מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כיצד בוחרים את מאוורר התקרה הנכון!

מאוורר תקרה הוא פריט דומיננטי כיום בסלון, מטבח, חדר השינה, מרפסות ופרגולה, לכן הכנו עבורכם את המדריך לבחירת מאוורר תקרה.

כיצד בוחרים את מאוורר התקרה הנכון!


מאוורר תקרה הוא יותר מאשר עוד מכשיר אלקטרוני בבית – מאוורר תקרה כיום הוא חלק מעיצוב הבית. מאוורר תקרה הוא פריט דומיננטי כיום בסלון, מטבח, חדר השינה, מרפסות ופרגולה. אנו ממליצים להבין את ההבדלים בין מאווררי התקרה שמציעים בשוק לפני שתרכשו באינטרנט או בחנות אלקטרוניקה. חשוב להתאים את מאוורר התקרה לשימוש בחלל שבו הוא מותקן.

למה אני כצרכן צריך מאוורר תקרה?

מאוורר תקרה עוזר לשמור על טמפרטורה קבועה בחדר ומאפשר למזגן לעבוד בטמפטורה גבוהה יותר ובחוזק נמוך יותר , ובכך להביא לחסכון בחשמל. הפעלת מאוורר תקרה Swing מסוג DC צורך כמו מנורת ליבון 30 וואט. שימוש במאוורר תקרה יכול לחסוך עד 60% מחשבון החשמל בקיץ, כ- 15% מחשבון החשמל בחורף.

מהו גודל המאורר המתאים לחדר?

עבור חדרים קטנים עד 7 מ"ר, מומלץ להשתמש במאוורר תקרה בגודל של 36". עבור חדרים סטנדרטים בין 8-12 מ"ר מומלץ להשתמש במאוורר תקרה בגודל של 42" או 48". עבור חדרים גדולים מעל 13 מ"ר מומלץ להשתמש במאוורר תקרה בגודל 52" עד 60". חשוב להתאים את גודל הכנפים של המאוורר לגודל וסוג החדר.

כיצד להתקין את מאוורר התקרה?

מאוורר התקרה אמור להיות מותקן באמצע החלל שיאפשר פיזור אוויר אופטימלי.
הגובה האידיאלי בשביל המאוורר זה שהלהבים יהיו מותקנים בגובה 2.5 מטר מהרצפה. גובה הלהבים צריכים להיות בגובה של מינימום של 2.3 מטר מהרצפה.

באיזה כיוון מאוורר התקרה אמור להסתובב?

בקיץ, מאוורר התקרה אמור להסתובב בכיוון השעון בכדי לקרר את החדר. בחורף, מאוורר התקרה אמור להסתובב בכיוון נגד השעון, פעולה זו תגרום לדחוף את האוויר החם בחזרה אל תוך החדר.

למה מאוורר התקרה שלי רועש?

מומלץ רק לרכוש מאוורר תקרה מחברה אמינה ומוכרת ותהיו מוכנים בעת הרכישה לשלם טיפה יותר. עם זאת, כל מאוורר תקרה יכול לצאת מאיזון או שערכת האור רופפת. בכדי לתקן את הרעש השתמשו בערכת האיזון או חזקו את הברגים במידת הצורך.

האם קיים מאוורר תקרה שמתאים לפרגולה?

קיים מגוון של מאווררי תקרה אשר מותאמים לשימוש חיצוני בשוק. מאוורר תקרה חיצוני מיועד להתקנה במרפסות ופרגולות ועמיד בתנאי לחות וגשם. חל איסור להתקין מאוורר תקרה המיועד לשימוש פנים כמאוורר חוץ. גשם ולחות יגרמו נזק למאוורר ויקצר את אורך החיים של המאוורר והכנפיים.

מומחי המאווררים של Swingfans עומדים לרשותכם בכל שאלה לחצו כאן.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט