מוקד שירות לדייר: 072-2222191

8 בעלי מקצוע שתפגשו בעת מעבר הדירה!

עוברים דירה בקרוב? כנראה שתצטרכו להזמין מספר בעלי מקצוע כדי לעבור. הכנו לכם סקירה קצרה על בעלי המקצוע שרוב עוברי הדירה יהיו זקוקים להם במהלך המעבר, כנראה שגם אתם תצטרכו את רובם. אז מי הם בעלי המקצוע הללו? מתי כדאי להזמין אותם? ממה כדאי להיזהר?

8 בעלי מקצוע שתפגשו בעת מעבר הדירה!


חברת הובלה

אז מה החלטתם? מעבירים לבד את הדירה או מחפשים חברת הובלה מקצועית? אם אתם רוצים לשמור על הרכוש שלכם, לחסוך ימי עבודה ועבודה קשה, חברת הובלה מקצועית היא הפתרון שלכם.
 
מתי סוגרים? 
בין שבועיים לחודש לפני המעבר הצפוי כדאי לשריין ולסגור חברת הובלה. חברות הובלה טובות עובדות חזק ואם לא תזמינו מספיק זמן מראש, ייתכן כי לא יוכלו לתת לכם שירות מהרגע להרגע. חוץ מזה, למה להיות לחוצים ולעשות דברים ברגע האחרון? 
 
מה בודקים? 
חברת הובלה מקצועית תתן לכם הצעת מחיר רק לאחר שיגיע נציג מטעמה לביתכם, יעבור אתכם על כל הרכוש שיש להעביר, לפרק, לארוז. תזכרו שחברת הובלה מקצועית תפקידה להעביר לכם את התכולה בשלמותה ולשמור על הרכוש היקר לכם. דאגו שיש ביטוח והמחיר סגור ללא הפתעות. היזהרו מחברות שנותנות הצעה בטלפון בלי שראו מה יש להעביר, זה מקור לצרות ואי נעימות.
 
עוד טיפ קטן: 
מעבר דירה זה זמן מעולה לזרוק דברים, חבל להעביר דברים שלא שלא בשימוש, הפטרו מהם!
 
כדי להזמין חברת הובלה מומלצת -  לחץ כאן
 
בעלי מקצוע - <a href='business.asp?bid=61' target='_blank'><b>מעבר דירה</b></a>
 

חברת ניקיון

מנקים לבד או מזמינים חברת ניקיון מקצועית? חברת ניקיון מקצועית תכין לכם את הדירה לכניסה כיפית לבית נקי ומריח טוב. תשתמש בחומרים מתאימים, ציוד מתאים ואנשי מקצוע מתאימים שיעשו לכם עבודה מעולה וישמרו לכם על הדירה. 
 
מתי סוגרים?
לפחות שבועיים שלושה לפני הכניסה לדירה מומלץ כבר להזמין חברת ניקיון לדירה. חברות ניקיון טובות עובדות חזק במיוחד בתקופות מעבר ואם לא תזמינו מספיק זמן מראש, ייתכן כי לא יוכלו לתת לכם שירות מהרגע להרגע. חוץ מזה, למה להיות לחוצים ולעשות דברים ברגע האחרון? 
 
מה בודקים?
חברה מקצועית תספק לכם הצעה והזמנה כתובה, מפורטת על כל התכולה וכל מה שכלול במחיר. שימו לב שייתכנו תוספות עבור דברים נוספים כגון ארונות, מרפסת ועוד. הכל צריך להיות כתוב וברור בהזמנה.
 
כדי להזמין חברת ניקיון מומלצת -  לחץ כאן
 

בדק בית

עושים או לא עושים בדק בית? חברת בדק בית תבדוק לכם שהדירה נבנתה בדיוק בהתאם לתוכניות הדירה, ותוציא לכם רשימה של ליקויי בניה שקיימים בדירה אותם תגישו לקבלן לתיקון. מלבד המפרט עצמו הבדיקה צריכה לכלול בדיקות צנרת ולוודא שאין נזילות בצנרת הדירה. 
 
מתי סוגרים?
שבועיים שלושה לפני קבלת טופס 4 כדאי כבר להזמין חברת בדק בית.
 
מה בודקים?
מוודאים שמקבלים הצעה כתובה הכוללת את כל הבדיקות, שהחברה תפיק לכם דו"ח מסודר בסיום הבדיקה, דרשו לראות דו"ח כזה לדוגמא טרם ההזמנה ושהדו"ח קביל בבית המשפט.
 
כדי להזמין חברת בדק בית מומלצת -  לחץ כאן 
 

חברת סורגים

מתקינים או לא מתקינים סורגים? הסורגים ועבודות המתכת נועדו להגן על רכושכם ועל משפחתכם. האם אתם עוברים לגור בקומה נמוכה ועלולה להיות גישה לגנבים? האם יש ילדים קטנים? חובה להתקין סורגים שימנעו נפילה, לכן חשוב לבחור חברה אמינה ומנוסה ליצור הסורגים.
חברה המתמחה במגוון רחב של עבודות מתכת הכולל סורגים שתוכל לתת לכם גם פתרון של הגבהת מעקות. חברה שתוכל להציע פתרונות נוספים במקרה הצורך. בדרך כלל ניתן לבחור: סורג שטוח או סורג בטן לחלונות הדירה. רוצים להוסיף אדנית בחלון? מוזמנים לבחור בסורג בטן.
 
מתי סוגרים?
כשיש מידות מדויקות, רצוי בין כחודש לפני המעבר זאת על מכיוון שגם לייצר את הסורגים לפי מידה לוקח זמן, על החברה להגיע ולקחת מידות מדויקות. כל זה לוקח זמן ולכן מומלץ להקדים!
 
מה בודקים?
חשוב שהמתכת תהיה מגלוונת ולא תחליד אחרי כמה שנים וכך תשמור על עמידות לאורך שנים.
 
כדי להזמין חברת סורגים מומלצת -  לחץ כאן
 
בעלי מקצוע - מעבר שירה
 

חברת מקלחונים

אז מה החלטתם? מקלחונים או וילון באמבטיה ובמקלחת? המקלחונים והאמבטיונים (מותאם לאמבטיה) האיכותיים מגיעים בעובי של 6, 8 ואף 10 מ"מ) ומגיעים לפי מידה מדויקת. 
חפשו חברה המספקת פתרונות מלאים לכל צרכי הלקוח ומציבה את שביעות רצון הלקוח בראש סולם העדיפויות. חברה שיכולה לתת ייעוץ, ללוות אתכם משלב התכנון ועד לייצור וההתקנה ותוכל לתת לכם פתרונות זכוכית: מקלחונים, מראות, חיפויי זכוכית, הגבהת מעקות מזכוכית ועוד.
 
מתי סוגרים?
כאשר יש מידות מדויקות, כאשר ניתן לשלוח מודד למדידה מדויקת זה הזמן להזמין מקלחונים רצוי שבועיים עד שלושה לפני הכניסה לדירה.
 
מה בודקים?
האם החברה מספקת מוצרי זכוכית בטיחותיים, ברמת גימור גבוהה ועם אחריות, עם תו תקן.
האם החברה מציעה פתרונות ייחודיים לפי דרישה, בהתאמה לכל סגנון ועיצוב שנבחר.
 
כדי להזמין חברת מקלחונים מומלצת -  לחץ כאן
 

חברת מיזוג אוויר

מיזוג הינה מערכת שנועדה לשפר נוחות אקלימית ולהבטיח סביבת חיים נעימה. תכנון והתקנה של עבודות גבס הינו תהליך מורכב אשר מצריך ניסיון ומקצועיות רבה של ספק לכן חשוב לפנות לחברה אמינה המתמחה בתחום עם צוותים פרוסים, שירות מקצועי ומחיר הוגן, לאו לווקא את המחיר הכי זול.
 
מתי סוגרים?
תחום המיזוג הינו תחום עונתי במידה ותאריך האכלוס שלך הינו בקיץ מומלץ להזמין ולהסדיר מקדמה לפני עליית המחירים הראשונה של הקיץ בדכ באפריל מאי, במידה ומדובר באיכלוס חורף ניתן לפנות כ-3 חודשים לפני מועד האכלוס וממש עד שבועיים שלושה לפני הכניסה לדירה.
 
מה בודקים?
היצע המזגנים המשווקים בארץ הוא רב, כדי לבחור במזגן חשוב להבחין בהבדלים בין הדגמים ולבחור את המזגן המתאים ביותר עבורנו. תחום המיזוג הינו תחום שדורש התמחות ולכן חשוב שהספק יעבור על שרטוט הדירה או יגיע לדירה עצמה על מנת לתת הצעה המתאימה לדירה ולדיירים שעומדים לגור בדירה (משפחה? זוג מבוגר?) לדירה. קיימים פרמטרים רבים לבחינת מיזוג כגון צריכת חשמל, רעש, פיזור אוויר, גובה המזגן להנמכה, גובה התקרה, מיקום ההתקנה, נקודות מסתור , אחריות וכו'.
התקנה צריכה לעשות בהתאם לתקנים ועל ידי חשמלאי מוסמך וגן, סוף מעשה במחשבה תחילה: כדאי גם לשלם תמורת ייעוץ על ידי חברת מיזוג מקצועית (התשלום יקוזז במקרה שתזמינו את המערכת מאותה חברה)
 
טיפ קטן-גדול מאיתנו: הזמנתם מערכת מיני מרכזית? רגילה או אינוורטר? כדאי שספק אחד בלבד יתן לכם את כל השירות והאחריות - להתקנה, לעבודות הגבס ולמערכת עצמה.
 
כדי להזמין חברת מיזוג אוויר מומלצת -  לחץ כאן
 

מנעולן

זהו, נחתתם בדירה, סידרתם, ניקיתם. אל תשכחו - במשך כל תקופת הבניה המפתחות של הדירה היו בידיים לא מוכרות: פועלים, מנהלי עבודה וספקים שונים. לכן, ההמלצה שלנו היא החלפת צילינדר לפני כניסה לדירה, יש היום מגוון רחב של מוצרי נעילה מתקדמים, מצילינדר, מנעול כספת עליון ועד ומנעול טביעת אצבע המאפשר לצאת מהבית ללא מפתח.
 
מתי סוגרים?
ממש עם הכניסה לדירה כאשר מקבלים מפתח כדאי כבר להחליף. שכן יהיו בדירה כבר מוצרים יקרי ערך - מטבח שהשקעתם בו אלפי שקלים, מערכת מיזוג, מקלחונים ועוד.
 
מה בודקים?
חשוב מאוד כי המתקין יהיה מקצועי, ישמור לכם על דלת הכניסה (לעיתים, תלוי בסוג המנעול יש לבצע קדיחות) וכמובן הוגן במחיר.
 
כדי להזמין חברת מקלחונים מומלצת -  לחץ כאן
 

רשתות יתושים

רשתות יתושים הינם רשת הגנה ופתרון יעיל שלנו מפני מזיקים מעופפים ובעיקר ייתושים המופיעים בעיקר בעונת הקיץ. כיום קיימת סכנה גוברת מפני מחלות, אלרגיות וחוסר נוחות המופצים במגע עם יתושים. קיימים סוגים רבים של סוגי רשתות אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר מול המומחים לרשתות המובילים בענף.
 
מתי סוגרים?
ניתן לפנות לפני מועד האכלוס כחודש לפני או לפני עונת הקיץ החמה כאשר יש גישה ואפשרות למודד להיכנס ולמדוד את המידות המדויקות. 
 
מה בודקים?
מומלץ לבדוק שהספק הינו בעל מקצוע המתמחה ברשתות עם ניסיון רב שנים והמלצות בתחום, זמן התקנה, אמידות הרשת, אחריות, תו תקן למוצר.
 
כדי להזמין חברת רשתות יתושים -  לחץ כאן
 
 
שמחנו לעזור,
צוות "סוגרים הכל לדירה"
 
לאתר: לחץ כאן

בעל מקצוע? לחץ כאן להצטרפות

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט