מוקד שירות לדייר: 072-2222191

פרגולות בכל פינה

חושבים על התקנת פרגולה בדירה החדשה שלכם? הכנו לכם סקירה קצרה על היתרונות בהתקנת פרגולה, כמה טיפים איך ואיפה לבחור פרגולות.

פרגולות בכל פינה


פרגולות הפכו בעשורים האחרונים לפתרון נפוץ ומקובל להצללת שטחים פתוחים, גם בבתים פרטיים, גם בשטחים ציבוריים, ואפילו במרפסות, בהצמדה לקיר הבית. התאמתן של הפרגולות לארץ חמה ושטופת שמש כמו ישראל היא אידיאלית, ויש לשימוש בהן יתרונות רבים.

התקנת פרגולה

כל היתרונות על רגל אחת

  • הפרגולה מעניקה הצללה אופטימלית לשטח פתוח, בעיקר כשחם ואנו זקוקים לצל. ניתן להגביר את אפקט ההצללה והקירור על ידי שתילת צמחים מטפסים בסמוך לפרגולה.
  • פרגולות העץ הקלאסיות מעניקות מראה כפרי ואלגנטי לכל מקום, ופרגולות האלומיניום, שהפכו נפוצות בשנים האחרונות, הפכו את העיצוב לגמיש ורב גוני הרבה יותר.
  • כאשר מצמידים את הפרגולה ליציאה החוצה, למרפסת או לחצר, גם הטמפרטורה בתוך הבית יורדת בכמה מעלות.
  • הפרגולות יכולות לשמש כמגן מגשם בחורף ולא רק כפתרון הצללה בקיץ, בהתאם לצפיפות קורות התקרה.

מיקום הפרגולה

הצבת הפרגולה במיקום נכון היא קריטית להנאה מהשימוש בה, ולצורך תכנון מדויק רצוי להיעזר באיש מקצוע מתחום העיצוב ותכנון הנוף והגנים. יש להחליט באיזה אזור אנו רוצים את הפרגולה, לאיזה צורך היא תשמש אותנו, באיזה שעות של היום אנו זקוקים להצללה ועוד. חישוב הזווית המדויקת של הפרגולה ביחס לשטח שאמור להיות מוצלל תקבע אם באמת נוכל ליהנות מהישיבה תחת הפרגולה או שהצל יהיה במקום אחד ואנחנו במקום אחר.

החומרים מהם עשויות פרגולות

פרגולות עץ עדיין יותר נפוצות, בעיקר בגלל הרגלים וגם בשל המראה הכפרי הטבעי שלהן, אך בשל המחיר הגבוה יחסית שלהן, ובשל התחזוקה הנדרשת כדי לשמר אותן במצב טוב, יותר ויותר אנשים עוברים להתקנת פרגולות מאלומיניום. האלומיניום הוא חומר שהולך ותופס נפח רב יותר ויותר בכל הקשור לפתרונות בניין שונים, כיוון שהוא מערב מספר יתרונות חשובים: משקל נמוך, חוזק גבוה, גמישות גדולה בעיבוד, עמידות מירבית ומחיר נמוך. חמשת הפרמטרים האלה הופכים אותו לאידיאלי להתקנת פרגולות במרפסות לדוגמא, ומעניקות אפשרות להתקין פרגולה גם במקום קטן יחסית, בו יש להצמיד את הפרגולה לקיר.

השורה התחתונה

בשורה התחתונה, כדאי כמובן להתאים את הפרגולה לשימוש, לצרכים, למגבלות הטכניות ולתקציב שעומד לרשותכם. התייעצו באנשי מקצוע בתחום הפרגולות כדי להתאים את הפרגולה ואת מיקומה לדרישות שלכם, כדי שתוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן רב ככל האפשר.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט