לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

כל מה שצריך לדעת על חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית למטבח או לחדר הרחצה הוא כיום צורת החיפוי המקובלת ביותר, המומחים של סוגרים הכל לדירה עושים לכם סדר, למה כדאי, איך בוחרים ולא פחות חשוב למי ניתן לבצע את ההתקנה.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

חיפוי זכוכית על קירות משמש בעיקר לקירות המטבח וחדרי הרחצה, ורבים מבוני הבתים או קהל המשפצים בשנים האחרונות שמעו את צירוף המילים. לטובת כל אלה שעדיין לא יודעים מהו חיפוי זכוכית, להלן ההסבר.

חיפוי קיר בזכוכית

חיפוי זכוכית על קירות נעשה, כאמור, בעיקר בחדרי רחצה ובמטבחים, כתחליף לקירות החרסינה המגינים מפני נתזי שמן ומים ומפני נזקי רטיבות. על הקיר מותקן, בצורה בטיחותית מלאה, כמובן, לוח זכוכית, צבעוני בדרך כלל. הלוח, כאמור, ממלא את מקום הרחסינה הרגילה ומעניק לחלל כולו מראה ייחודי. חיפוי הזכוכית חסר רווחים וחיבורים, כמו אלה שיש בין אריחי הקרמיקה, והוא קל לאחזקה וניקוי.

צו האופנה

בתחילה, כמו בכל אופנה כמעט, השתמשו בחיפוי זכוכית בעיקר בבתי פאר לעשירים בלבד, אך לאחרונה פשטה אופנת חיפויי הזכוכית גם לבתים ודירות רגילים, והמחיר אפשרי גם ל"פשוטי העם", בעיקר אם הם מוצאים דרכים שונות להוזיל את המחיר, כמו רכישה קבוצתית ועוד. ברוב המקרים, ההתלבטות בין קיר חרסינה לבין חיפוי זכוכית נגמרת ברגע שרואים את התוצאה באופן מוחשי. דוגמאות הקישוט האפשריות על החיפוי הן אינסופיות, והמראה המושג הוא תמיד אסטטי, גם אם בחרתם את החיפוי בעצמכם ולא נעזרתם בשירותי מעצב פנים מקצועי.

איך בוחרים חיפוי זכוכית?

עיצוב חיפוי זכוכית למטבח או לחדר הרחצה הוא עכשווי, שכן מדובר במוצר חדש יחסית שעדיין אין לו קלאסיקה עיצובית מוכרת. ההמלצה היא לבחור חיפוי שיהיה יפה בעיני בעלי הבית ויתאים לאופיים, אך כדאי להקפיד על עיצוב סולידי ולא צעקני ועכשווי מדי, שעלול להימאס עליכם תוך זמן קצר. אם יש לכם התלבטות- התייעצו עם מעצב פנים שאתם סומכים עליו.

חיפוי לשנים ארוכות

חיפויי הזכוכית איכותיים, וכאשר מקפידים על ביצוע התקנה מקצועי, החיפוי יכול להחזיק שנים ארוכות, לעיתים אף יותר מהקרמיקה והחרסינה השגורות. כדאי להקפיד על חיפוי זכוכית חסין חום ועמיד בפני שברים, במיוחד אם יש ילדים קטנים. כמובן שיש להקפיד על התקנה איכותית, על ידי בעלי מקצוע מיומנים.

ההתקנה

התקנת חיפוי זכוכית אינה גורמת לבלאגן ונמשכת מספר שעות בלבד, לאחר עבודת ההכנה שבה נלקחו המידות המדויקות של הקיר שנועד להיות מחופה. ההתקנה נעשית על ידי קידוח והצמדת הזכוכית אל הקיר. לאחר סיום ההתקנה הפשוטה, כל שנותר לכם לעשות הוא לנקות את החיפוי במטלית ולהתחיל להנות ממנו.

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

המרכז למעבר דירה נס ציונה
כדאי לעשות לפני שעוברים לדירה שקניתם: ניקוי פאנלים סולאריים
המרכז למעבר דירה נס ציונה
עוברים דירה בקיץ? הזמינו איטום לגג שלכם עוד לפני המעבר!
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ככה מומלץ להדביר זבובים בדירה החדשה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ניקוי מזרונים - פתרון לשינה אידיאלית ונוחה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
למי פונים על מנת לבצע הדברה לפני כניסה לבית?
מרכז סוגרים הכל לדירה
לסגור את כל מעבר הדירה בפגישה אחת! בלי להסתובב חודשים, בלי להתרוצץ, בלי לחשוש מבעלי מקצוע
ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך