מוקד שירות לדייר: 072-2222191

5 טיפים לבחירת תאורה לחדר השינה

חדר השינה צריך להיות חלל רגוע ונעים לשהייה, מרגיע ורומנטי, גם אם אין לכם בן או בת זוג. לתאורה הנכונה תפקיד קריטי ביצירת האווירה בחדר ויש לה חלק נכבד בקביעת הפעילות שתתרחש בו ומידת הצלחתה. היי, אנחנו מדברים על שינה! אבל לא רק... רוב האנשים טועים בעיצוב תאורת חדר השינה על ידי בחירת אהילים מגושמים וכעורים, ערבובים שונים שיוצרים שעטנז לא נעים או בחירת נורות בהספקים נמוכים מדי או גבוהים מדי שמפיצים אור לא מספיק חזק או חזק מדי. לשירותכם, טיפים לבחירה נכונה של תאורה לחדר השינה.

5 טיפים לבחירת תאורה לחדר השינה


 

ליצור אווירה

 
ניתן להתקין גוף תאורה עילי מרכזי, אך מומלץ ביותר להוסיף בחדר השינה גופי תאורה קטנים יותר שיוצרים אווירה. מנורות קריאה תלויות או עומדות בצידי המיטה, תאורה למראת איפור, אם יש כזו, תאורה מקומית לתמונות או חפצי נוי אחרים וכו'. את התאורה המרכזית כדאי לצייד בדימר כדי שתוכלו לשלוט בעוצמת האור בחדר בהתאם לשעות היום ולפעילות. בחדר שינה זוגי אין בדרך כלל צורך בתאורה מאוד חזקה, ולכן כדאי להעדיף תאורה רכה ועדינה. כדאי להעדיף נורות לד חסכוניות בגוונים חמים. 
 

כמה מקורות אור

 
בעבר היה נהוג להתקין תאורה עילית בכל חדרי הבית, כולל חדר השינה. היום מומלץ להעדיף  התקנה של כמה גופי תאורה שונים, כמו מנורות שקועות או ספוטים על הקירות. שימוש בכמה מקורות אור, בעיקר אם יש מפסקים נפרדים ומעמעם לכל נורה, מאפשר לכם לשלוט בצורה הטובה ביותר בעוצמת האור בחדר וליצור בו בדיוק את האווירה שאתם רוצים ברגע נתון - עניינית, מרדימה, רומנטית, רגועה, מעוררת או סקסית. 
 

עיצוב

 
חדר השינה יכול להיות מעוצב בסגנון שונה משאר הבית, כיוון שהוא חלל נפרד לחלוטין. את התאורה בחדר השינה יש להתאים מבחינה עיצובית לקונספט הכללי של החדר. גופי תאורה חשופים לא יתאימו לחדר שינה כפרי או רומנטי, ומנורות עומדות עם אהיל לא יתאימו לחדר שינה מודרני, לדוגמא. 
 

גופי תאורה עומדים

 
כאשר יש חדר שינה גדול, ואולי יש בו כורסה בפינה, כדאי להוסיף גוף תאורה עומד שיוסיף לאווירה ויאפשר לגוון את השימוש בתאורה בהתאם לצורך. גופי תאורה עומדים נוספים יכולים להיות מנורות הקריאה לצידי המיטה. 
 

חיסכון

 
כדי לחסוך בהוצאות על חשמל כדאי להתקין נורות לד בכל גופי התאורה בבית, ובכלל זה גם חדר השינה, וכן להתקין מעמעמים בכל המפסקים. בחדר השינה ניתן לחסוך בצורה נוספת ולהעדיף גופי תאורה על הקירות, כך שעל התקרה ניתן להתקין מאוורר גדול שיצנן אתכם בלילות הקיץ ללא צורך במזגן, הידוע כזולל חשמל.
 

מנורות קריאה 

 
אם אתם קוראים לפני השינה ובני הזוג שלכם לא, מנורות הקריאה צריכות להיות עדינות וקטנות, וגם בהם כדאי להעדיף נורות לד הניתנות לעמעום במידת הצורך. 
 
 
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט