מוקד שירות לדייר: 072-2222191

טיפים לבחירת גריל גז - סקירת מוצר בווידאו

חושבים על רכישת גריל גז? הכנו לכם סקירת וידאו נרחבת וייחודית - טיפים לבחירת גריל גז מערוץ האאוטדור של "סוגרים הכל לדירה" בשיתוף חברת כרמל דירקט

טיפים לבחירת גריל גז - סקירת מוצר בווידאו


"סוגרים הכל לדירה" בשיתוף כרמל דיירקט שמחים להביא לכם את מדריך מתחם האאוט-דור שלנו, ובו טיפים וכלים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ברכישת ציוד גן ומרפסת.

והפעם: 7 טיפים לבחירת גריל הגז  שלכם

בסרטון הזה יובל טנא טוניס, בעלים משותף של חברת כרמל דייקרט, מסביר מהם 7 הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר קונים גריל גז ומרחיב עליהם כדי לסייע לכם בקנייה מושכלת ומוצלחת: 

תקציב, סוג הצלייה המועדף עליכם, איכות החומרים מהם עשוי הגריל, כמות האנשים שאתם מכינים עבורם אוכל על הגריל, עוצמת הגריל בערכי BTU, זהות היצרן ואיכות מוצריו וזהות היבואן ואיכות השירות שלו. 

חשוב לי לתת לכם כמה טיפים לבחירת גריל גז שיתאים לצרכים שלכם. כאשר אתם באים לאירוע של סוגרים הכל לדירה. נתחיל 

דבר ראשון תקציב. אתם צריכים להגדיר חות או יותר את התקציב שאיתו אתם רוצים להגיע. אצלנו יש גרילים מתקציב של 2000 שקלים ומעלה, כשבכל קפיצה של 500 או אלף שקל יש לנו פתרון יש לנו למעשה 50 גרילים במגוון. 

נקודה שניה זה מאוד תלוי מאיזה סוג צלייה אתם אוהבים. אם יש כאלה שהם באים מעולם של פחמים, הם צריכים גריל עם עוצמות חום מאוד חזקות. גרילים שב DNA שלהם יכולים לעבוד עם מכסה פתוח. אם אץם רוצים גרילים יותר ידידותיים אני מאוד ממלית על טכנולוגיה שנקראת אינטגריל, רשות שמורידות את כמות השומן. לכם מאוד חשוב להגדיר גם בבית איזה סוג של גרילמן או גרילמנית אתם. 

נקודה נוספת: איכות החומר של הגריל. חשוב באמת לקרוא את האחריות שיש, לראות שזו אחריות רחבה של לפחות חמש שנים, כמובן, מה שמעבר מיטיב עם הגריל ומראה על העוצמה של היצרן. 

נושא נוסף צריך להיזהר, יש הרבה מאוד חברות מדבקה בשוק צריך לראות שאתם באמת קונים גריל מיצרן אמיתי ותיק בשוק העולמי. 

מי היבואן שנותן את השירות? הגרילים האלה עובדים ונמצאים בחוץ, לפעמים יש גם תקלות חשוב מאוד מאוד לראות שהיבואן יש לו היסטוריה של נותן שירות איכותי. 

נקודה נוספת שהיא חשובה מאוד, אתם צריכים גם לראות פחות או יותר לכמה אנשים במינימום אתם צריכים את הגריל, ולכמה אנשים במקסימום. 

BTU הרבה אנשים שואלים הרבה אנשים מסתבכים עם זה, צריך לראות שערכי ה BTU לא יותר מדי נמוכים ומצד שני שהם לא יותר מדי גבוהים. ככל שעוברות השנים היצרנים משתכללים ומעדיפים שהגרילים והמבערים לא יבזבזו יותר מדי אנרגיה אז צריך לראות שזה לא חלש מדי ולא חזק מדי. לא ללכת על מבער של 600 או 800 ומצד שני לא צריך מבער של 20 אלף BTU. צריך לשחק וראו לפי הנתונים איפה זה באמצע ולכל גריל יש את ה DNA שלו ואת ההיסטוריה. 

דיברתי בצורה כללית אבל כשאתם מגיעים לחדרי תצוגה חשוב להתייעץ. עם מקצוען. חמש שש שאלות ואנחנו מתאימים לכם את הגריל לפי הדברים שדיברנו עליהם. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט