מוקד שירות לדייר: 072-2222191

בין הנדימן לשיפוצניק

מה ההבדל בין הנדימן לשיפוצניק, איך נדע מתי כדאי לפנות לזה ומתי לפנות לזה ומדוע חשוב שיהיה על המקרר טלפון של הנדימן.

בין הנדימן לשיפוצניק


לא לכולנו יש את הכישורים והיכולות הנדרשים כדי לבצע תיקונים בבית, אפילו אם מדובר בלתלות תמונה, ובוודאי שלא כאשר מדובר בתליית וילונות, מדפים, או תיקוני שליכט על קיר. מצד שני, בשביל עבודות קטנות אלה לא נזמין שיפוצניק, שסביר להניח שממילא לא יבוא בשביל היקף כזה של עבודה. בשביל זה בדיוק יש הנדימן.

הנדימן

מה זה הנדימן?

הנדימן הוא שם כללי למקצוע שהמציאה המודרניזציה, ומשמעותו המילולית הוא איש יעיל ומועיל, כלומר מי שיבוא לסייע באותן עבודות קלות של תחזוקת הבית שלא כולנו מסוגלים לעשות בעצמנו, בין אם מחמת "ידיים שמאליות" ובין אם מחמת  גיל או מגבלות גופניות אחרות. הנדימן יכול לצבוע קיר מתקלף, לתלות מדפים, ואפילו לעזור להרכיב את הארון שקניתם באיקאה.

אז למה לא שיפוצניק?

שיפוצניק הוא מקצוע אחר לגמרי כמובן, ודורש התמקצעות שונה לחלוטין. שיפוצניק אינו מתעסק בעבודות קטנות אלא מגיע כאשר נדרש שיפוץ רציני יותר של הדירה. לשיפוצניק אנו נזקקים פעם בעשור או יותר, והמחירים שהוא גובה הם גבוהים הרבה יותר, בהתאם להיקף העבודות.

בין שיפוצניק להנדימן

אם לחדד את ההבדלים בין השניים, שיפוצניק הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים, שיודע לעשות את כל העבודות הקשורות לשיפוצים או קבלן המפעיל אנשי מקצוע אחרים בתחום. הנדימן, מאידך, הוא אדם בעל ידע וניסיון בכל עבודות תחזוקת הבית אליו פונים כאשר צריכים עזרה בתחזוקה השוטפת.

היו זמנים

בעבר, כשרוב האנשים היו פועלים מסוג כזה או אחר, לא היה צורך בהנדימן. מקסימום, אם מישהו ניחן בידיים שמאליות של ממש, הוא תמיד היה יכול להסתייע בקרובי משפחה או שכנים. היום, עם הגברת הניכור בין האנשים עד כדי כך ששכנים אינם מכירים זה את זה, לבקש עזרה בתליית תמונה או וילון היא דבר שלא יעלה על הדעת. רוב האנשים יעדיפו לשלם למישהו זר כדי שיבוא ויעשה את המלאכה. זה אינו המצב האידיאלי מבחינה אנושית, כמובן, והמצב הישן היה עדיף בהרבה, אך לפחות הזמנת הנדימן פותרת את הבעיה הטכנית עבור אלה שאינם יכולים לבצע את העבודה בעצמם. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט