מוקד שירות לדייר: 072-2222191

המדריך המלא לרכישה ושימוש בטיחותי בטרמפולינות

כדי שתוכלו להינות בלי לחשוש מהטרמפולינה שאתם עומדים לרכוש, או מזו שכבר רכשתם, אנו מגישים לכם את המדריך המלא לרכישת טרמפולינות ולשימוש בטיחותי בהן.

המדריך המלא לרכישה ושימוש בטיחותי בטרמפולינות


 כמעט בכל בית עם חצר וילדים ניתן למצוא היום טרמפולינה גדולה לקפיצות. הטרמפולינות הללו מהוות בילוי נפלא עבור הילדים שיכולים להוציא עליהן מרץ במשך שעות, ויש להן יתרונות רבים. יחד עם זאת, שימוש לא נכון בטרמפולינות עשוי להיות מסוכן, ולא מעט פעמים הבילוי הסתיים בשבירת גפיים בגלל אי שמירה על ככלי הבטיחות והוראות היצרן. כדי שתוכלו להינות בלי לחשוש מהטרמפולינה שאתם עומדים לרכוש, או מזו שכבר רכשתם, אנו מגישים לכם את המדריך המלא לרכישת טרמפולינות ולשימוש בטיחותי בהן. 

נתחיל ביתרונות

ההשקעה ברכישת טרמפולינה לחצר כדאית בהחלט, וכדי שלא תיבהלו מרשימת כללי הבטיחות נתחיל במניית יתרונות הטרמפולינה: קפיצה על טרמפולינה היא אחת הפעילויות המהנות ביותר עבור ילדים ומבוגרים, והיא פעילות גופנית של ממש. ככזו הקפיצה תורמת לשיפור הכושר הגופני של הקופץ, ובנוסף עשויה לחזק את מערכת החיסון, לסייע בפתרון בעיות עיכול שונות ולהפחית כולסטרול. אצל ילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז התגלה כי קפיצה על טרמפולינה מסייעת להגדיל את יכולת הריכוז, והיא כלי נהדר להוצאת אנרגיה אצל ילדים היפראקטיביים. 

כשיש טרמפולינה בחצר, כדאי שתהיו ערוכים לארח, כיוון שסביר להניח שהחברים של הילדים ישהו אצלכם הרבה, ולאו דווקא יראו טלווזיה. 

איך עושים זאת נכון

· כדי לשמור על יציבות מקסימלית על הטרמפולינה להיות בעלת לא פחות מ-12 רגליים. ככל שהטרמפולינה גדולה יותר כך רצוי שיהיו לה יותר רגליים. כך תישמר יציבות הטרמפולינה ולא יהיה חשש מפני נטייה של הטרמפולינה הצידה. 

· על משטח הקפיצה של הטמרפולינה להיות במרחק מספיק מהרצפה. התייעצו עם בעלי המקצוע וקבעו את המרחק לפי גודל הטרמפולינה. 

· בכל טרמפולינה חייבת להיות רשת פנימית שמגינה מפני נפילות הצידה ופגיעה מהקפיצים. ניתן לרכוש טרמפולינות שיש להן רשת הגנה חיצונית, אך כדאי לוודא שאין סכנה של פגיעה ממוטות הברזל של הטרמפולינה. 

· קשת הברזל העליונה חייבת להיות ממוקמת מחוץ לתחום הקפיצה ומעבר לרשת הפנימית כדי להימנע מפגיעה אפשרית בראש בזמן קפיצה גבוהה. 

· כדאי להקפיד על משטח קפיצה איכותי ככל האפשר, המעניק גמישות גבוהה ובעל עמידות בתנאי מזג אוויר משתנים. משטחי הקפיצה האיכותיים ביותר הקיימים היום הם אמריקאים, אחריהם משטחים קוריאנים ואחריהם משטחי קפיצה תוצרת סין. 

· טרמפולינה איכותית היא טרמפולינה כבדה. טרמפולינה בקוטר של 3 מטר צריכה לשקול לפחות 80 קילו, ורצוי יותר. טרמפולינה קלה מדי מעידה על חיסכון בברזל, וחיסכון בברזל מוביל ליציבות לקויה של הטרמפולינה ויכולת נשיאת משקל נמוכה יותר מהמצוין, מה שמוביל כמובן לבטיחות לקויה בעת השימוש. 

· עובי מסגרת הטרמפולינה והעמודים התומכים חייב להיות לפחות 42 מ"מ, והעמודים חייבים להיות זהים כולם בקוטר. ברזל עבה פחות או קוטר שונה של העמודים זה מזה מובילים בהכרח לבטיחות לקויה.  

· הקפידו לוודא כי ריפוד הקפיצים הוא איכותי וקל. העדיפו ציפוי PVC  או ויניל, שיש להם עמידות גבוהה בפני קרני השמש

· הקפידו למלא אחר הוראות ההפעלה של הטרמפולינה ולא להעמיס עליה משקל שאינה יכולה לשאת. 

· אל תתעצלו לבצע סקר מחירים לפני רכישת הטרמפולינה. טרמפולינות החצר אינן זולות, ופערי המחיר עשויים להגיע לכמה אלפי שקלים עם אותו מוצר. מצד שני, אל תתפתו למחירים זולים מאוד, והקפידו לרכוש טרמפולינות איכותיות כדי לא לסכן את חיי הקופצים. 

· חברה אמינה ומקצועית תספק אחריות על הטרמפולינה לחמש שנים לפחות ויש לה חלקי חילוף למקרה הצורך. אל תתפשרו על סעיף זה. חברה שאינה נותנת לכם אחריות לחמש שנים היא חברה שיודעת מראש שהטרמפולינה שלה אינה איכותית ולא תחזיק מעמד. 

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט