מוקד שירות לדייר: 072-2222191

ככה קונים סוככים

סוככים, למה צריך בכלל, איך לבחור את הסוכך המתאים ומי אחראי על התקנת הסוכך שרכשתם. כל מה שאתם צריכים לדעת על סוככים לבית.

ככה קונים סוככים


אם היינו שואלים אתכם מהן פרגולות, רוב האנשים היו יודעים להסביר בצורה די טובה את המושג. האם אתם יודעים להסביר מהם סוככים? האמת היא שמדובר בשאלה מכשילה, כיוון שסוככים הם המילה העברית התקנית לפרגולות, רק שזו מילה שאף אחד לא משתמש בה., על אף שכולם כמעט משתמשים במוצר עצמו. כיוון שסוככים הפכו לנפוצים בארץ, ההתעניינות ברכישתם גדולה, בעיקר בתחילת הקיץ, ואנו שמחים לעזור לכם להבין מהי הדרך הנכונה להתקנת סוככים.

סוכך מסך "מקסי זיפ"

תיאור וקרדיט: סוכך מסך "מקסי זיפ", צללית סוככים בע"מ

סככה לכל פועל

פרגולות, או סוככים, כאמור, הם מחזה נפוץ בישראל שטופת השמש, בזכות ההצללה המצוינת שהן מעניקות, וניתן למצוא פרגולות מחומרים שונים, כמו ברזל או בד, למרות שבדרך כלל הן עשויות מאלומיניום או עץ. החיבה הישראלית לחצרות פרטיות ומרפסות שמש מצד אחד, והשמש המזרח תיכונית חסרת הרחמים מצד שני, הפכו את הפרגולה לאזרחית של כבוד בישראל, וכמעט בכל בית עם חצר או מרפסת שמש ניתן למצוא סככה בגירסה כזו או אחרת.

נתחיל בהתחלה

ראשית יש להגדיר את הצרכים שלכם מהפרגולה בצורה המדויקת ביותר האפשרית – האם אתם משתמשים בשטח המיועד להצללה הרבה או מעט? כמה ימים בשבוע ובאילו עונות בשנה? לאיזה צורך אתם משתמשים בשטח? מהי מטרת הסככה – הצללה בלבד או שמא אתם זקוקים גם להגנה מגשם? על מה מצלילה הסככה – פינת זולה, שולחן אוכל או משהו אחר? ישנן לא מעט שאלות המגדירות במדויק את הצרכים שלכם, והן חיוניות כדי שתדעו בדיוק איזו פרגולה תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

כמה זה עולה לנו

התקציב, כמו תמיד, תופס מקום נכבד בשאלת רכישת סוככים והתקנתם, ומומלץ לקבוע אותו מראש. הסוככים, כאמור, יכולים להיות בנויים מחומרים שונים, כשלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו וטווח מחירים שונה. בדרך כלל מומלץ למצוא את האמצע, כלומר לא ללכת על האופציה הכי יקרה, אך גם לא להתפשר על ההצעה הכי זולה שתמצאו, כיוון שכנראה היא באיכות נמוכה. מצאו פרגולה שתשרת את הצרכים שלכם בצורה הכי טובה, כפי שהוגדרו על ידכם בתחילה, ורכשו את הפרגולה המשתלמת ביותר, בהתאם לתקציב ולדרישות. 

מי מתקין את הסוככים שלכם

ההמלצה שלנו היא להיעזר באנשי מקצוע בכל אחד מהשלבים: תכנון, קנייה והתקנה. כדי למצות את הפוטנציאל של הסוככים וליהנות מהפרגולה כמה שיותר, יש לדעת בדיוק היכן למקם אותה, בהתאם למיקום שלה ולשעות השימוש הצפויות בשטח, ואת זה יעשו אנשי המקצוע בצורה הטובה ביותר. כמובן שגם לצורך הרכישה כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, ולהתאים את הפרגולה לצרכים ולתקציב, ובעיקר אל תנסו להתקין את הפרגולה בעצמכם. לעיתים זה נראה קל, אך התקנה נכונה היא חיונית כדי שהפרגולה תעמוד איתן ויציב לאורך זמן, כדי שאתם לא תיפגעו, חלילה, מהתמוטטות לא צפויה עקב התקנה לקויה, וכדי לקבל את אחריות החברה על הפרגולה ועל עבודת ההתקנה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט