לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

חברות המזגנים המובילות בישראל

הקיץ הישראלי יחד עם העלייה המתמדת ברמת החיים, הובילו לכך שהדירות כיום מצוידות במזגנים. יצרניות המזגנים הגדולות בארץ הן תדיראן, טורנדו ואלקטרה. סקירה
תדיראן מיזוג אויר

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

הקיץ הישראלי המהביל, ביחד עם העלייה המתמדת ברמת החיים, הובילו לכך שרוב הדירות החדשות מצוידות במזגנים, ומזגנים רבים מותקנים בדירות ישנות יותר, כחלק משיפוץ כללי או לא. יצרניות המזגנים הגדולות בארץ הן תדיראן, טורנדו ואלקטרה, המחזיקות כל אחת בכ- 30% ממכירות המזגנים. 10% המכירות הנוספות מתחלקות בין כמה יצרניות קטנות יותר, כשהבולטות ביניהן הןLG  ומיצובישי, שהכניסה את טכנולוגיות האינוורטר החדשנית.

מזגני אלקטרה

אלקטרה היא חברת מיזוג האוויר הותיקה בארץ ופועלת משנת 1945. חברת אלקטרה מוצרי צריכה עוסקת בייצור מערכות מיזוג אוויר, כמו גם ייצור מעליות, מותרי תשתית חשמליים וביזמות נדל"ן. כל מזגני החברה נושאים תווי תקן בינלאומיים ומאושרים על ידי מכוני התקנים המובילים בעולם , ביניהם תו התקן הבינלאומי  ISO 9001. בסקר גלובס קיבלה החברה את הציון הגבוה ביותר מבין כל החברות בתחום השירות.

מזגני תדיראן

תדיראן היא מחברות המזגנים הותיקות בארץ, ופועלת משנת 1962 . חברת תדיראן עוסקת בייצור של מזגנים ומקררים, וכן מייבאת ומשווקת מוצרי חשמל ביתיים שונים. החברה מזוהה בעיקר עם מיזוג האוויר. כל מזגני תדיראן מצוידים באישורים של מכון התקנים הישראלי ובתו איכות בינלאומי. בסקר שביעות רצון של גלובס הובילה תדיראן בשביעות הרצון הכללית, בעיקר מהחימום ומהפונקציות השונות.

מזגני טורנדו

חברת טורנדו עוסקת בקניית מזגנים ושיווקם. החברה הוקמה בשנת 1989 וכיום היא, כאמור, אחת משלוש החברות הגדולות בארץ לשיווק מזגנים. חברת טורנדו פועלת בזירה הבינלאומית בהצלחה גדולה, ומייצאת בכל שנה כ- 23 מיליון מזגנים ל- 150 מדינות. לחברה יותר ממאה דגמי מזגנים שונים, המותאמים לשווקים השונים בעולם. כל מזגני טורנדו נושאים תווי תקן בינלאומיים, ובחברה שמים דגש מיוחד על חיסכון באנרגיה. בסקרי שביעות הרצון של גלובס הייתה שביעות רצון גבוהה מהפונקציות השונות הקיימות במזגני החברה.

מזגני מיצובישי

חברת מיצובישי פועלת בעולם מתחילת שנות ה-40 של המאה ה-20 ומספקת שירותים למזגני אוויר. מוצרי החברה נחשבים למובילים בעולם אך נתח השוק שלהם בארץ הוא עדיין קטן. מיצובישי נחשבת לחברה מובילה בתחום הטכנולוגי ופועלת לקידום נושא החיסכון באנרגיה.

מזגני LG

חברת LG  הקוריאנית עוסקת בייצור, ייבוא ושיווק מוצרי חשמל שונים, כולל מזגנים, והוקמה בשנת 1985. נתח השוק של חברתLG  בישראל הוא קטן יחסית, על אף שדגמי החברה נחשבים למובילים בעולם בכל קנה מידה, ומאופיינים בעיצוב חדשני, בפשטות הפעלה ובשמירה על איכות הסביבה וזיהום סביבתי מינימלי. בסקרי שביעות הרצון של גלובס זכתה LG  לציונים הגבוהים ביותר בכל התחומים – קירור, חימום, עיצוב, פונקציות, מחיר, שירות, כמות הרעש וצריכת החשמל.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן