מוקד שירות לדייר: 072-2222191

עיצוב חדרי ילדים: 4 טיפים לעיצוב מנצח

מתלבטים איך לעצב את חדר הילדים? צוות סוגרים הכל לדירה הכין לכם 4 טיפים לעיצוב נכון.

עיצוב חדרי ילדים: 4 טיפים לעיצוב מנצח


עיצוב חדרי ילדים ונוער הוא משימה מורכבת בשל הצורך לספק מגוון רצונות: רצון הילד, ואם יש יותר מילד אחד, אז את רצונות הילדים, ואת רצונות ההורים. מצד שני, עיצוב חדרי הילדים יכול להיות מהנה במיוחד ולאפשר לכולם למצוא מקום לביטוי והגשמת חלומות. לפניכם 4 טיפים לעיצוב חדרי ילדים מוצלחים.

תכנון מוקפד

כדי להצליח במשימה המורכבת של עיצוב חדרי ילדים חייבים לתכנן אותם היטב מראש. כדאי לבחון מראש את גודל החדר ולהתאים את הריהוט לחלל, וכן לבחור את העיצוב הכללי של החדר, כולל צבעוניות הקירות, וחלוקת המרחב בצורה הנכונה כדי שיהיה בו מספיק מקום לשחק, אך גם מקום לישון, ללמוד, לארח חברים ועוד. בשלב זה רצוי ומומלץ להיעזר בשירותיהם של מעצבים מקצועיים.

חדרי ילדים

פתרון אחסון

אחת הבעיות הגדולות שנתקלים בהן בעיצוב חדרי ילדים היא גודל החלל וחלוקתו. בבנייה הישראלית הסטנדרטית החדרים אינם גדולים, ועל אף הרצון של כולנו לתת לכל ילד חדר משלו זה לא תמיד אפשרי. חלק מההתחשבות בחלל חייבת לכלול פתרונות אחסון חכמים וסדר נכון שיאפשר לילדים להרגיש שיש להם מרחב מספיק.

חדרי קונספט

חדרי ילדים יכול בקלות להפוך לחדר חלומות אהוב, על הילדים וההורים גם יחד. לא רצוי להגזים בנטייה לפנטזיה, אבל ניתן בהחלט לעצב חדר בנות נסיכותי או חדר בנים שנושאו מכוניות, וכו'. לא חייבים להתפרע בבחירת הרהיטים ועדיף לרכוש מיטות שיוכלו לשרת את הילדים לאורך שנים ולא יימאסו עליהם, דוגמת מיטה בצורת מכונית. המקום הנכון למימוש פנטזיות עיצוביות פרועות הוא בבחירת הצבעים, התמונות, וכו', שהם פריטים שניתן להחליף בקלות יחסית כאשר עולה הצורך או הרצון.

שם המשחק

עיצבו חדרי ילדים חייב להתחשב בדיירי החדר, שהם, ובכן - ילדים.  ילדים מטבעם רוצים לשחק, והחדר שלהם הופך למגרש המשחקים העיקרי שלהם. ישנם פרטים קטנים שניתן להוסיף לחדר כדי להפוך אותו למשחקי יותר כמו סולם חבלים, קיר שצבוע בצבע מגנטי מיוחד או בצבע ללוח ציור, קוביות אחסון מודולריות שמאפשרות גם טיפוס ועוד.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט