מוקד שירות לדייר: 072-2222191

איך מעצב פנים יכול לחסוך לך כסף וכאב ראש בעת שיפוץ דירה יד שנייה

שיפוץ יד שניה מומלץ לעשות עם מצעב פנים. מדוע? כל הסיבות בכתבה שלפניכם

איך מעצב פנים יכול לחסוך לך כסף וכאב ראש בעת שיפוץ דירה יד שנייה


פעמים רבות, כאשר אנו משפצים דירה קיימת, או רוכשים יד שניה ומשפצים אותה, אנו חושבים שאנו יכולים לתכנן את הכול בעצמנו. נדמה לנו שאנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים ואיך כדאי שהכול יראה, אבל בפועל, אנו מוצאים את עצמנו בדירה לא כך נוחה. לפעמים אנחנו אפילו לא יודעים שאם עיצוב הפנים של הדירה היה נעשה על ידי מעצב פנים, החיים שלנו היו משתדרגים פי כמה. תנו לנו להסביר לכם איך מעצב פנים יכול לחסוך לכם כסף וכאב ראש בעת שיפוץ דירה יד שנייה. 

מעצב פנים

להיפטר מכאב הראש

קודם, כל מעצב פנים יכול לחסוך לכם את כאב הראש שבהתעסקות עם השיפוץ. לאחר שישבתם יחד עם המעצב והגדרתם את רצונכם וצרכיכם, תיאמתם ציפיות ביניכם ואישרתם את תכונית השיפוץ נגמר החלק שלכם בעבודה! מעכשיו, כל הטרחה, ההתרוצצות, והשיג והשיח עם בעלי המקצוע נעשים על ידי המעצב, או על ידי קבלן שהוא מביא, ולא מולכם. אתם, מבחינתכם, יכולים לצאת לחופש עד השיפוץ יסתיים.

ולחסוך בכסף

כביכול, הרי הוצאתם כסף על תשלום למעצב הפנים, וחומרים ממילא צריך לקנות, אז איפה פה החיסכון הכלכלי בדיוק? כדאי לדעת שכאשר מעצב פנים, או כל בעל מקצוע אחר המגיע מתחום הבנייה ובקי בו, הולך לרכוש חומרים, הוא יודע בדיוק איפה וכיצד לקנות את החומרים הטובים ביותר במחיר הנמוך ביותר, ועליו אי אפשר לעבוד. גם במשא ומתן מול הקבלנים או בעלי המקצוע השונים הוא יכול להרשות לעצמו להיות קשוח יותר ולדרוש תנאים טובים יותר כמו תשלום נמוך יותר ולוחות זמנים קצרים יותר, פשוט כי הוא יודע שאפשר ואתם לא.

והעיצוב?

לא פחות חשובה מכך שכאב הראש יחסך מכם וכי העלויות יפחת היא העובדה כי הבית יראה הרבה יותר טוב אם תתנו לאיש מקצוע לעצב אותו. מעצבי פנים למדו את המקצוע, יודעים בדיוק כיצד להשיג את האווירה שאתם רוצים להשיג וכיצד למצוא פתרונות חכמים למגוון בעיות שאתם מעלים, פתרונות שאתם לא יודעים שקיימים בכלל. בתחום הזה אין ספק - דירה שמעוצבת בידי מעצב פנים מקצועי תיראה בהכרח הרבה יותר טוב מדירה שתוכננה על ידי בעלי הבית בעצמם.

לעשות ניסוי אם אתם עומדים לפני שיפוץ דירה אנו מציעים לכם לעשות ניסוי קטן: נסו לתכנן את הדירה בעצמכם ולראות כיצד היא תיראה בעזרת אחת מתוכנות ההדמיה הזמינות כיום. עכשיו בקשו ממעצב פנים לתת לכם סקיצה ראשונית, או דוגמאות לדירות שכבר שיפץ והן דומות בנתונים לדירה שלכם. אנו בטוחים שלאחר שתראו את ההבדל במו עיניכם ותראו לאן יכול לקחת אתכם אותו תקציב המנוהל ביד מעצב פנים מקצועי, לא תהיה לכם כל שאלה.

גם אתם יכולים לחסוך עם מעצבי הפנים וההומסטיילינג של "סוגרים הכל לדירה"!

פנו עכשיו: 

ורד בן סימון- סטייליסטית052-9120896

שרה שטיינר-הום סטיילינג ועיצוב - 052-9120888

בהצלחה!

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט