מוקד שירות לדייר: 072-2222191

יש לכם דירת גן? חמשת הנושאים שאתם חייבים לקחת בחשבון כשאתם מקימים גינה

דירת גן היא יחידת מגורים הממוקמת בקומת הקרקע של הבניין וצמוד לה שטח אדמה. למגורים בדירת גן יתרונות שונים, ואחד הבולטים שבהם הוא האפשרות ליצור גינה. הכנו לכם רשימה מקיפה של חמשת הנושאים שאתם חייבים לקחת בחשבון כאשר אתם מקימים את הגינה שלכם.

יש לכם דירת גן? חמשת הנושאים שאתם חייבים לקחת בחשבון כשאתם מקימים גינה


  

תכנון נכון

הדבר החשוב ביותר בהקמת גינה הוא התכנון. ללא תכנון מקדים תתקשו ליצור את הגינה עליה חלמתם והפרויקט כולו עלול לרדת לטמיון. פעמים רבות אנחנו ניצבים מול פרויקט, מתחילים אותו בהתלהבות, אך לא מתכננים היטב. על ידי תכנון מקדים תוכלו להיכנס לפרויקט בצורה הטובה ביותר וליצור את גינת חלומותיכם.

 

איך מתכננים?

ראשית חישבו מה הם הדברים שחשובים לכם בגינה. נסו לדמיין ולחלום, איזה מין גינה אתן רוצים. כמובן שהדמיון חייב להיות מעוגן במציאות, תכננו את הגינה מתוך מבט בשטח שעומד לרשותכם. אחרי שחשבתם מה הדברים הדרושים לכם בגינה תוכלו לפנות לבעל מקצוע שיעזור לכם לשכלל את התכנון, או לעשות זאת בעצמכם.

 

ציוד גן

מלבד התכנון הכללי של הגינה יש לקחת בחשבון פריטים שונים שתשימו בה. אחד הדברים שמשדרגים את הגינה הוא ציוד גן. ציוד גן כולל פינות ישיבה שונות, שמשיות, סט אירוח, תאורה ועוד. פריטי אקססוריז שונים כמו כריות מיוחדות יוכלו להוסיף טאצ' ייחודי לגינה שלכם. חישבו מהו ציוד הגן הדרוש לכם, ומהו התקציב שברצונכם להקצות לו.

 

גרילים

גינה לא תהיה שלמה בלי גריל גז איכותי. גריל גז ישדרג את חווית המנגל שלכם, וייתן לחצר שלכם תווית של גינה אמתית. בעזרת גריל גז תוכלו לארח בקלות כמות רבה של אורחים ולהאכיל אותם באוכל הטוב יותר. חשוב לתכנן מהו המנגל המתאים לכם, איזה גודל דרוש וכמה תקציב אתם מעוניינים להשקיע בו.

 

סוג הצמחייה

כאשר מדברים על גינה מיד חושבים על כל הפריטים שמשדרגים את חווית המשתמש, אבל מה עם הצמחייה? משמעותה המקורית של המילה גינה הוא שטח אדמה קטן בו מטפחים צמחים, מגדלים ירקות וכדומה. כאשר אתם מתכננים את הגינה שלכם חישבו גם על סוגי הצמחים שתרצו לשתול בה. האם אתם אוהבים עצי פרי? מעדיפים בעיקר פרחים שונים? ואולי אתם דווקא טיפוסים של דשא סינתטי?

 

השקיה

אחרי שחשבתם על סוגי הצמחייה יש לחשוב גם על ההשקיה. אם בעבר היה צורך להשקות את הגינה בעזרת צינור, או לזכור להפעיל את הממטרות, הרי שכיום יש פתרונות השקיה נהדרים באמצעותם לא תצטרכו בכלל להתעסק בהשקיה. על ידי הקמת מערכת טפטפות ממוחשבת הגינה שלכם תקבל את מנת המים היומית שלה באופן אוטומטי, ולכם יוותר רק לשבת על מיטת השיזוף עם כוס משקה ואבטיח.

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט