לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

המדריך המקיף לרכישת ארון אמבטיה

אתם עוברים דירה או משפצים, אתם צריכים ארונות אמבטיה לחדרי רחצה אבל בכל המגוון שיש אתם לא יודעים במה להתחיל. הכנו לכם את המדריך המקיף ביותר שילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.
ארונות אמבטיה יוקרתיים

המדריך הבא ילמד אתכם איך לרכוש וכל מה שאתם צריכים לדעת על ארונות אמבטיה: ממה עשוי הארון, אילו משטחים קיימים, מבנה הארון, תכנון הארון.

כתבה ראשונה בסדרת כתבות בנושא

מידות לארונות אמבטיה

ניתן לבנות ארון לפי כל מידה שתרצו. העומק הסטנדרטי לארונות העומק הסטנדרטי לארונות הוא 46 סנטימטר אבל ניתן לעשות ארונות בכל גודל כמעט.
במידה ואנחנו רוצים כיור אינטגרלי ניתן לקבל במידות 36 סנטימטר וגם 39 סנטימטר, אלה המידות בהן ניתן לקבל כיור אינטגרלי. מבחינת רוחב הארון אם אנחנו מדברים על כיור אינטגרלי ניתן לקבל ארון מרוחב 60 סנטימטר ועד לרוחב 150 סנטימטר. במידה ואין לנו מגבלה של כיור אינטגרלי אנחנו למעשה יכולים לבנות ארון בכל מידה חשוב לדעת האם הארון נמצא בתוך נישה בין שתי קירות אז נצטרך לבצע מדידה מדויקת ולבנות את הארון על פי המידע שנקבעה במדידות.

ארון אמבטיה עם משטח בוצ'ר מתוכנן לפי מידה
ארון אמבטיה עם משטח בוצ'ר מתוכנן לפי מידה

משטחים לארונות אמבטיה

ניתן לבצע ארונות אמבטיה עם ארבעה משטחים שונים כל אחד לפי סוגי העדפה שלו ולפי המגבלות שיש לו בחדר האמבטיה.
משטח ראשון הוא כיור אינטגרלי כיור חרס מובנה שניתן להשיג במידות של 60 סנטימטר עד 150 סנטימטר יש כיורים אינטגרלים שניתן להשיג עם כיור כפול או עם כיור צד. כמו כן עבור ארונות אמבטיה בהם הברז יוצא מהקיר ניתן להשיג כיור אינטגרלי ללא חור עבור ברז.

משטח שני שנדבר עליו הוא משטח בוצ'ר עץ אלון מלא שאותו ניתן לקבל בכל גודל. יש משטח שהוא בעובי 42 מילימטר ויש משטח שהוא בעובי 26 מילימטר. את שניהם ניתן לעשות לפי מידה על פי רצון הלקוח. על הבוצ'ר אנחנו נתקין כיור מונח. ישנם מגוון רחב של כיורים מונחים החלמה פשוטים ביותר ובהמשך כיורים יוקרתיים, המחירים נעים בין 350 ל-2000 שקלים לכיור.

המשטח הבא שנדבר עליו הוא משטח אקרילי ואותו ניתן להשיג גם עם כיור מובנה שניתן לבחור מתוך קטלוג וגם כן משטח ישר וחלק ועליו נתקין כיור מונח שוב גם במקרה הזה ניתן לייצר משטח בכל מידה רצויה בהתאם לתנאים בשטח.

המשטח האחרון שנדבר עליו הוא כמובן שיש ניתן אותו ניתן להתקין על ארון אמבטיה גם שיש, עליו נוכל להתקין כיור מונח.

מבנה ארון האמבטיה

מבחינת מבנה ארון אנחנו יכולים לתכנן כמעט כל מבנה שאנחנו רוצים כאשר אנחנו יכולים לשלב מגירות, דלתות ופתחים שונים. ככל שהארון קטן יותר, המשחק של השילוב פחות רלוונטי לדוגמה בארון 80 סנטימטר לרוב נעשה שתי מגירות בלבד או שתי דלתות בארונות גדולים יותר נוכל כבר לשלב דלתות עם מגירות ועם קוביות פורניר מעוצבות. ניתן לבנות באותו ארון גדלים שונים של מגירות ודלתות.

ארון אמבטיה משולב דלתות ומגירות בהתאמה אישית
ארון אמבטיה משולב דלתות ומגירות בהתאמה אישית

עיצוב חזיתות ארונות אמבטיה

חזיתות הארון הן הדבר החשוב ביותר בעיצוב הארון. חזיתות הארון לרוב מיוצרות אם די אף ירוק נגד מים וניתן ליישם עליהם מספר מספר ציפויים. הנפוץ ביותר זהו צבע בתנור צבע אפוקסי אותו ניתן לבחור בכל צבע גם מניפת צבעים מובנת של היצרן וגם מתוך מניפת צבעים של טמבור או נירלט.

כמו כן ניתן לקבל את החזיתות בפורניר שזהו בעצם ציפוי עץ, ניתן לקבל גם בציפוי מלמין. אפשרות נוספת היא לקבל את הארון מעץ מלא אך מייקר משמעותית את הארון.

השלב הבא לבחירת חזיתות הוא סוג החזית:
ניתן לבחור חזית חלקה בעיצוב מודרני עם ידיות מובנות אינטגרליות וניתן לבחור חזיתות יותר כפריות עם עיטורים מסביב ועם ידיות חיצוניות.

ארון אמבטיה עם חזיתות כפריות ומשטח אקרילי
ארון אמבטיה עם חזיתות כפריות ומשטח אקרילי

היכן רוכשים ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה ניתן לרכוש ולקבל ייעוץ והכוונה ותכנון במרכז סוגרים הכל לדירה בנס ציונה. במרכז למעבר
דירה ושיפוץ בנס ציונה תוכלו להיפגש עם אחד היועצים שלנו שיתכנן אתכם את הארונות שלכם והיא תדאג ליצור והתקנה ברמה הגבוהה ביותר על פי התכנון.

אז אם אתם מחפשים ארונות אמבטיה הכינו שיעורי בית, דעו את המידות של בהם אתם רוצים את הארונות הכינו את המשטחים שאותם אתם רוצים הכי הכינו תקציב והגיעו למרכז סוגרים הכל לדירה עם כל המידע שברשותכם אנחנו נעזור לכם לבנות את הארון המושלם לכם.

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

המרכז למעבר דירה נס ציונה
כדאי לעשות לפני שעוברים לדירה שקניתם: ניקוי פאנלים סולאריים
המרכז למעבר דירה נס ציונה
עוברים דירה בקיץ? הזמינו איטום לגג שלכם עוד לפני המעבר!
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ככה מומלץ להדביר זבובים בדירה החדשה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ניקוי מזרונים - פתרון לשינה אידיאלית ונוחה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
למי פונים על מנת לבצע הדברה לפני כניסה לבית?
מרכז סוגרים הכל לדירה
לסגור את כל מעבר הדירה בפגישה אחת! בלי להסתובב חודשים, בלי להתרוצץ, בלי לחשוש מבעלי מקצוע
ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך