לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

המדריך לרכישת ביטוח לדירה

ביטוח דירה הוא כיום בגדר חובה. רגע לפני שאתם רצים לעשות ביטוח לדירה החדשה שלכם, הכנו לכם כמה עצות בנושא, מניסיון כמובן.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

רכישת ביטוח לדירה היא אחת ההשקעות הכלכליות החשובות ביותר שאנו יכולים לעשות, הגם שבשרך כלל לא נזכה לתשואה, וטוב שכך. האפשרויות לרכישת ביטוח דירה הן רבות, אך דבר אחד בטוח – אם וכאשר יקרה אסון, חס וחלילה, דאגה אחת לפחות תרד מאיתנו, והיא הדאגה לכיסוי הנזק הכלכלי. לפניכם מספר טיפים חשובים לבחירת פוליסת הביטוח לדירה שלכם.

אל תנהגו בפזיזות

אז כן, ביטוח דירה הוא חובה לכל בעל דירה, אך חשוב מאוד לבדוק את ההצעות ולהשוות את תנאי פוליסות הביטוח השונות המוצעות לכם, ולבדוק מה רלבנטי יותר לצרכיכם. השקיעו זמן בבדיקה והתעמקו במשמעויות של כל פוליסה. במידת הצורך היעזרו באנשי מקצוע כדי להגיע להחלטה מושכלת ונכונה עבורכם.

התאמה אישית

צרכי הביטוח שלנו משתנים בהתאם לגודל הדירה, מיקומה, מספר הנפשות החיות בדירה, מידת ההשקעה בה, רמת האבזור של הדירה ועוד. התאימו את הביטוח לצרכים שלכם. כדאי לבדוק את התאמת הפוליסה לצרכים מדי שנה או שנתיים ולעדכנה בהתאם לצרכים המשתנים במהלך החיים.

היקף הכיסוי

ככל שהיקף הכיסוי גדול יותר, כך גדלה הפרמייה, כלומר התשלום החודשי שעליכם לשלם. לכן, כדאי לבדוק מהו היקף הכיסוי הריאלי הדרוש לכם במקרה של נזק לדירה ולרכוש שבה, ולא לבטח את הדירה בסכומים גבוהים מדי. אחרי הכל, גם אתם וגם חברת הביטוח מקווים שלעולם לא תידרשו לכסף הזה.

השוואת מחירים

מי שלא מתעצל יכול להשיג מחירים טובים יותר בשוק התחרותי. עובדה זו נכונה בכל רכישה, וגם בתחום ביטוח לדירה. שוק הביטוחים הוא שוק תחרותי ורווי, לכן מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר ממספר גורמים שונים, להשוות ביניהן, ולהשתמש במידע שקיבלתם כדי להתמקח עם סוכני הביטוח ולהשיג מחיר טוב יותר ותנאי פוליסה טובים יותר.

בדיקת חברות הביטוח

כדי לא למצוא את עצמכם בחוסר כל, כדאי ומומלץ לערוך בדיקת רקע על חברת הביטוח בה אתם עומדים לבטח את הדירה שלכם. בדקו את מצבה הפיננסי של החברה, חקרו מעט את ההיסטוריה שלה,  וודאו את חוסנה הכלכלי ויציבותה הפיננסית. בכל מקרה לא כדאי לשלם את הסכום כולו מראש, גם אם מדובר בהנחה.

פרטי הפוליסה

מלאו את פרטי הפוליסה בדיוק ובפירוט מלא, כדי לא לתת לחברת הביטוח אפשרות להתחמק מהכיסוי בעת הצורך בתואנות שווא על חוסר תום לב. קראו את הפוליסה היטב לפני החתימה, וודאו שכל הפרטים שסוכמו אכן מופיעים בה וכי לא חל בהם שום שינוי. הקפידו להבין את כל המונחים והמשמעויות של ניסוחי הפוליסה, הסבוכים לעיתים, ואל תתביישו לשאול על מה שלא מובן לכם. כמובן שחייב להיות לכם העתק של הפוליסה, ואתם אמורים לקבל אותה עד חודשיים לאחר מועד החתימה.

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!
דק למרפסת המושלמת
דק למרפסת המושלמת
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
ארון אמבטיה גודל 100 ס"מ - 7 אפשרויות שיעשו לכם סדר!
6 סוגי ארונות אמבטיה בגודל 100 ס"מ לחדר האמבטיה שלך!
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
6 דברים שאתם חייבים לדעת כדי לרכוש ארונות הזזה
סוגי מזגנים
הצעת מחיר למיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך