מוקד שירות לדייר: 072-2222191

שני ילדים בחדר אחד? כך מעצבים חדרי ילדים משותפים בצורה נכונה

עומדים לפני מעבר דירה ומתלבטים איך לעצב את חדרי הילדים? הכנו לכם כמה טיפים בנושא. הפעם: עיצוב חדרי ילדים משותפים

שני ילדים בחדר אחד? כך מעצבים חדרי ילדים משותפים בצורה נכונה


כל ההורים היו שמחים להעניק לילדים שלהם את התנאים הטובים ביותר שאפשר, ובכלל זה חדר שינה נפרד ומרווח לכל ילד, אך פעמים רבות החלום הזה פשוט בלתי אפשרי. לחלוקת החדר בין שני אחים או יותר עלול להתלוות תסכול גדול, הן מצד הילדים שאין להם פרטיות, והן מצד ההורים שהיו רוצים לאפשר יותר. ובכל זאת, ישנם פתרונות לעיצוב חדרי ילדים לאחים שישאירו את כל הצדדים בהרגשה טובה.

<a href='business.asp?bid=115' target='_blank'><b>חדרי ילדים</b></a>

לשתף לשתף לשתף

גם למבוגרים יש רצונות שקשה להם לוותר עליהם, ואצל ילדים הדבר נכון פי כמה. טבע הילדים הוא תובעני יותר ופחות מתפשר, וכשהם רוצים משהו – הם רוצים וזהו. כדי לא ליצור מצבים של מתיחות מיותרת בבית, כדאי לשתף את הילדים, בהתאם לגילם ולרמת הבנתם כמובן, בשיקולים ובאילוצים ולהתייעץ איתם לגבי הפתרונות. גלו הבנה ורגישות כלפי הרצונות שלהם, גם אם לא תוכלו לממש אותם בפועל, ושתפו אותם בבעיות. תתפלאו עד כמה הילדים יכולים להיות יצירתיים ולוותר כשצריך כאשר הם מרגישים חלק מהתהליך ולא שהמצבים נכפים עליהם. 

שני אחים תחת גג אחד

כאשר מדובר בשני אחים שצריכים לחלוק חדר, עקרון השיתוף חיוני אף יותר כדי למנוע ככל האפשר מריבות עתידיות. כדאי לאפשר לילדים לקחת חלק בתכנון החדר ויצירתו, לא רק כדי שיקבלו את המצב אלא גם כדי שיאהבו את התוצאה. כאשר אנו משקיעים במשהו אנו נקשרים אליו, ואם הילדים יהיו חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב הם יאהבו את החדר ויהיו להם הרבה פחות סיבות להתלונן. בעיצוב חדרי ילדים ליותר מילד אחד חשוב לתת לכל ילד מקום לביטוי האישיות שלו ולעזור להם למצוא את הרצון המשותף שלהם או את יכולת הוויתור אחד לשני.

עיצוב מקצועי

באופן כללי, ההמלצה הגורפת היא להיעזר במעצבי פנים מקצועיים ובאנשי מקצוע מתחום עיצוב חדרי הילדים, שיכולים לסייע לכם למצוא את הפתרונות הטובים ביותר. הדבר נכון פי כמה כאשר מדובר בעיצוב חדר ילדים ליותר מילד אחד ונדרשים פתרונות יצירתיים במיוחד כדי ליצור מרחב מהנה ונעים לשני הילדים, יחד או לחוד.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט