מוקד שירות לדייר: 072-2222191

בול פרקט

מתמחה בכל סוגי הפרקטים, חיפויי קירות, טפטים וקרניזים לפרטיים, עסקיים ומוסדיים

בול פרקט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בול פרקט

איזורי פעילות
תל אביב והמרכז, השרון, השפלה, מודיעין והסביבה.
התקשר: 073-7569390
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט
בול פרקט

פרטים נוספים על החברה:

"בול פרקט" הוקמה בשנת 2010 ע"י שלמה בולטין. לאחר תקופת עבודה בחו"ל בחברות בניה מובילות בארה"ב, שב שלמה ארצה עם שאיפה וחזון להביא את הסטנדרטים האמריקאים גם לארץ.

"בול פרקט" מתפקדת כחברה רב ייעודית המתמחה בכל סוגי הפרקטים, חיפויי קירות, טפטים וקרניזים.

החברה מעניקה שירותים בכל אזורי מרכז הארץ ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות ציבור. השירות כולל: ייעוץ מקצועי החל משלב בחירת החומרים, תכנון העבודה מא' – ת', בנוסף לעבודה ושיתופי פעולה עם מעצבות פנים מומחיות בתחומן הנותנות מענה מלא לכל צרכי הלקוח ודרישות העבודה.

"בול פרקט" מציעה שירות מושלם הכולל הובלה והרכבה ע"י מתקינים מקצוענים מצוות החברה. ללא צורך בשכירת אנשי מקצוע נוספים, הכל תחת קורת גג אחת.

העבודה מתבצעת ברמת דיוק וגימור גבוהה תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים בשוק ועל ידי אנשי מקצוע מעולים ומוכשרים בפיקוח מלא של מנהלי "בול פרקט" הנוכחים בשטח ומוודאים כי הכל מתנהל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

נציגי השירות של החברה מלווים כל לקוח לאורך כל הדרך ונמצאים שם בשבילו גם לאחר גמר העבודה באחריות וטיפול בכל דרישה שעולה מן השטח.

ל"בול פרקט" חזון להגשים ללקוחותיה כל חלום עיצובי ולעמוד בכל אתגר עיצוב ושדרוג מרחבים פרטיים או ציבוריים. אין כמו הרגשת הסיפוק מול חיוך של עוד לקוח מרוצה שהבית שלו עבר תהליך חידוש ורענון עם המוצרים המדהימים של החברה, התוצאות המרגשות מפתיעות בכל פעם מחדש.

 

ההמלצות יעלו לאתר בקרוב
© 2019. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט