיקת חברות הביטוח

כדי לא למצוא את עצמכם בחוסר כל, כדאי ומומלץ לערוך בדיקת רקע על חברת הביטוח בה אתם עומדים לבטח את הדירה שלכם. בדקו את מצבה הפיננסי של החברה, חקרו מעט את ההיסטוריה שלה,  וודאו את חוסנה הכלכלי ויציבותה הפיננסית. בכל מקרה לא כדאי לשלם את הסכום כולו מראש, גם אם מדובר בהנחה.

פרטי הפוליסה

מלאו את פרטי הפוליסה בדיוק ובפירוט מלא, כדי לא לתת לחברת הביטוח אפשרות להתחמק מהכיסוי בעת הצורך בתואנות שווא על חוסר תום לב. קראו את הפוליסה היטב לפני החתימה, וודאו שכל הפרטים שסוכמו אכן מופיעים בה וכי לא חל בהם שום שינוי. הקפידו להבין את כל המונחים והמשמעויות של ניסוחי הפוליסה, הסבוכים לעיתים, ואל תתביישו לשאול על מה שלא מובן לכם. כמובן שחייב להיות לכם העתק של הפוליסה, ואתם אמורים לקבל אותה עד חודשיים לאחר מועד החתימה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט