מוקד שירות לדייר: 072-2222191

סריקת וידאו: כיצד עובדים עם מאסטר סלייסר

מאסטר סלייסר - ההמצאה הגאונית שמשדרגת את החוויה של להכין סלט. ערוץ האאוטדור של "סוגרים הכל לדירה" עם כרמל דירקט מביא לכם סקירת וידאו נרחבת על המסטר סליידר

סריקת וידאו: כיצד עובדים עם מאסטר סלייסר


"סוגרים הכל לדירה" בשיתוף כרמל דיירקט שמחים להביא לכם את מדריך מתחם האאוט-דור שלנו, ובו טיפים וכלים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ברכישת ציוד גן ומרפסת.

והפעם:  מאסטר סלייסר

המאסטר סלייסר הוא הוא מוצר מהפכני ופטנט בינלאומי למעבד מזון ידני מעולה, והוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק כל הבית בישראל ובעולם כולו. 

כרמל דיירקט, יבואני המכשיר, מכרו בשלוש השנים האחרונות 700,000 יחידות של מאסטר בישראל, ובסרטון הזה תמצאו את ההסבר למה הופך את המאסטר סלייסר למוצר מבוקש כל כך (איכות, מהירות, נוחות ועוד), הדגמה על פשטות השימוש ומהירות ההכנה ורעיונות למה שאפשר לעשות את המכשיר. 

מוצר מדהים, אחד הנמכרים ביותר בשוק כלי הבית בעולם ובישראל. אנחנו בשלוש השנים האחרונות מכרנו מהמוצר מאסטר סלייסר 700 אלף יחידות, רק בישראל. 

מה הופך אותו למוצר כזה מבוקש? /. האיכות שלו. מוצר הוא פטנט עולמי, המהירות הכנה פשוט בשלוש ארבע שניות אנחנועושים בזה סלט, והכנות נוספות במטבח. באמת הרבה מאוד אנשים לקחו את זה לקטע של ההכנה של סלט אבל זה פשוט מעבד מזון מדהים לכל דבר. אפשר לעשות בזה שקשוקה, מטבלים ופשוט חלפי דעתי אחד מההמצאות המדהימות שהיו לנו בעשורים האחרונים בשוק כלי הבית העולמי.

עמיר יראה לנו טיפה איך הוא מדגים ומה הוא מכין במאסטר סלייסר. 

מי שרוצה לשמור על הבריאות שלו ומי שאין לו הרבה זמן וכמובן שאפשר להכין בזה סלט טאבולה, קציצות וכל מה שבאל לכם. מעבד מזון ידני לא חשמלי שאפשר לשלו על הסיבובים. פשוט מוצר מדהים מהפך המטבח. 

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט