לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

חיפוי זכוכית בעיצוב המטבח

מעצבים את המטבח? חיפוי קירות מזכוכית זאת הצעקה האחרונה. חיפוי קירות מזכוכית בא להחליף את הקרמיקה המסורתית, משתמשים במשטח זכוכית מעוצבת אחד
המרכז למעבר דירה נס ציונה

מה זה בכלל? חיפוי קירות מזכוכית בא להחליף את הקרמיקה המסורתית, כאן משתמשים במשטח זכוכית מעוצבת אחד שבא לכסות את הקיר כולו.

חיפוי קירות בזכוכית – פיתרון פראקטי לקירות המטבח

אז מה חשוב לנו במטבח או יותר נכון בחיפוי הקיר של המטבח? קודם כל במטבח עובדים עם מים או אדים שנוצרים בזמן הבישול, לכן חשוב מאוד שהקיר יהיה מחופה במערכת טובה ולא יפגע. בעיה נפוצה שקיימת בחיפוי קראמיקה או חרסינה היא רטיבות שחודרת דרך החיבורים בין האריכים. בשימוש בחיפוי זכוכית משתמשים במשטח או פלטה אחת ללא חיבורים כך שמצמצמים את האפשרות של חדירת רטיבות ופגיעה בקיר. בנוסף, חיפוי המטבח חשוף ללכלוכים שנוצרים מהבישול, כמו לדוגמה שמן מהבישולים. ניקוי של חיפוי זכוכית הוא קל ופשוט ולא מצריך השקעה מרובה. יתרון פראקטי נוסף הוא הזכוכיות עצמן, השימוש בזכוכיות חזקות שעמידות מפני חתכים, שריטות ושאר 'צלקות' הופך את סוג חיפוי זה לפראקטי מאוד עבור מטבחים.

מגוון אפשרויות עיצוב

אז כיום שהמטבח ברוב הבתים הוא חלק מחלל גדול שכולל גם את הסלון וגם את פינת האוכל, העיצוב שלו הפך להיות לא פחות חשוב. בעיצוב המטבח אנו רוצים להשתמש בחיפוי שיתאים לשאר חלקי החלל, שיתאים לכיור, לארונות המטבח, לפינת האוכל ואפילו לריהוט בסלון. כיום ישנו מגוון עצום של זכוכיות בצבעים שונים, מגוון של דוגמאות על הזכוכית והדפסים בצורות שונות וכמובן ניתן לשלב בין הצבעים לדוגמה הרצויה. המגוון העצום הזה הופך את הבחירה בחיפוי זכוכית בעיצוב המטבח לנגיש וקל לעיצוב ומותאם כמעט לכל ריהוט שיש לכם.

אז דקה לפני שבוחרים חיפוי זכוכית למטבח

אז ממה בכל זאת צריך ל'היזהר'? המגוון העצום של הצבעים, הצורות והדוגמאות לפעמים רק מקשה עלינו את הבחירה. אז נכון שאנחנו רוצים לעצב את המטבח בצורה הכי עכשוית שיש והכי אופנתית שיש אבל אנחנו צריכים לזכור כי מדובר באופנה והיא חולפת, והמטבח לא, לפחות אצל רובינו. אז, כשבוחרים חיפוי זכוכית צריך לבחור כזה שאנחנו מאמינים שיתאים לנו גם עוד חמש או עשר שנים, פשוט לבחור צבע ודוגמה סולידיים או בצבע שתמיד אהבתם או דוגמה לא גרנדיוזית מידי כזאת שנעימה לעין, אנחנו הרי נצטרך לראות אותה כל יום ואפילו כמה פעמים ביום.

אז שיהיה בהצלחה עם חברות מטבחים!!

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

המרכז למעבר דירה נס ציונה
כדאי לעשות לפני שעוברים לדירה שקניתם: ניקוי פאנלים סולאריים
המרכז למעבר דירה נס ציונה
עוברים דירה בקיץ? הזמינו איטום לגג שלכם עוד לפני המעבר!
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ככה מומלץ להדביר זבובים בדירה החדשה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ניקוי מזרונים - פתרון לשינה אידיאלית ונוחה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
למי פונים על מנת לבצע הדברה לפני כניסה לבית?
מרכז סוגרים הכל לדירה
לסגור את כל מעבר הדירה בפגישה אחת! בלי להסתובב חודשים, בלי להתרוצץ, בלי לחשוש מבעלי מקצוע
ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך