מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מגמות בעיצוב חדרי ילדים

מתלבטים איך לעצב את חדרי הילדים? צוות סוגרים הכל לדירה הכין לכם סקירה על המגמות בעיצוב חדרי ילדים.

מגמות בעיצוב חדרי ילדים


עיצוב חדרי ילדים מאפשר לנו, ההורים, להגשים פנטזיות, שלנו ושל הילדים, וליצור להם חדרי חלומות מעוצבים שהיינו שמחים לגור בהם בעצמנו. מגוון העיצובים לחדרי ילדים בישראל הוא הגדול בעולם, וחדרי הילדים בישראל הם מהחדרים המושקעים ביותר. נבחן את הנקודות החשובות הנוגעות לעיצוב חדרי הילדים בימינו.

חדרי ילדים

עכשיו ואחר כך

את חדרי הילדים יש לעצב כך שהילדים ירגישו בהם נוח, ויהיה להם מרחב מתאים ובטיחותי למשחקים, לבד או עם חברים, תוך שימת דגש על פונקציונליות ואופטימיזציה של המרחב הנתון. כלומר, החדר צריך להיות מעוצב מתוך התייעצות עם הילדים כדי להשיג נוחות מקסימלית שלהם בחדר, בשילוב מחשבה לעתיד כדי לא לשנות את החדר בכל שנה או שנתיים, כשהילד גדל.

שמח ורגוע

חדר ילדים צריך להיות חדר ורסטילי, כלומר חדר שיכול להכיל שינויים בשימוש ולהתאים לכל מטרה: משחק, קריאה, לימודים, שינה ועוד. בעבר הייתה נטייה ליצור צבעוניות עליזה מדי בחדרי הילדים, אך המגמה העכשווית היא ליצור בחדר צבעוניות מונוכרומטית שאינה מעמיסה על העין מצד אחד אך מעניקה חיוניות לחדר מצד שני. השימוש הנכון בצבע הוא לבחור צבע מוביל ולשחק עם הגוונים שלו על חלק מהקירות, ברהיטים, בשטיח וכו', כך שיווצר חדר צבעוני, שמח ורגוע.

פתרונות אחסון חכמים

מגמה עיצובית נוספת ששולטת בשנים האחרונות בעולם העיצוב היא פתרונות אחסון חכמים, ואחד המקומות בו אנו זקוקים לפתרונות כאלה הוא חדר הילדים. בחדר הילדים אנו זקוקים לאפשרות לאסוף במהירות את המשחקים ולאחסן אותם בצורה נוחה, כדי לאפשר שנת לילה רגועה בחדר מסודר באווירה נינוחה או פעילות רגועה אחרת. באופן כללי, כדאי לשים לב שכאשר יש בלאגן קשה יותר לילדים להתרכז ולהתנהל בצורה רגועה בעצמם. אמנם, ילדים רבים מתייחסים לצורך לסדר כאל סוג של עונש, אבל ממש כמו הצבת גבולות, גם הסדר נדרש וחיוני להתפתחות תקינה של הילדים. לכן, הגדרת אזורים מסוימים בחדר לשימושים שונים, על ידי עיצוב נכון, צבעוניות משתנה, פתרונות אחסון ועוד, חיוניים.
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט