מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כל מה שצריך לדעת על התקנת רשתות לחלונות

רשתות לחלונות הם כיום סטנדרט והתקנתם היא כמעט חובה בכל דירה. הכנו עבורכם מדריך קטן בנושא.

כל מה שצריך לדעת על התקנת רשתות לחלונות


מקומם של החלונות לא נפקד מההפיכה העיצובית שעברה על הבית, בישראל ובעולם, בשנים האחרונות, וההקפדה על הפרטים הקטנים הגיעה אפילו לרשתות שעל החלונות. רשתות לחלונות הן פריט חובה בבתים ישראליים, בעיקר בשל מכת החרקים הצפויה בכל קיץ, והחיים בלי רשתות אינם נעימים, וכיום ניתן למצוא כל מיני רשתות, מכל מיני חומרים, ואפילו רשתות שקופות, שלא יחבלו במראה העיצובי של החלל.

התקנת רשתות לחלונות

היתרונות של התקנת רשתות לחלונות

כמובן שבראש רשימת היתרונות של התקנת רשתות לחלונות נמצאת מניעת כניסתם של חרקים שונים, ובעיקר יתושים, אל תוך הבית בימי הקיץ. מלבד יתרון ברור זה, המהווה את הסיבה הראשונית להתקנת רשתות, ישנם מספר יתרונות נוספים כמו הרתעה נוספת בפני פורצים, ומניעת נפילה החוצה, של חפצים וילדים, בשימוש ברשת הנכונה.

סוגי הרשתות

ישנם מספר סוגים של רשתות. הרשת הפשוטה ביותר היא רשת העשויה חוטי ברזל דקיקים, והיא עדיין סוג הרשת הנפוץ ביותר בארץ. רשתות אלה זולות לרכישה ופשוטות להתקנה. את רשתות הברזל ניתן לחבר ישירות למסגרת החלון או על מסגרת ייעודית, כרצונכם. כדאי להקפיד על רכישת רשתות איכותיות שלא יקרעו, ולהיעזר באנשי מקצוע בהתקנה ראויה שתחזיק מעמד לאורך זמן. סוג הרשת השני, שהוא חדש יחסית בארץ, הוא רשת שקופה. הרשתות שהקופות עשויות, לרוב, מסיבי פיברגלס דקיקים. שני היתרונות הבולטים של הרשתות השקופות הם, קודם כל, העובדה שהן שקופות, כך שהן לא פוגעות באסתטיקה של החלל, והעובדה כי הן חזקות מאוד ויכולות לעמוד גם בילד שעף עליהן בטעות תוך כדי משחק ולא להיקרע.

רשת לכל חלון

אם החלטתם להתקין רשתות לחלונות הבית, הקפידו להתקין את הרשתות על כל הפתחים בבית: חלונות גדולים או קטנים, וגם דלת הנפתחת למרפסת או לחצר, שכן היתושים והחרקים האחרים תמיד ימצאו דרך להיכנס במידה שאין רשת. תריסים אינם מהווים תחליף לרשתות כמובן, שכן בכל הרמה או פתיחה החלון נשאר פתוח כפרצה הקוראת ליתוש. את הרשתות אפשר להתקין באופן קבוע, או על מסגרות נעות, בהתאם לצורת פתיחת החלון – כנף, הזזה, ציר עליון או תחתון וכו', וניתן להתאימן לכל חלל.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט