מוקד שירות לדייר: 072-2222191

טיפים לצלייה על גריל גז - סקירה נרחבת בוידאו

השימוש בגריל גז הוא פשוט אך מעט שונה מגרילים אחרים ולכן יש לדעת כיצד לעשות זאת. בסרטון שלפניכם קבלו טיפים לצלייה על גריל גז עם ערוץ האאוטדור של "סוגרים הכל לדירה" בשיתוף "כרמל דיירקט"

טיפים לצלייה על גריל גז - סקירה נרחבת בוידאו


סוגרים הכל לדירה" בשיתוף כרמל דיירקט שמחים להביא לכם את מדריך מתחם האאוט-דור שלנו, ובו טיפים וכלים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ברכישת ציוד גן ומרפסת.

והפעם: טיפים לצלייה מושלמת על גריל גז

השימוש בגריל גז הוא פשוט, אך מעט שונה מגרילים אחרים ולכן יש לדעת כיצד לעשות זאת. בסרטון שלפניכם, עמית ספקטור, גריל מן בחברת כרמל דיירקט נותן טיפים לצלייה מושלמת על גריל גז ומדגים איך לעשות זאת נכון. 

חיבור הגריל לפי ההוראות המדויקות. 

חימום ראשוני של 10-12 דקות בעוצמות הגבוהות ביותר כדי שטמפרטורה בגריל תגיע ל- 250-300 מעלות  והרשתות יתלהטו והבשר יקבל את הצריבה הראשונית הנכונה שמעניקה לו את הטעם המושלם. 

שינוי מיקום הבשר על הגריל בדקות הראשונות כדי להקפיד שהרשת שמתחתיו חמה דיה. 

עבודה עם גריל סגור כדי לשמור על חום גבוה וצלייה נכונה יותר של הבשר. 

חברו את הגריל לגז לפי ההוראות. עם הלחתץ המתאים והספיקה המתאימה לגריל. 

בשביל לעבוד עליו מדליקים את הגריל מהתחלה בעוצמומת הכי גובהות שלו, אתם יכולים לראותאת המבערים הם דולקים על עוצמה גבוהה ומחכים כעשר דקות- 12 דקות על מנת להתחיל לעבוד. ב- 12 הדקות האלו הגריל מתחמם לרמה בין 250- 300 מעלות אפשר לראות את זה במדחום של הגריל את המעלות. בעקרון אפשר להתחיל לצלות בשר בסביבות ה- 200 מעלות אני ממלית לחכות עוד כמה דקות לא בשביל שהטמפרטורה תעלה אלא בשביל שהרשתות יתלהטו 

מה שחשוב בצלייה של בשר זה המגע הראשוני של הבשר ברשתות הצלייה נותן את איכות הצריבה של הבשר וזה נותן ל נו את הטעם שאנחנו מחפשים. שכבה חיצונית שנחרכת בחום גבוה נותנת לנו אפקט מאוד מיוחד זה נקרא אפקט מיירז זה אפקט של הסוכר המקורמל בתוך השומן, זה בעצם מה שאנחנו מחפשים כשאנחנו אוכלים בשר. את הקריספיות החיצונית יחד עם הטעם המיוחד הזה. 

אז כמוש אמרתי מחממים את הגריל כעשר עד 12 דקות, פותחים את הגריל, הוא לוהט, ואפשר להניח עליו כרגע בשר, אני אשים בשר בקר ועוף ותוכלו לשמוע את הצריבה המיוחדת כשהוא נוגע ברשתות. ניקח גם סטייק פרגית... 

אחרי דקה וחצי אפשר לקחת את הסטייק ולתת לו סיבוב קטן של 90 מעלות למקום חדש ברשת, שהוא לא נגע בו מכיוון שאיפה שהסטייק מונח הרשת טיפה התקררה, נותנים לה להתחמם מחדש, אז רצוי כשעושים בשר להפוך אותו ממקום קריר יותר למקום יותר חם. 

ההמלצה היא לעבוד עם מכסה סגור כי אז החום בתוך הגריל מוגבר ו הצלייה יותר נכונה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט