מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כל מה שרציתם לדעת על מטבחי חוץ

גרים בבית עם גינה, פנטהאוז או מרפסת גדולה ואוהבים לאכול, לארח בחוץ? ערוץ האאוטדור של "סוגרים הכל לדירה" בשיתוף כרמל דירקט נותן לכם את כל המידע על מטובחי החוץ

כל מה שרציתם לדעת על מטבחי חוץ


"סוגרים הכל לדירה" בשיתוף כרמל דיירקט שמחים להביא לכם את מדריך מתחם האאוט-דור שלנו, ובו טיפים וכלים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ברכישת ציוד גן ומרפסת.

והפעם: מטבחי חוץ

נושא מטבחי החוץ נכנס לישראל ותפס תאוצה בשנים האחרונות, וכמו שאנשים משקיעים במטבח שבתוך הבית כך הם משקיעים גם במטבח חיצוני, שמשתלב מצוין עם תרבות האירוח הישראלית ומזג האוויר הים-תיכוני. 

מטבחי החוץ שלנו מתאימים לכל מרפסת ונבנים בהתאמה אישית, בהתאם לרצון הלקוח, כדי להגשים את החלום שלכם. כדי ליצור את מטבח החלומות המושלם אנחנו לא מתפשרים, וכדאי שגם אתם תעשו כך. 

מטבחי החוץ שלנו עשויים ממיטב החומרים: נירוסטה איכותית, בריקים, אבני בזלת, שיש איטלקי ועוד, ומשלבים בתוכם את האנרגיה של העץ, הפחמים והגז. התוצאה היא מטבח מקצועי, שיכול לשמש בכל מסעדה מכובדת, במרפסת שלכם, ומבטיח לכם הנאה מלאה מתהליך ההכנה כמו גם מהאוכל עצמו. 

 

אם שיפצתם או רכשתם בית חדש עם מרפסת או פנטהאוז אנחנו פה בשביל להגשים לכם חלומות

בשנים האחרונות הנושא של מטבחי חוץ נכנס לשוק בישראל ואנחנו פה בשביל להגשים לכם את החלום הזה, כמו שמשקיעים במטבח בתוך הבית, בזכות מזג האוויר ותרבות האירוח שלנו הישראלים שווה ורצוי להשקיע  גם במטבח החיצוני לא להתפשר על זה 

חברים מה שתאם רואים כאן מטבח חות לדוגמא שהיועצים שלנו שמתמחים במטבחי גן בנו. ניתן לראות כאן גריל בילד אין מותאם למטבח חוץ, אפשר לראות כאן מעשנה שילוב של גריל פחמים וטבון שעובד על עץ. למעשה אנחנו משלבים את האנרגיה של עץ פחם וגז במטבח אחדויכולים להיות ממש שפים בתוך הבית שלכם עם הציוד ששפים עובדים איתו במסעדות. 

המחלקה שלנו יכולה לייצר מטבחי חוץ מכל החלומות שבא לכם, עם נירוסטה מאוד איכותית, בריקים, אבני בזלת, שיש איטלקי וכדומה. אנחנו כאן מחכים לכם באולמות התצוגה בשביל ליצור עבורכם את מטבחי החו ולהגשים את החלומות שלכם.  

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט