מוקד שירות לדייר: 072-2222191

על סוגי הטפטים ומדבקות הקיר הקיימים ואיך הם ישדרגו את הבית שלך

טפטים ומדבקות קיר הן כיום אופציה מועדפת בעיצוב דירות, כיצד להשתמש בהם נכון, איך לבחור את הטפט במתאים לכל חדר, כל זה במאמר הבא.

על סוגי הטפטים ומדבקות הקיר הקיימים ואיך הם ישדרגו את הבית שלך


כשאומרים טפטים, רוב האנשים שעברו את גיל 40 חושבים על הניירות הגדולים שהודבקו על קירות הבית בשנות ה-70. אלה שהיה מסובך להדביק ובלתי אפשרי להוריד. בזכות הטכנולוגיה המודרנית ובזכות השתכללות עולם העיצוב אנחנו יכולים להינות היום מטפטים מעוצבים ומדבקות קיר, שהם לא רק יפים ומשדרגים מראה של כל חלל, אלא גם פשוטים להדבקה וניתנים להסרה והדבקה חוזרת בקלות.

ממה עשויים טפטים?

99% מהטפטים הקיימים כיום עשויים ויניל, או בד לא ארוג הנקרא NON WOVEN, שהוא פחות דחוס ומאפשר אוורור של הקיר גם מבעד לטפט. מדבקות לקיר עשויות ברוב המקרים מנייר מיוחד ואיכותי או על אותו סוג בד כמו הטפטים. מלבד אוורור הקיר, יתרונם הגדול של הטפטים ותמונות הקיר המודרניים, בזכות החומרים מהם הם עשויים, הוא האפשרות להסיר אותם ולהדביק מחדש במקום אחר, בלי שהקיר יתקלף ובלי הרבה טרחה. כלומר, אתם יכולים להדביק אותם לבד, ולהזיז אותם בקלות במקרה שלא הודבקו בצורה ישרה או במקום המדויק.

מעוצב או לא מעוצב, זאת השאלה

כמו בכל תחום הקשור לעיצוב ואופנה, ההבדל בין מעוצב ללא מעוצב כמעט ואינו נראה לעין לא מקצועית בהתחלה, אך הרושם המצטבר הוא פחות טוב ופחות איכותי. הטפטים המעוצבים יהיו איכותיים יותר מכל בחינה: סוג החומר ואיכותו, רמת הגימור, וכמובן שהדוגמא שעל הטפט, אם כי הדוגמאות הטובות מועתקות לדגמים הזולים יותר של הטפטים. מבחינתנו, אין כאן באמת שאלה, וכדאי להעדיף תמיד את הטפטים המעוצבים והאיכותיים, גם אם הם עולים קצת יותר.

מה מצוייר על הטפט שלך?

מבחר הדוגמאות הזמינות על הטפטים הוא בלתי מוגבל, החל מצבעים חלקים וכלה בדוגמאות גיאומטריות החוזרות על עצמן. ניתן לרכוש טפטים מעוצבים מקוריים אצל מעצבים, או בחנויות חומרי הבניין השונות. כמובן שהטפטים של המעצבים יהיו מקוריים יותר, נועזים יותר ומיוחדים יותר, אך כל אחד צריך לעשות את הבחירה שלו. תמונות קיר נדבקות הן תמונות של ממש, והנושאים שבהן כמעט בלתי מוגבלים, בהתאם למעוף דמיונו של המעצב. ניתן לשחק עם תמונות הקיר בצורת ההדבקה שלהן, בכמות התמונות ובמיקומן, ואפילו להדביק אותן על הטפט אם רוצים בכך, וכל משחק כזה ייצור אופי אחר לחלוטין לחלל.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט