לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מקלחונים בהתאמה אישית

פתרון איכותי ועיצובי לכל חדר אמבטיה

אם מעולם לא בחרתם מקלחונים בהתאמה אישית, המומחים בחברת סוגרים הכול לדירה יסייעו לכם להבין את מגוון האפשרויות הזמינות היום, כך שתוכלו להתאים אישית את המקלחון שלכם, וכל מה שיש בו, בהתאמה מושלמת לדרישות ולהעדפות שלכם.

 

רוצה לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך?

מקלחון בהתאמה אישית מציע כל כך הרבה

בבחירת מקלחונים בהתאמה אישית, יש לקחת בחשבון מגוון שיקולים עיקריים, כמו:

  • בחירת זכוכית בעובי שמונה מילימטרים.
  • הבנת הסוגים השונים של המקלחונים הזמינים היום.
  • התאמת הגדלים והגבהים הסטנדרטים והמקובלים.
  • בחירה מבין הצבעים השונים של אפשרויות הפרזול.
  • בחירת סוג פרזול שמיוצר באיטליה.
  • הקפדה על צירים תואמים.
  • טיפול וגישה נכונים להתקנת המקלחון.

לכן חשוב לתת את הדעת על בחירה נכונה שתואמת את הגדלים, הצורות והעיצובים הפרטניים בבחירת מקלחונים בהתאמה אישית, כדי ליצור את המפלט הביתי שתמיד רציתם.

יש לכם מרחב גדול לחופש עיצוב בהתאמה אישית

בעוד שגודל המקלחון שלכם ייקבע לפי שטח הרצפה הפנוי של חדר האמבטיה, לבעלי בתים יש הרבה מרחב פעולה דקורטיבי בעיצוב מותאם אישית. אתה יכולים, למשל:

לבחור את צבע הזכוכית

זכוכיות למקלחונים זמינות היום במגוון סוגים, כמו זכוכית שקופה, חלבית, עם פסים מגרניט, או שתוכלו לבחור בכל סגנון אחר שמתאים לכם.

לבחור את הצורה

תוכלו לבחור מקלחונים בהתאמה אישית עם צורות גיאומטריות, כגון ריבועים, מלבנים וקווי משושה, שנחשבים לפופולריים היום, או לבחור כמעט בכל צורת קיר – אפילו קיר מעוקל – אם יש לכם שטח רצפה מספיק.

המומחים שלנו מבצעים את התקנת המקלחון בהתאם לקודי הבנייה והבטיחות, עם מרווח מתאים ובטיחותי להליכה בין המקלחון לאזורים אחרים בחדר האמבטיה.

סוגי מקלחונים בהתאמה אישית

מקלחונים בהתאמה אישית מותקנים בגישת עיצוב ותכנון שתואמת את העדפות הלקוח. אלו הסוגים הזמינים היום של מקלחונים שניתן לבחור מהם:

מקלחון חזיתי

זהו מקלחון שמותקן בין שלוש קירות, עם דלת אחת מזכוכית. המידות הסטנדרטיות למקלחון זה הן 1.2 מטר רוחב, על 1.6 מטר גובה.

מקלחון פינתי

זהו מקלחון שמותקן בין שני קירות צמודים, עם שתי דלתות זכוכית לפתיחה וסגירה. המידות הסטנדרטיות למקלחון זה נעות בין 90X90 סנטימטרים, או 80X80 סנטימטרים, על 190 סנטימטרים גובה.

מקלחון קטום או מעוגל

זהו דגם של מקלחון פנימי בעיצוב חדשני. המקלחון מורכב משלוש צלעות זכוכית, ונראה כמו קובייה עם פינה חתוכה או קטומה, או עם צלע עגולה. זוהי שיטה מקורית וייחודית ליצירת מקלחון מרווח ומפנק במיוחד.

מקלחון עם דלת הזזה

בדגמי מקלחונים בהתאמה אישית שמותקנים עם דלת הזזה, הדלת נעה לימין או לשמאל, ומותקנת על מסילה שמאפשרת את התנועה.

המקלחונים בדגמים הקודמים הותקנו על מסילות תחתיות שהונחו על הרצפה, אבל היום ניתן למצוא דגמים עם מסילות עיליות, בקצה העליון של הדלת, כך שניתן לתחזק ולנקות היטב את המקלחון.

בחירת מקלחונים עם צבעי פרזול שונים

בעבר, כמעט כל חדר אמבטיה ומקלחון נראו דומים בכל בית. העיצוב התמקד באריחי קרמיקות בהירים, עם מקלחונים שהותקנו עם דלתות מדגמים פשוטים. אבל היום הסיפור שונה וכך גם כללי ההתקנות, הייצור והעיצובים שהשתנו.

בעלי בתים רבים בוחרים היום בסגנון פרזול שחור ודרמטי, או בצבעי שמנת רכים, בהתאם לאישיות של בעלי הבית והעדפות העיצוב שלהם.

מוקד העיצוב בחדר האמבטיה הוא המקלחון שהופך להיות פריטי עיצוב עם נוכחות מרשימה בחדר האמבטיה, ואתם מוזמנים להחליף את המקלחון הקיים שלכם ולשדרג אותו למקלחון בהתאמה אישית לחוויית מקלחת שלא הכרתם, או להתקין מקלחון חדש בבית החדש שאתם עוברים אליו, עם התאמה למידות, להעדפות ולצרכים שלכם.

והנה הנקודה שחשוב להפנים:

ניתן לבחור מבין סוגים שונים של מקלחונים בהתאמה אישית, עם סגנונות דלתות בהעדפה אישית וצבעי זכוכית ברמת שקיפות ודפוסים, עם התאמה לאביזרים, וסגנונות הפרזול המועדפים.

אין צורך להתפשר על דגמים סטנדרטים. עם מגוון האפשרויות הזמינות, תוכלו לממש את חזון העיצוב המועדף עליכם, עם התקנת המקלחון בהתאמה אישית, עם ייצור שתואם באופן מושלם אצת המידות והסגנונות הנבחרים שלכם.

חשיבות בחירת אנשי המקצוע המומחים בתחום

קל ליצור את החלל שאתה מעוניינים בו כשאתם שוכרים שירותי ייעוץ ועיצוב מקצועיים מהמומחים שעובדים עם חברת סוגרים הכול לדירה, שחולקים את המטרה המשותפת שלכם. יש הרבה חומרים לעבוד איתם, כך שהאפשרויות שלכם פתוחות לרווחה.

אנו מציעים כמה ממותגי החומר והטכנולוגיות הפופולריים ביותר, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש לנו את הכלים המתאימים ואנשי המקצוע הנכונים להשיג את המטרות שלכם בכל הנוגע לאיכות ואומנות. אם אתם מחפשים יצירה ייחודית באמת, היא זמינה אצלנו.

אתם מוזמנים לבחור מתוך מגוון חומרים, להוסיף דלת מקלחון מתאימה, ולוחות זכוכית איכותיות, עם כל האביזרים הנלווים הדרושים. הצוות שלנו יעבוד איתכם על מנת לספק את כל הדרישות שלכם, כולל הוספת מעקות ותכונות הגנה אחרות החשובות ביותר עבור המשפחה שלכם.

חשוב לתכנן מההתחלה ועד הסוף, ואנו נעבוד לצידכם לאורך כל התהליך

הצוות המקצועי בחברת סוגרים הכול לדירה מבצע התקנות של מקלחונים בהתאמה אישית, כולל ביצוע מדידות השטח הקיים על מנת לוודא את ההתאמה המושלמת לעיצוב שלכם.

באתר שלנו תמצאו לוח אירועים לקנייה קבוצתית, שתאפשר לכם להגיע לימי ירידים ומכירות, ולבחור את כל השירותים והרהיטים הדרושים לשיפוץ חדר האמבטיה שלכם, חדרים אחרים בביתכם, או לבצע שיפוץ מקיף של ביתכם עם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

אז בין אם אתם צריכים התקנה פשוטה או שיפוץ שלם, אנו מציעים מוצרים ושירותים שיענו על כל צורך. אף פרויקט אינו גדול או קטן מדי מבחינתנו ואתם מוזמנים לבקר באתר שלנו עוד היום כדי לברר על מקלחונים בהתאמה אישית, ולהתרשם ממגוון שלם של אפשרויות תכנון, עיצוב ושיפוץ הבית

רוצה לשמוע עוד איך אנחנו יכולים לעזור לך? השאר פרטים:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

אלפי רוכשי דירות ומשפצים קונים במרכז סוגרים הכל לדירה

שעות פעילות המרכז

מומלץ להגיע בתיאום מראש בלבד!
יום א', ג', ה': 09:00 עד 19:00
יום ב', ד': 09:00 עד 16:00
יום ו': 09:00 עד 12:00

איפה אנחנו?

נס ציונה, האיזמל 4, קומה 1 נכים: ניתן להגיע אליכם הביתה ללא עלות!
קל להגיע!
10 דקות נסיעה מבאר יעקב, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, רחובות
15-20 דקות ממודיעין, גדרה, אשדוד
חניה קרובה בשפע! כיבוד ושתיה במהלך הפגישות!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן