לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

הובלת דירה

אנחנו עושים לכם סדר, נותנים לכם שקט! הובלה בטוחה עם חברות איכותיות

מעבר דירה יכול להיות התחלה של הרפתקה חדשה. בחברת סוגרים הכול לדירה, הצוות המקצועי שלנו מציע שירותי הובלת דירה למעברי דירות בכל הגדלים, ולכל מרחק. כך שלא משנה מהם צרכי שירותי ההובלה שלכם, אנחנו יכולים לעזור!

רוצה לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך?

הובלת דירה עם המומחים בתחום

בתהליך מקצועי. מכולות ההובלה שלנו מושלמות לשירותי הובלת דירה, והמובילים שלנו מספקים גם שירותי אריזה והעמסה, לאחר מכן אחד מהנהגים שלנו יאסוף את ציוד ההובלה ויעביר אותו למקום החדש. אם לא תהיו מעוניינים לשכור את שירותי האריזה שלנו, המומחים שלנו ייעצו לכם על שיטות אריזה בטוחות להגנה על חפצים במהלך הובלת דירה.

כחלק מהשירות, תוכלו להזמין גם שירות אריזה כך שתוכלו להיות בטוחים שתכולת ביתכם והחפצים היקרים שלכם נארזים ומועברים בבטחה וללא פגע עד ההגעה לדירה החדשה.

חשיבות התכנון מראש

עדיף להימנע ממעבר דירה במהירות כדי שלא תצטרכו להתמודד אריזה בחיפזון, שכחת חפצים חשובים בבית שאתם עוזבים, או אריזה לא נכונה שתוביל לשבירת חפצים יקרים בתהליך המעבר. לשירותי הובלת דירה ברחבי העיר או למרחקים ארוכים, המומחים שלנו זמינים לשירותכם.

יש לנו ניסיון בהובלות קטנות וגדולות, ואנחנו נסייע לכם להפוך את המעבר לקל, יעיל ופשוט, אבל למרות שתכולת ביתכם נמצאת בידיים הכי מקצועיות שיש, אל תניחו שהכול יסתדר כמו בקסם קל ביום המעבר. אפילו בנסיבות האידיאליות ביותר, הובלת דירה כרוכה בעבודה קשה ומרובה, לכן עדיף לדעת מה אתם עושים מראש, במקום לנסות להבין את התהליך תוך כדי.

שירות של מובילים מקצועיים

בהתאם למורכבות הובלת תכולת ביתכם, השירות המוצע כולל, במידת הצורך, ארבעה או חמישה מובילים מקצועיים, כך ששני מובילים יסחבו את הרהיטים והארגזים, נהג שיישאר ברכב, אם יש בעיות עם מקומות חניה, ויפקח על תהליך העמסת הפריטים למשאית, ומוביל אחד שיישאר בדירה ויפקח על ארגון מקצועי של הובלת הארגזים מחוץ לדירה אל המשאית.

כחלק מהשירות המקצועי שלנו, נספק לכם ארגזים לאריזה, בהתאם לכמות החפצים שתצטרכו לארוז. הארגזים שלנו איכותיים וחזקים כך שתוכלו להיות רגועים בידיעה שחפציכם יעברו ללא פגע לדירה החדשה.

הובלת דירה

המרכיבים בהצעת המחיר לשירותי ההובלה

בהצעת המחיר שתקבלו מאיתנו, הפריטים הבאים ייכללו כחלק מהשירות המקצועי שאנחנו מספקים:

המרחק מהדירה הנוכחית לדירה החדשה

שירות הובלת דירה בעיר זול באופן משמעותי בהשוואה לעלות הובלה בין עירונית. יש לשלם את עלויות הדלק ואת זמן העבודה של המובילים שמתארך.

תאריכי ההובלה

לתאריכים מסוימים יש השפעה על הסכום הסופי בהצעת המחיר שתקבלו. חשוב להבין שבחגים הגדולים, כמו ראש השנה ופסח, ובחודשים יולי ואוגוסט, התעריפים משתנים. בשאר ימות השנה תעריפי הובלת דירה קבועים, אלא אם כן הם משתנים בגלל מרחקים גדולים.

תאריכי החגים העיקריים וחודשי הקיץ הם תאריכים מבוקשים לשירותי הובלת דירה, כך שלוחות הזמנים של המובילים עמוסים וצפופים, מה שתורם גם לתעריפים הגבוהים יותר. כך שאם אתם מעוניינים בשירותי הובלה במחירים סבירים, מומלץ, במידת האפשר, לתכנן את תאריך ההובלה לזמנים שאינם עמוסים.

הובלת ציוד כבד

רהיטים כבדים במיוחד, כמו פסנתרים, שולחנות סנוקר, כספות או כל ציוד כבד אחר שדורש שירות מקצועי ומיוחד, מתומחר בתוספת מחיר לשירותי ההובלה הסטנדרטיים, וחשוב לקחת בחשבון את השיקול הזה.

שימוש במעלית

אם אתם עוברים מדירתכם הנוכחית לדירה החדשה, ובשתי הכתובות הדירות ממוקמות בקומות גבוהות בבניין שאין בו מעלית, התעריף בהצעת המחיר של הובלת דירה יתייקר בהתאם. תוספת התשלום מיועדת לעומס שמוצב על המובילים, ועל שכירת שירותי מנוף להעלאת התכולה והציוד לדירה החדשה.

עלות שעתית של מובילים מקצועיים נעה היום בין 50-80 ₪, ועלות שעתית של שכירת מנוף עולה היום בין 300-400 ₪. לכן חשוב לוודא שאתם מבינים את תנאי ההובלה כפי שיוסברו לכם על ידי המומחים שלנו, ושאתם מבינים ומאשרים את כל הסעיפים בהצעת המחיר שתקבלו.

עלויות שירותי פירוק והרכבה

חלק מהרהיטים זקוקים לפירוק והרכבה מחדש בתהליך הובלת דירה, כמו למשל ארון, מיטה ואפילו שידות. שירותים אלו מתומחרים בתוספת מחיר, וחשוב להבין שבמקרים מיוחדים, כמו שבהם החלקים של הרהיטים המפורקים אינם נכנסים למעלית, השירות יתומחר בהתאם. כדי להבין את סדר הגודל של העלויות, המחיר הממוצע לפירוק והרכבה של ארון נע בין 100-300 ₪.

חשיבות קבלת הצעת מחיר כתובה

אנחנו חיים בעולם שבו מה שלא כתוב ומוסכם מראש, לפעמים לא קיים, כך שכדי להימנע מתרחישים מביכים או מצערים, הנציגים שלנו יספקו לכם הצעת מחיר כתובה ויקבלו את אישורכם לסכום הסופי שיסוכם. הצעת המחיר תכלול את כל פרטי ההובלה, כולל שירותי פירוק והרכבה, תוספות למרחקים גדולים, או תוספות לשירותי הובלה בתקופות עומס.

הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו תהיה מסודרת וברורה, כך שלא תופתעו ביום ההובלה עם תעריפים נסתרים שלא ידעתם עליהם. כשאתם מקבלים הצעת מחיר כתובה ומאשרים אותה, כל אחד מהצדדים יודע מה מצופה ממנו, מה שמוסיף לתהליך המקצועי והחלק של הובלת דירה.

יש לכם שאלות לגבי שירותי הובלת דירה?

אם יש לכם שאלות לגבי הובלת דירה, המומחים בחברת סוגרים הכול לדירה זמינים לשירותכם ונשמח לסייע לכם!

קבלו הצעת מחיר או צרו קשר בטלפון או באמצעות האתר על מנת לדבר עם אחד מהיועצים שלנו בנוגע לאפשרות הטיפול במעבר הדירה שלכם. לא משנה לאיזה מרחק אתם עוברים, אנחנו כאן בכל פעם שתזדקקו לשירותינו.

רוצה לשמוע עוד איך אנחנו יכולים לעזור לך? השאר פרטים:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

אלפי רוכשי דירות ומשפצים קונים במרכז סוגרים הכל לדירה

שעות פעילות המרכז

מומלץ להגיע בתיאום מראש בלבד!
יום א', ג', ה': 09:00 עד 19:00
יום ב', ד': 09:00 עד 16:00
יום ו': 09:00 עד 12:00

איפה אנחנו?

נס ציונה, האיזמל 4, קומה 1 נכים: ניתן להגיע אליכם הביתה ללא עלות!
קל להגיע!
10 דקות נסיעה מבאר יעקב, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, רחובות
15-20 דקות ממודיעין, גדרה, אשדוד
חניה קרובה בשפע! כיבוד ושתיה במהלך הפגישות!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן