מוקד שירות לדייר: 072-2222191

לשדרג את עיצוב הבית בקלות בעזרת טפטים מעוצבים

כיצד לשדרג את עיצוב הבית? מה דעתכם על טפטים? כל מה שצריך לדעת על טפטים לבית

לשדרג את עיצוב הבית בקלות בעזרת טפטים מעוצבים


בשנות ה-70 לא היה כמעט בית שלא היו בו טפטים על הקירות, אך לקראת שנות ה-80 הם פשוט נעלמו מהשטח, כדרכה של אופנה. בעזור האחרון הם חוזרים, בצורה עדינה יותר, לא משתלטים על הבית, מוסיפים לו חן, יופי ואופי, בהתאם לסוג הטפס ולמקום שהוא מודבק בו, ובזכות הוורסטיליות הגדולה של הטפטים המעוצבים לא נראה שהם הולכים לשום מקום.

למה דווקא טפטים מעוצבים

ניתן למצוא היום מגוון גדול מאוד של טפטים מעוצבים שיכולים לשדרג את המראה של כל בית, וכל חדר, בקלות ובזול. הדבקת הטפטים יכולה להיעשות באופן עצמאי, בלי להסתבך עם צביעת קירות, אנשי מקצוע, כיסוי רהיטים ונקיונות יסודיים. התאמה נכונה של הטפט לחדר בו הוא מודבק – חדר ילדים, חדר שינה, סלון , מטבח וכו', יכולה ליצור הבדל עצום בעיצוב החדר, ולהפוך כל חלל מסטנדרטי למיוחד, בזול וללא מאמץ.

האופי והיופי

ההמלצה שלנו היא לבחור טפטים מעוצבים, שיש להם אופי ואמירה, ולא טפטים חלקים או פשוטים למראה, רק בשביל לכסות את הקיר. ניצול נכון של החלל הריק שבין הריהוט לתקרה על ידי הדבקת טפטים יכול לשות את החדר כולו אבל היזהרו מחיפוי כל החדר בטפט עמוס מדי. טפטים מעוצבים מגיעים עם כל מיני הדפסים, וחיפוי חדר שלם עשוי לגרום לחוסר שקט בעיניים. אם בחרתם טפט עמוס או עם הדפסים רבים, ניתן לשחק עם הדבקתו רק על קיר אחד, רק על חלק מהקיר ואפילו להדביק ריבוע בלבד כתמונה באמצע הקיר. האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, וכל דרך לשימוש בטפטים תיתן אופי אחר לחלל.

אבל לפני הכל

לפני שבוחרים את הטפטים ואת הקירות שהם יוצמדו אליהם, כדי לבחון היטב את סגנון הבית, ולהגדיר את האפשרויות שלכם. הטפטים צריכים להתאים לעיצוב הכללי ולהשתלב בו בצורה נכונה. כמובן ששבירת מסגרות אפשרית, אך גם אם יוצרים ניגודים צריך לדעת כיצד לעשות אותם נכון כך שייצרו הרמוניה, בסופו של דבר, ולא קקפוניה ויזואלית שתכניס אתכם לחוסר שקט ומומלץ בחום להיעזר במעצבי פנים כדי לבחור את הטפט הנכון לכל קיר.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט