מוקד שירות לדייר: 072-2222191

ארנון הדברות

מדביר מזיקים מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה (רישיון מדביר מס' 1712) ולוכד נחשים

ארנון הדברות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ארנון הדברות

איזורי פעילות
תל אביב והמרכז, השרון, השפלה.
התקשר: 073-7569390

פרטים נוספים על החברה:

רן ארנון (46) תושב קריית אונו, הינו מדביר מזיקים מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה (רישיון מדביר מס'  1712), לוכד נחשים מוסמך ע"י רשות שמורות הטבע והגנים והמדביר העירוני של קריית אונו. בנוסף, רן ארנון הינו לוכד הנחשים של עיריות הרצלייה. רן ארנון מספק שרותי הדברה, טיפולי במכרסמים, לכידת נחשים, טיפולי יונים ולכידת בעלי חיים למוסדות כגון עיריות, חב' חשמל, רשתות מזון, וכן לועדי בתים, בעלי דירות ובתי קרקע פרטיים.
 
עבודתו של רן ארנון מתאפיינת ברמה מקצועית גבוהה הבאה לידי ביטוי בזיהוי מדויק של הבעיה (החיה, מיקומה ודרך הרחקתה האופטימלי) והעדפת פתרונות אקולוגים אפקטיביים על פני רעלים. כך למשל, לא נעשה לעולם בחברת "רן ארנון -הדברת מזיקים" שימוש בחומרי הדברה לא חוקיים ומסוכנים לבריאות כגון זרחניים אורגניים, אשר ניתן להשיגם בקלות יחסית ולצערנו יהיו בעלי מקצוע שלא יהססו לפזר את הרעל הרע בביתכם, מתוך חוסר אכפתיות או חוסר ידע בכול מיקרה הרשלנות היא פושעת... 

ארנון הדברות - 3 המלצות הדיירים

טליה שנברגר עו"ד - גני תקווה
מקסים. סופר מקצועי. פעם שנייה שהוא אצלי הוריד את המצעים בבית, לקוח הכל מהריצפה ושם בצד בעדינות. הרים את המוצף של הילד כדי שלא יהיה עם ריסוס. בסוף סידר הכל בחזרה. שום חפץ לא נגע בריסוס. לא יהי ריח. זמנים זה זמנים. הגיע 110 דקות קודם. הדברה מקצועית. אין כמוהו ברמת השירות והמקצועיות. כל החוייה הייתה טובה. ממליצה עליו לכל מי שמחפש מדביר. עשה ל 5 אנשים שהמלצתי עליו וכולם היו מרוצים. הוא פשוט נפלא אמין ומקצועי. עובד עם חומרים ירוקים שלא מסכנים חיים. עובד במינונים הנכונים. בן אדם עם לב טוב ואמין."

רמת מחירים: 10, רמת השירות: 10, רמת המקצועיות: 10, ציון כללי: 10

,
נמרוד אסטל - גבעת שמואל
אמין, ישר ומקצועי. פותר כל בעיה. היחידי שמצא פיתרון לבעיה שלו"

רמת מחירים: 10, רמת השירות: 10, רמת המקצועיות: 10, ציון כללי: 10

,
דניאל לוי - חולון
הוא הרבה שנים בתחום מאוד פדנט מבחינת החומרים. הוא צייד באופי וזה חשוב אמינות מאוד גבוהה ישר וחרוץ"

רמת מחירים: 9, רמת השירות: 10, רמת המקצועיות: 10, ציון כללי: 10

,
© 2018. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט