מוקד שירות לדייר: 072-2222191

המדריך לבחירת ארונות הזזה מעוצבים

איך בוחרים נכון את ארונות ההזזה המעוצבים שלכם? לפניכם המדריך המלא שיעזור לכם בתהליך הבחירה.

המדריך לבחירת ארונות הזזה מעוצבים


 ארונות הם פריט מרכזי בבית, הן מבחינת הגודל והמקום שהם תופסים והן מבחינת הפונקציונליות שלהם בחיינו ומידת השימוש שלנו בארונות השונים. לכן, כדאי מאוד להשקיע מחשבה בבחירת הארונות המתאימים – הן ברמת הפונקציונליות והם ברמת העיצוב. איך בוחרים נכון את ארונות ההזזה המעוצבים שלכם? לפניכם המדריך המלא שיעזור לכם בתהליך הבחירה. 

התאמה פונקציונלית

ההתאמה הפונקציונלית מאוד חשובה, לא פחות מההתאמה העיצובית החיצונית של הארון, כדי שהשימוש בארון יהיה לכם נוח ומהנה. לכן, עוד הרבה לפני שמגיעים לבחירת העיצוב, יש לדעת פרטים טכניים מסוימים: 

* מידות הארון חייבות להיות מותאמות לגודל החדר ולצורך שלכם. ארונות הזזה מודרניים יכולים להגיע כמעט עד התקרה, או עד התקרה ממש, תלוי בגובה הקיר, ובדרך כלל הם מוצמדים לפינת הקיר. החליטו מראש היכן אתם רוצים למקם את הארון, מהו השטח היחסי בחדר שהוא יתפוס, ובדקו היטב מהו גודל השטח שעומד לרשותכם. שימו לב לגודל הנדרש לכם: אם מדובר בארון בגדים בחדר ילדים של ילד אחד, הארון יכול להיות קטן יחסית ולהשאיר חלל בחדר לדברים אחרים. אם הארון צריך לשרת שלושה ילדים, הגודל שלו חייב להיות בהתאם ויכול להיות שהוא יתפוס את כל אורך הקיר. 

* דלתות הארון צריכות להיות נוחות לשימוש. לדלתות הזזה יתרונות רבים מבחינת הפונקציונליות בשימוש השוטף בארון, ומנגנון הפתיחה השקטה שלהם מאפשר לפתוח ולסגור את הארון ללא יצירת רעש. 

* הסידור הפנימי של הארון חייב להיות מותאם למשתמש. אחד היתרונות הגדולים ביותר בארונות הזזה הוא האפשרות לשחק עם הסידור הפנימי של המדפים בארון לפי נוחות המשתמש, מה שבלתי אפשרי לעשות בארונות דלת. התאימו את המדפים לגודל ולעומק הנוחים לכם, בדקו כמה מקום יתפסו הבגדים התלויים וכמה המקופלים, האם אתם זקוקים למגירות ואם כן אז לכמה, מה גובה המדפים הנוח ביותר עבורכם וכו'. חשוב מאוד לדאוג שיהיה מקום לכל הדברים אותם אתם עומדים לאחסן בארון. 

בחירת העיצוב

באופן כללי ההמלצה היא להיעזר במעצבי פנים מקצועיים כדי להתאים את עיצוב ארון ההזזה למיקום שלו בבית בצורה הטובה ביותר. אם בכל זאת אתם מחליטים לבחור את ארון ההזזה המעוצב שלכם לבד, כדאי שתשימו לצורה בה הארון משתלב בחדר. שילוב הארון בחדר בצורה טובה חייב להסתמך על התאמת החומרים מהם הארון עשוי, צבע הארון, גודלו וצורתו לשאר האלמנטים בחדר או בבית. אם החדר מעוצב בעיצוב היי טקי או מינימלסיטי עם זכוכית ואלומיניום, ארון הזזה מעוצב מעץ כנראה לא יתאים. אם החדר מעוצב בגווני תכלת, אל תלכו על ארון אדום וכו'. 

איכות הארון

אפשר למצוא היום בשוק הרבה מאוד ארונות הזזה מעוצבים, חלקם פחות חלקם יותר. החומרים מהם בונים ארונות הזזה מעוצבים הם רבים ומגוונים: עץ, מלמין, MDF, ומכיוון שמדובר בארונות הזזה, בניגוד לארונות דלת, ניתן לשלב בהם גם זכוכית, אלומיניום, ניקל, משי ועוד, או להכין אותם מחומרים אלה, ללא עץ. לחומרים מהם עשוי הארון ישנה השפעה גדולה על איכותו, וכמובן לחברה בה הוא מיוצר. וודא כי אתם רוכשים ארונות הזזה מעוצבים אצל יצרנים אמינים ומקצועיים שיכולים לספק לכם ארונות מעוצבים חזקים ואיכותיים שישרתו אתכם היטב במשך שנים ארוכות. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט