מוקד שירות לדייר: 072-2222191

תדיראן מיזוג אויר

תדיראן היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום המזגנים, ולמרות שתחת השם "תדיראן" מיוצרים מגוון מוצרי חשמל נוספים, המזגנים הם המוצר המזוהה ביותר עם השם תדיראן. כל מה שצריך לדעת על תדיראן גרופ, ענקית המזגנים הישראלית, מאז ועד היום.

תדיראן מיזוג אויר

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


 תדיראן היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום המזגנים, ולמרות שתחת השם "תדיראן" מיוצרים מגוון מוצרי חשמל נוספים, המזגנים הם המוצר המזוהה ביותר עם השם תדיראן. כל מה שצריך לדעת על תדיראן גרופ, ענקית המזגנים הישראלית, מאז ועד היום. 

נתחיל בהתחלה

תדיראן הוקמה כחברה בבעלות משרד הבטחון וקונצרן כור, ולאחר כמה שנים נמכרו חלקים מהחברה לחברת ג'נרל טלפון האמריקאית והיא החלה להפעיל חטיבות שונות שעסקו במוצרי חשמל שונים. בסוף שנות ה- 60 של המאה ה- 20 הקימה תדיראן מפעל לייצור מקררים שהתחרו ביצרן המקררים הגדול ביותר שהיה אז בישראל – אמקור. מהר מאוד לאחר מכן החלה תדיראן לייצר גם מזגנים, ובשנות ה- 70 וה- 80 הוקמו עוד ועוד חטיבות בתדיראן שייצרו מוצרי חשמל שונים, תוך כדי שיתופי פעולה עם יצרנים שונים, מהנדסים ומומחים מהשורה הראשונה. 

היום השם "תדיראן" משרת אוסף של חברות שונות, הנמצאות בבעלות שונה שפועלות כולן תחת אותו שם.  תדיראן גרופ, יצרנית המזגנים הנושאת את השם תדיראן, היא איגוד של "תדיראן מוצרי צריכה" ו"קריסטל מוצרי צריכה", ונחשבת לאחת החברות המובילות בישראל לפתרונות מיזוג אוויר בטכנולוגיות חדישות, למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר התעשייתי. 

תדיראן מייצרת מזגנים לא רק תחת השם תדיראן אלא גם עבור המותגים טושיבה ואמקור, וכל המזגנים של החברה נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי ותווי איכות בין-לאומיים. 

מוצרי הדגל של תדיראן למגזר הפרטי

לתדיראן גרופ מגוון גדול של מזגנים לכל המגזרים, כאמור, והקדמה הטכנולוגית היא המאפיין החזק ביותר של החברה. שני "מזגני הדגל" של החברה המומלצים ביותר להתקנה בדירות חדשות או משופצות הם מזגן מיני מרכזי ומזגן אינוורטר.

מערכת מיזוג מיני-מרכזי

מערכת מיני מרכזי היא ממערכות המיזוג הפופולאריות ביותר בישראל, כיוון שהן נותנות מענה למיזוג נוח של כל החללים בדירה. התקנת מערכת כזו מצריכה מקום למאייד גדול, עבודות הכנה והנמכת תקרות כדי לאפשר את העברת צינורות האוויר מהמאייד אל החדרים, אך ברוב דירות הקבלן שנבנות בשנים האחרונות יש הכנה מראש למערכת מיזוג מיני-מרכזי. 

הבעיה המרכזית של מערכת מיני מרכזי היא צריכת החשמל הגבוהה שלה, שכן מנוע המזגן גדול כדי לאפשר קירור של כל הבית, והוא חייב להיות מופעל כולו גם כאשר רוצים לקרר חדר אחד בלבד. עלות רכישת המזגן אינה גבוהה ואם אתם יודעים שתצטרכו לקרר את כל חדרי הבית, או את רובם, במקביל, מדובר בהשקעה כדאית. 

מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר

המילה האחרונה בטכנולוגיית מיזוג האוויר היא טכנולוגיית האינוורטר. בטכנולוגיה זו מנוע המזגן אינו מפסיק לפעול כאשר הטמפרטורה מגיעה לגובה הרצוי כמו שקורה במזגנים אחרים, ובכך מופחתת צריכת החשמל של המזגן בעד 30%.  היום ניתן למצוא גם מערכות מיזוג מיני מרכזי בטכנולוגיית אינוורטר, בהן מנוע המזגן מורכב ממספר מדחסים ולא רק אחד, כך שבנוסף על חיסכון האנרגיה של הפעלת המנוע בכל פעם מחדש, לא כל המדחסים מופעלים בכל הדלקה של המזגן, ואפשר להשתמש במערכת לקירור חדר אחד בלבד בעלות דומה לעלות הפעלת מזגן רגיל. 

החיסרון של מערכות האינוורטר, ובפרט מערכות מיני-מרכזי מבוססות אינוורטר, היא העלות הגבוהה שלהן, אך העלות הראשונית מתקזזת עם הוצאות האנרגיה הנמוכות בטווח הארוך. 

שירות הלקוחות של תדיראן גרופ

תדיראן גרופ גאה בשירות הלקוחות שלה ומאפשרת לכם להזמין טכנאי בכל מקום בארץ. החברה משתדלת לשמור על רף גבוה של שירות אדיב ומקצועי ושירות הלקוחות של תדיראן מעניק שירות גם עבור מזגני טושיבה ואמקור, כמובן, כולל חלקי חילוף מקוריים במידת הצורך.

 

מרכז השירות המרכזי של החברה נמצא באזור התעשייה של חולון אך מוקד השירות הטלפוני של החברהמרכז את הפניות מכל אזורי הארץ, וניתן לפנות אליהם בכל מקרה של תקלה, בטלפון מספר 1-700-700-946. 

בנוסף על המוקד הטלפוני מאפשרת תדיראן לפנות למוקד השירות גם באימייל, סמס, בהודעות ווטאספ, ובעמוד הפייסבוק של החברה, כמו גם באפליקציית רובהולד המאפשרת להזמין טכנאי בלחיצת כפתור.  את הקישורים ניתן למצוא באתר החברה. 

בחודשי הקיץ העומס על מוקדי התמיכה של תדיראן גבוה וזמני ההמתנה למענה והגעת טכנאי במידת הצורך יהיו גבוהים יותר משאר השנה, וכדאי לקחת זאת בחשבון. 

 

מידע נוסף: התקנת מזגן תלת פאזי, התקנת מזגני תדיראן, התקנת מזגן אינוורטר

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט