במיוחד לאנשים שרוצים לשפץ את הבית ואין להם זמן להתעסק בזה

שאין להם זמן, סבלנות או רצון להתעסק עם בעלי מקצוע

מהי השיטה שעוזרת למאות משפצים בשנים האחרונות

פגישה אחת שעושה לכם סדר!

נפגשים עם דרור מגל – יזם ומנכ"ל מרכז סוגרים הכל לדירה, אקדמאי, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, הייטקיסט לשעבר, מרתוניסט ואיש ברזל. הקמתי את המרכז היחיד והמוביל בישראל המלווה משפצים עם פתרון מקיף 360 לשיפוץ הדירה. 

לאחר שנים בהן נחשפתי לאתגרים של התחום, פיתחתי שיטת עבודה ושירות ייחודית שתעניק לך שקט ובטחון בשיפוץ הדירה ובלי כאב ראש. הכל גם במקום אחד בהתאמה לצרכים שלך. ואתם? לא צריכים להתעסק  יותר עם בעלי מקצוע ויכולים להמשיך בשגרת החיים בזמן השיפוץ!

עם מה תצאו מהפגישה איתי?

איזה פתרון תקבלו במהלך השיפוץ?

רוצים לשפץ? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ ושיפוץ!

תשמעו מה יש ללקוחות שלנו לספר על שיפוץ דירה!

שיפוץ דירה הינו דבר מורכב הדורש תכנון והתערבות וסנכרון של בעלי מקצוע רבים. אנחנו, במרכז סוגרים הכל לדירה מתמחים כבר למעלה מ-11 שנה בתחום השיפוצים ומעבר הדירה, עם ליווי של אלפי לקוחות. אז לפני שאתם מתחילים את המסע, אנחנו ממליצים לכם להגיע אלינו למרכז בנס ציונה. גם אם אתם מעוניינים בשיפוץ דירה קומפלט, שיפוץ דירה מקבלן, שיפוץ דירה שינה, שיפוץ חדרי אמבטיה, קבלן שיפוצים או כל מוצר ושירות נלווה חשוב לתכנן על מנת לעשות מינימום טעויות, וזה קל מאוד לטעות כאשר אין ידע ובעלי המקצוע המתאימים. יש לנו את כל הידע ויחד עם נבחרת של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה שעובדים איתנו כבר שנים ומחויבים לנו וללקוחותינו, נבחרת הכוללת קבלני שיפוצים, מעצבות פנים, מהנדסי מיזוג, מעצבות מטבחים, חברות קרמיקה וכלים סניטריים אנחנו יכולים לתת לכם ליהנות מהפלטפורמה שבנינו.

לקוחות מרכז סוגרים הכל לדירה מספרים:

הלקוחות שלנו!

היכן הפגישה?

במרכז סוגרים הכל לדירה, נס ציונה, האיזמל 4, קומה 1 , קל להגיע!

20 דק מאיזור תל אביב/הרצליה, 10 דקות נסיעה מבאר יעקב, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, רחובות
15-20 דקות ממודיעין, גדרה, אשדוד
חניה בשפע אצלנו במתחם!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן