מוקד שירות לדייר: 072-2222191

איפה נדביק את הטפטים?

כל מה שצריך לדעת על טפטים, המדריך למעבר דירה של סוגרים הכל לדירה

איפה נדביק את הטפטים?


להדבקת טפטים יש כמה יתרונות ברורים: שדרוג עיצובי של הבית בקלות ופשטות, עבודה טכנית קלה של הדבקה והסרה, מבחר דגמים עצום ויכולת התאמה לכל חלל. במאמר זה נבחן איך ניתן להתאים את הטפט לכל חדר בבית.

חדר ילדים

בזכות הצבעוניות והדוגמאות המיוחדות שיש על הטפטים, חדר הילדים הוא החדר שמתבקש ביותר לעצב בעזרת טפטים. את העיצוב הכיפי, הצבעוני והנעים שאפשר להשיג בעזרת הטפטים יהיה קשה מאוד להשיג בדרכים אחרות - חשבו כמה טרחה ובאיזו עלות תוכלו לצבוע פסים צבעוניים על הקיר, בעוד רכישת הטפט תהיה זולה הרבה יותר מעלות הצבע וההדבקה תיקח לכם כמה דקות בלבד. הילדים גדלו, או קיבלו כל אחד חדר משלו? אפשר להזיז את הטפט למקום אחר או להחליף אותו בקלות.

פינת אוכל/מטבח/סלון

ניתן בקלות להיעזר בטפטים כדי להגדיר את חללי הבית השונים ולתת להם ייחודיות, גם אם מדובר בחללים מחוברים ופתוחים. רצוי, כמובן, ליצור התאמה כלשהי בין הטפטים, כדי שלא ליצור התנגשות ויזואלית ולשמור על הרמוניה עיצובית. אם החדרים נפרדים, המלאכה קלה הרבה יותר וניתן ליצור לכל חדר אופי אחר לחלוטין, כמו ממלכה קסומה שכל כניסה בה מובילה לעולם אחר.

שירותים וחדר רחצה

ניתן למצוא טפטים מעוצבים המתאימים גם לחדרי הרחצה והשירותים. הוספת טפט לחדרים אלה, על קיר אחד או יותר, משווה להם מראה מיוחד – עליז, קלאסי, מפואר, הומוריסטי וכו', בהתאם לבחירת הטפט שלכם ולאווירה שתרתו ליצור בחדר.

חדר שינה

אין סיבה לא להדביק טפט גם בחדר השינה המרכזי בבית, שיוסיף לו אווירה, רומנטיות ושקט, ויגרום לכם להינות ולהתרגש בכל פעם שתיכנסו לחדר. ברוב המקרים, טפטים לחדר שינה יהיו קלאסיים ובצבעוניות רגועה ומונוכרומטית, עם עיטורים עדינים, כדי לאפשר אווירה רגועה ושינה טובה, והם מעניקים לעיצוב חדר השינה טאצ' יוקרתי.

זהירות מהשתלטות!

הדבקת טפטים על קירות החדר כולו, בעיקר אם הם צבעוניים או בדוגמאות גיאומטריות, עלולה ליצור חוסר שקט ויזואלי שגורר חוסר שקט פנימי לכל הנוכחים בחדר, והדבקה מוגזמת עלולה לגרום לכל דוגמא שתיבחרו להכביד על החדר ולקלקל את מראהו במקום לשפרו. הדבקת טפט בעל דוגמה צבעונית, למשל, עדיף לעשות על קיר אחד בלבד, או אפילו חלק מהקיר, ובשאר הקירות להדביק טפט חלק בצבע הרמוני לצבעי הדוגמא, או אפילו להשאיר אותו מסויד בלבן. בחנו את התוצאה ואז תחליטו אם ליצור קיר נוסף או לא. תמיד כדאי להיעזר בעצבי פנים מקצועיים כדי לבחור את הטפטים, להתאים אותם לחללים המיועדים ולהחליט על איזה קירות נדביק אותם ועל איזה לא.

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט