מוקד שירות לדייר: 072-2222191

גריל גז גרנדהול GTI3 - סקירה נרחבת בווידאו

גריל גז GTI3 של גרנדהול - סקירה נרחבת בווידאו - מתחם האאוטדור של "סוגרים הכל לדירה" בשיתוף "כרמל דיירקט" מביאים עבורכם סדרת סרטונים בנושאים: גרילי גז למרפסות ולגינה. והפעם: גריל גז GTI3

גריל גז גרנדהול GTI3 - סקירה נרחבת בווידאו


"סוגרים הכל לדירה" בשיתוף כרמל דיירקט שמחים להביא לכם את מדריך מתחם האאוט-דור שלנו, ובו טיפים וכלים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ברכישת ציוד גן ומרפסת.

והפעם: גריל גז gti3 מבית גרנדול (grandhol)

גרנדול היא תאגיד אוסטרלי-הולנדי, אחד מיצרני הגרילים המובילים בעולם. הגרילים שלהם אמינים ביותר ויש עליהם אחריות של היצרן לחמש שנים. 

הגריל מדגם גז gti3הוא רב מכר בישראל, ובזכות הקלות שבה הוא מתנייד והאפשרות לקפל את המדפים שלו הוא מצוין גם למי שיש לו מרפסת שמש שאין בה הרבה מקום. 

הדגם הזה מצויד בעוצמה של 43,000 BTU, ויש לו רשת מיוחדת שמורידה את כמות העשן שהגריל פולט, מה שחשוב בעיקר כאשר מכינים עליו אוכל שומני, וכן מגש שומנים נשלף מקדימה, מבער חסכוני ופיזור חום אחיד.

למי שמעוניין ישנה אפשרות להוסיף לגריל אביזרים נוספים כמו שיפוד מסתובב, רשתות נוספות, פלנצ'ה ועוד. 

לפרטים נוספים צפו בסרטון

היום אנחנו נסביר לכם על התצוגה המרהיבה שלנו של גרילי הגז. נתחיל מהקונצרן הגדול שנקרא גרנדול, תאגיד אוסטרלי-הולדני. מה שמיוחד בחברת גרנדול שעל כל המוצרים יש חמש שנות אחריות על כל גרילי הגז. 

גרילים מאוד מאוד אמינים ונמתחיל מדגם שנקרא GTI3

דגם מרפסות שהוא רב מכר שלנו. מה מיוחד בדגם הזה:

43,000 BTU, זה הכוח שיש לנו לגבי הגריל הנ"ל. מה שמיחד בקטגוריה שלו זה הרשת הזו שנקראת רשת אינטגריל, היתרון שלה שהיאמורידה מאוד את כמות העשן בגלל זה ישד לנו הרבה אוד לקוחות שמשתמשים בגריל הזה במרספת שמש ובמיוחדעם דברי מאוד שומניים כומ צלעות כבש או קבבים אין את ההתפרצויות של הלהבה. 

בגריל הנל עדיין אפשר גם לשחק עם הרשתות ואפשר גם לרכוש רשתות נוספות, רשתות מסורתיות פלנג'ה, מי שרוצה להוסיף אקססוריז כמו שיפוד מסתובב ניתן, אין עם זה שום בעיה. 

בגריל הזה יש לנו גם מבער שהוא מאוד חסכוני באנרגיה ודבר נחמד מאוד, כל המגש שומנים נשלף מקדימה, אפשר לךשים נייר כסף, לשלוף את זהף, מאוד מאוד נוח לשימוש. 

ללקוחות שאין הרבה מקום במרפסות שמש, מאוד פשוט, המדפים מתקפלים הגריל לא תופס הרהב מקום, אפשר לנייד אותו ממש בקלות ולכן זה גריל שהוא רב מכר ואנחנו מאוד אוהבים למכור אותו. העוצמות חום בגרנדול הן מצוינות, פיזור החום הוא אחיד

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט