מוקד שירות לדייר: 072-2222191

אלקטרה מזגנים

היום מזגני אלקטרה הם המזגנים הנמכרים ביותר בישראל, וקרוב ל- 50% מרכישות המזגנים מדי שנה הם של מזגני אלקטרה, כשהם זוכים בתארי איכות שונים ודירוגים גבוהים על ידי הצרכנים.

 אלקטרה מזגנים

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


אלקטרה היא חברת המזגנים המובילה בישראל, וחטיבת המזגנים של החברה היא אחת משלוש חברות ציבוריות הנמצאות בשליטת "אלקו החזקות". לפניכם סקירה על ענקית המזגנים הישראלית מרגע הקמתה ועד היום.

חלק מההיסטוריה של ישראל

תחילתה של חברת אלקטרה כחנות לתיקוני מוצרי חשמל ביתיים שהוקמה ב- 1945 והתרחבה לכדי ייבוא ושיווק של מוצרי חשמל. ב- 1961 הוקם מפעל המזגנים הראשון של אלקטרה, ולאט לאט המזגנים הפכו להיות החלק העיקרי בפעילות החברה. 

היום אלקטרה מאגדת שלוש חברות ישראליות שנמצאות בשליטת אלקו החזקות: אלקטרה בע"מ, המתמקדת בתשתיות לבנייה ומחולקת בעצמה למספר חטיבות; אלקטרה נדל"ן, שעוסקת ביזמות ונדל"ן; אלקטרה מוצרי צריכה, שעוסקת בייצור ושיווק מוצרי חשמל, כשמזגנים הוא החלק העיקרי בפעילות החברה. אלקטרה משווקת מותגי חשמל שונים כמו סאוטר, ווירפול, פיליפס ועוד. 

היום מזגני אלקטרה הם המזגנים הנמכרים ביותר בישראל, וקרוב ל- 50% מרכישות המזגנים מדי שנה הם של מזגני אלקטרה, כשהם זוכים בתארי איכות שונים ודירוגים גבוהים על ידי הצרכנים. 

טכנולוגיית האינוורטר (Inverter) המהפכנית, המאפשרת חיסכון של כ- 30% בצריכת האנרגיה של מערכות מיזוג אוויר שונות פותחה במעבדות של חברת אלקטרה והפכה לחוד החנית של טכנולוגיית מיזוג האוויר. 

מה אלקטרה מציעה ללקוחות

מוצרי הדגל של אלקטרה מצוידים כולם במנועים חכמים בטכנולוגיית אינוורטר. למזגני אינוורטר יש כמה יתרונות בלתי מבוטלים בזכות צורת העבודה שלהם. במזגן רגיל, המדחס מפסיק את פעולתו ומתחיל אותה מחדש מספר פעמים בשעה, בהתאם לטמפרטורה שנקבעה על ידי המשתמשים. ההפעלה המחודשת של המדחס בכל פעם מחדש גורמת לצריכת אנרגיה גבוהה ולבלאי מוגבר של המנוע. טכנולוגייית האינוורטר מאפשרת למדחס להמשיך לפעול כל העת ללא הפסקה, ובכך מקטינה את צריכת האנרגיה בכשליש ומפחיתה את הבלאי בצורה משמעותית. בנוסף על כך, מזגני אינוורטר מאופיינים בהפעלה שקטה של המדחסים ובאמינות גדולה. 

כאמור, פתרונות המיזוג המומלצים של אלקטרה יכללו תמיד את טכנולוגיית האינוורטר, בכל סוג של מזגן שתבחרו. עבור דירות חדשות או דירות שעוברות שיפוץ יסודי, ההמלצה היא לרכוש מזגן מיני מרכזי. מזגן מיני מרכזי המצויד בטכנולוגיית אינוורטר מגיע עם מספר מדחסים והמופעלים בהתאם לכמות החדרים שאתם מעוניינים לקרר, מה שמוריד מאוד את צריכת החשמל הידועה לשמצה של מערכות מיזוג מיני-מרכזי שאינן מצוידות במנועי אינוורטר.

שירות הלקוחות של אלקטרה 

אלקטרה מעוניינת לשמור על מעמדה כחברת המזגנים המובילה בישראל, ומשקיעה לא מעט בשירות הלקוחות, ומעמידה לרשות המתעניינים יועצי מיזוג אוויר מקצועיים. בנוסף דואגת חברת אלקטרה להכשיר בצורה מקצועית מתקינים וקבלני מיזוג העוברים הכשרות תקופתיות בחברה. 

מספר הטלפון של מוקד השירות הארצי של אלקטרה הוא 1-700-50-4000, ואם אינכם רוצים לפנות בטלפון תוכלו לדבר עם נציגי החברה בצ'אט באתר האינטרנט של החברה, דרך עמוד הפייסבוק של החברה, בסמס או במייל. כל פרטי ההתקשרות ושעות הפעילות  זמינים באתר של אלקטרה. 

בחודשי הקיץ מוקדי שירות הלקוחות עמוסים יותר מהרגיל וכדאי לקחת זאת בחשבון בכל פנייה למוקד.  

 

מידע נוסף:

התקנת מזגנים אלקטרה, התקנת מזגן מיני מרכזי, התקנת מזגני אלקטרה

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט