מוקד שירות לדייר: 072-2222191

חושבים על וילונות? וילון לכל חלון – סקירת סוגי וילונות והמלצות

וילונות הם כיום חלק בלתי נפרד מעיצוב הסלון, חדרי השינה או המטבח. איזה סוגי וילונות ניתן למצוא כיום בשוק ואיזה וילון מתאים לכל חדר; על כך המאמר הבא.

חושבים על וילונות? וילון לכל חלון – סקירת סוגי וילונות והמלצות


מצד אחד, הקדמה הטכנולוגית פותחת עבורנו מגוון אפשרויות חדש בכל תחום כמעט, ומצד שני, היא מציבה אותנו בפני צורך לבחור בין שלל האופציות. בשביל לדעת איך לבחור אנחנו צריכים מעט הבנה בתחום האמור, או להתייעץ עם מומחים בתחום. בעינינו, בחירה מושכלת של כל פריט היא חשובה, וגם אם אינכם מומחים בתחום כדאי שתבינו בו קצת ולא תגיעו למעמד הבחירה בורים לחלוטין. הפעם על הפרק: וילונות.

בשביל מה אתם צריכים את הוילון

לפני כל רכישה אנחנו צריכים להגדיר את הצרכים שלנו, כמובן, כדי ליצור להם מענה. כאשר בוחרים וילונות, ישנן שתי אפשרויות בסיסיות הבאות לענות על צרכים שונים:

  • וילונות הצללה, העונים, כמובן, על הצורך לצליל או להחשיך את החדר.
  • וילונות דקורטיביים, שיכולים גם לעזור להצללה לעיתים, אך הצורך העיקרי שהם עונים עליו הוא צורך עיצובי דקורטיבי.


וילונות הצללה

וילונות הצללה זמינים מבד ומעץ, והם כבדים יותר מוילונות דקורטיביים, ובדרך כלל יהיו בעלי מנגנון הרמה והורדה. שימוש בוילונות הצללה מאפשר לשמור על מראה נקי, מסודר ולא עמוס לחדר, גם כשהוילונות מורמים וגם כשהם מורדים, והם מתאימים לשימוש גם כשמדובר על הרבה חלונות בחדר. אם רוצים להפוך את הוילונות לעליזים ניתן להשתמש בבד צבעוני, המעניק לחדר מראה מעניין וייחודי. וילונות הצללה מעץ או קש מצוינים למטבח, למשל, כאשר יש חלונות גדולים ואתם מעוניינים בפתרון הצללה שאינו תריס הזזה, אך בד אינו מתאים בשל הלכלוך שהוא עשוי לצבור, בעוד את העץ והקש קל לנקות.

וילונות דקורטיביים

וילונות דקורטיביים עשויים מבד, כמובן, ואפשרויות העיצוב שלהם גדולות מאוד, החל מצבעוניות משתנה, ועד צורת תלייה. תליית הוילונות הדקורטיביים יכולה להיעשות בכל צורה כמעט: וילון הסטה, וילון קבוע, גלילה, וילונות קשירה ועוד. הבד עצמו בלתי מוגבל, כמובן, לא בצבעוניות ולא בעובי, וניתן להשתמש בוילונות בד דקורטיביים גם כוילונות הצללה, כל עוד הם מספיק עבים ואטומים לאור. תליית וילון בבית מוסיפה לעיצוב שלו יופי רב, ומעניקה תחושת ביתיות מושקעת.

עזרה מקצועית

כדי ליצור את ההתאמה העיצובית והטכנית הנדרשת לכל חדר ולכל חלון, כדאי ומומלץ לפנות לאנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים. התאמה עיצובית מקצועית תאפשר לכם להינות מתוספת אווירה, חן ותועלת טכנית בכל חדר בנפרד ובבית כולו גם יחד.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט