מוקד שירות לדייר: 072-2222191

שינויי דיירים בדירת קבלן: איך מעצב פנים יכול לחסוך לך כסף וכאב ראש?

רכשתם דירה מקבלן ואתם מעוניינים לבצע בה שינויים? יש לנו כמה עצות עבורכם.

שינויי דיירים בדירת קבלן: איך מעצב פנים יכול לחסוך לך כסף וכאב ראש?


כולנו יודעים שרכישת דירה היא השקעה חשובה, אך דירות הקבלן הסטנדרטיות פונות למכנה משותף רחב מאוד, ורוב האנשים עורכים שינויים בדירות הנרכשות כך שיתאימו יותר לצרכים הספציפיים של כל משפחה. שינויי דיירים בדירות קבלן הפכו זה מכבר לסטנדרט בפני עצמו, ורוב הדירות עוברות שינויים תכנוניים עוד לפני הבנייה או שיפוצים אחרי קבלת המפתחות. אנחנו כאן כדי לספר לך איך מעצב פנים יכול לחסוך לך כסך וכאב ראש בעת רכישת דירה חדשה.

מעצב פנים

שינויי דיירים בדירות קבלן

אמנם, הדירות היום מתוכננות מראש בסטנדרטים גבוהים הרבה יותר מאלו של פעם, אך בכל זאת ברוב הפעמים הן אינן עונות בדיוק על הצרכים של הקונים, שמצדם מעדיפים להשקיע סכומי כסף נוספים ובלתי מבוטלים בשיפור הדירה והתאמתה לצרכיהם. שינויי דיירים נעשים, כאמור, לפני תחילת הבנייה ולעיתים רק לאחר קבלת המפתח, ובשני המקרים העלויות אינן נמוכות, בעיקר אם המשא ומתן על השיפוץ נעשה על ידכם ישירות מול הקבלן.

אל תהיו צודקים, תהיו חכמים

כאשר אתם ניגשים לבחור את השינויים שברצונכם לעשות, אתם צריכים להיות מוכנים לכך שמבחינת הקבלן זהו מקום נוסף לרווח משמעותי. רוב הקבלנים יחתימו אתכם על מחירים שהם קבעו בעצמם, שעשויים להיות גבוהים הרבה יותר מהמחירים המופיעים ב"מחירון דקל", שהוא המחירון של ענף הבנייה בישראל. כמובן שכדאי לערוך משא ומתן עם הקבלן ולמצוא את האופציה הזולה ביותר, אך אם תפעלו בחכמה ותיעזרו באנשי מקצוע תוכלו לחסוך לעצמכם את כל זה. 

ייעוץ מקצועי שחוסך כסף

ראשית, גם מבחינה עיצובית, עדיף כמובן להיעזר באנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים והאדריכלות כדי לעצב את הבית בצורה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. לעיתים קרובות, לאנשי המקצוע רעיונות ופתרונות שלא חשבתם עליהם בעצמכם, והם יוכלו ליצור את התכנון הנדרש על ידי מינימום שינויים בתוכניות הדירה הקיימות, מה שחוסך עלויות, כמובן. מעבר לזה, אם תתנו למעצב פנים או אדריכל לערוך את התכנונים הנדרשים הוא יוכל לבצע גם את המשא ומתן מול הקבלן ולהוריד את המחירים בצורה ניכרת, כיוון שממנו יהיה לקבלן קשה הרבה יותר לדרוש מחירים לא ריאליים.

שינויי דיירים לפני הבנייה

ההמלצה היא לערוך שינויי דיירים עוד לפני הבניה, ולהיעזר בשירותיו של הקבלן המבצע, שכן אחרת הוא עלול להסיר את האחריות שלו מהבנייה. אך כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, במחיר הנמוך ביותר האפשרי, חייבים, כאמור, להיעזר באנשי מקצוע. שינויי דיירים בעזרת מעצבי פנים או אדריכלים מקצועיים יובילו אתכם לניצחון בשלושת המקומות החשובים:

  • הדירה תהיה מעוצבת, יפה, ומותאמת לצרכיכם בצורה האופטימלית.
  • לא תיאלצו לשבור את הראש לגבי השינויים ולהתעסק בהם בעצמכם.
  • תוכלו לחסוך כסף רב בעלות הבנייה והשינויים.

גם אתם יכולים לחסוך עם המעצבים והאדריכלים של "סוגרים הכל לדירה"!

פנו עכשיו: 

ELEMENTS אדריכלות ועיצוב פנים052-9120891

שמר-ארזי אדריכלות - 052-9098799

בהצלחה!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט