מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מעבר דירה נוח ובטוח

מעבר דירה הינו אירוע משמעותי לכל המשפחה, איך לעבור אותו בשלום ואפילו להנות ממנו? לצוות סוגרים הכל לדירה יש כמה טיפים עבורכם.

מעבר דירה נוח ובטוח


הגיעה העת לעבור דירה. מפאת יוקר המחייה או עקב הרחבת המשפחה, מעבר דירה הוא אירוע משמעותי ביותר בחייהם של מרבית האנשים. ישנה דרך נעימה, בטוחה וקלה לבצע מעברי דירה, ללא אירועים לא מתוכננים שעלולים לקלקל את מצב הרוח או התוכניות שלנו.  כיצד לצלוח את מעבר הדירה בנוחות ובפשטות ואפילו ברוגע? הסברים וטיפים לגבי מעבר חלק, שקט ובטוח, במאמר שלפניכם.

<a href='business.asp?bid=61' target='_blank'><b>מעבר דירה</b></a>

הכינותי מראש

ההכנה ליום המעבר חשובה מאין כמוה, כמו לפני כל אירוע חשוב אחר.  ההכנה למעבר דירה צריכה להיות מתוכננת בקפידה ומילות המפתח שיובילו להצלחת העניין הן: סדר, ארגון ותכנון נכון. חכמים כבר אמרו ובצדק, "סוף מעשה במחשבה תחילה". המשפט הזה מועיל, ולא מעט, אם נעזרים בו לתכנן נכון את מעבר הדירה ואת אריזת תכולת הבית.

תעביר את זה הלאה

מומלץ ביותר לבצע סדר יסודי, עד כמה שניתן, בכל מקומות אחסון החפצים שיש בבית- בכל מגירה, ארון ומדף, על מנת להיפרד מציוד שכבר אינו משמש אתכם. לפעולה זו שני יתרונות בולטים: הראשון הוא הקלה בעומס העברת הדירה, ופחות ארגזים ועבודת פריקה  בבית החדש. יתרון נוסף טמון ביכולת שלםכ להעביר הלאה את מה שכבר לא משרת אתכם ולשמח אנשים אחרים הזקוקים לציוד זה על ידי מסירתו לידיהם. על מנת למסור את החפצים שאתם מעוניינים להעביר הלאה למי שזקוק להם, תוכלו להיעזר בקבוצות שונות ברשתות החברתיות ולפרסם בין חברים ובני משפחתה. הניסיון מוכיח כי בעזרה הדדית ניתן לשמח את שני הצדדים במידה שווה, הנותן והמקבל.

ארגזים מסודרים

לאחר שסידרתם את כל הנחוץ, מסרתם וזרקתם,  ובבית נותרו רק החפצים בהם אתם מעוניינים, תוכלו להתחיל לארוז. מומלץ להשתמש בארגזים איכותיים ומרווחים  הניתנים לסגירה ולפתיחה קלה. על כל ארגז כדאי לרשום את תכולתו בדיוק המקסימלי, על מנת למנוע בלבול בעת פריקתו. עוד חשוב לציין עבור איזה חדר מיועד כל ארגז ולבקש מהמוביל להניח את הארגז בחדר המיועד. פעולה זו תחסוך לכם זמן רב בסידור הארגזים בבית החדש.טיפ: לפי הכנסת תכולת הארגז לתוכו, כדאי לתכנן את המקום באופן יעיל וחסכוני וכך להפחית במספר הארגזים. דברים יקרי ערך או שבירים במיוחד, מומלץ לקחת איתכם במכונית ולא לקחת סיכונים מיותרים.

מעבר דירה מוצלח ומהנה

בסופו של יום, עם קצת מאמץ והכנה מקדימה, ניתן להעביר את יום מעבר הדירה ברוגע ואף ליהנות ממנו. כדאי לשלב מוזיקת רקע ולהזמין חברים ומשפחה שיעזרו ויתרמו למצב הרוח כדי להינות מיום מוצלח של מעבר דירה. בהצלחה!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט